Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hdfgfadgfa

lepiej kupić czy wypożyczyć suknie ślubna ?

Polecane posty

Gość gość
"śmiem wątpić by moja córka ją chciała założyć na własny ślub" - no na ślub to może nie, ale ja np. byłam kiedyś przebrana za "królową śniegu" w mamy sukience ślubnej :D Oraz zdarzyło mi się być anielicą w jasełkach :D też w sukni mamy - tylko musiałyśmy ją trochę przerobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jednej strony za ślub musisz miec coś nowego starego i pożyczonego. wiec jak sukienke wypożyczyc to już jedno z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak... Zarówno kupno sukienki, jak i jej wypożyczenie ma swoje plusy i minusy. Generalnie na pewno jeśli chodzi o cenę. Chociaż nie ma co się napalać, że sukienka wypożyczona będzie kosztować mniej niż połowę wartości sukni, bo zazwyczaj jest tak, że kosztuje minimum wartości. Ogólnie to ja sama mam ten dylemat dlatego wybieram się do salonu - gdzie można i wypożyczyć i kupić suknię, Koleżanka poleciła mi salon Gloria w Białymstoku i za tydzień w sobotę się tam wybieram, podobno można się z nimi dogadać. Zobaczymy - dam znać jak było. Możesz sobie zobaczyć jakie mają sukienki, chociaż podobno to, co jest na stronie to nie wszystko co mają: http://suknie-gloria.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdecydowanie jestem za zakupieniem sukienki... wiadomo, że wychodzi drożej, ale za to możesz czuć się wyjątkowo. Wiem z autopsji, tez miałam dylemat i w końcu kupiłam w salnie Młoda i Moda w Warszawie. I to był dobry wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no to jest tak wyjątkowa chwila w życiu, że nie wyobrażam sobie mieć używanej sukienki. Po mamie czy babci to tak, ale to inna bajka a tak normalnie to tylko nowa, nie wyobrażam sobie tego inaczej. Piękne suknie są w salonie Magdalena w Olsztynie http://magdalena.olsztyn.pl/ ja tam kupowałam swoją i jestem pewna, że każda przyszła panna młoda znajdzie coś dla siebie. A cenowo nie jest wcale tak źle, zawsze można wybrać model z zeszłego sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda_Ogarek
Ja swoja suknie wypozyczalam. Kosztowało to 60% ceny sukienki (w atelier Violi Piekut). Była cudna i absolutnie nie zaluje, bo dzieki temu moglam miec lepsza sukienke (na 100% sumy troche bym chyba pozalowala pieniedzy i kupilabym troszke tansza) i nie musialam pozniej zastanawiac sie co z ta suknia zrobic. Bylo pieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Matylda_Ogarek Słuchaj, a jakie ceny są u VP w ogóle? Bo generalnie wiadomo, że to dość "ekskluzywna" marka, ale słyszałam, że stosunek jakości do ceny jest super i że ceny tez zupełnie ok. Prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinazkomina
@gość Ceny się chyba zaczynają koło 2 tysi w górę i jak za taką jakość to aż trzeba brać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaKarolaD
wlasnie to jest straszne jaka nieswiadomosc panuje - jak cos jest od projektanta to na pewno kosztuje krocie :P a wcale tak nie jest. przykladem jest wspomniana Viola Piekut. Sama popelnilam taki blad, ze uznalam ze pewnie 15 kola bedzie kosztowac i nawet nie wchodzilam zeby potem nie plakac :p az mnie ktos na kafeterii uswiadomil. no i efekt jest taki, ze za dwa tygodnie biore slub wlasnie w sukience od niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka_33
Ja swoją suknie ślubną kupiłam miesiąc przed ślubem. Pierwszy sklep i od razu zakup! Bardzo pomogły mi Panie, kóre tam pracują. Mają kobietki cierpliwość! Miałam prawdziwe szczęście, że ominął mnie cały ten stres z chodzeniem po sklepach. Mogłam skupić się na przygotowaniach do ślubu i nie wydałam fortuny na tą suknię. Jeśli ktoś mieszka w Szczecinie to polecam Centrum Mody Ślubnej: http://www.lovecms.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurkowska
Jak chcesz mieć elegancką suknie ślubną to lepiej kupić przez internet, jest taniej. Jak będzie nie pasować, zawsze możesz odesłać. Myślę, że warto kupić bo to jest wyjątkowy dzień i suknia też musi być wyjątkowa. Ta jest ładna http://mialavi.com/kolekcja-2017/1713.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie , że kupić. Wypżyczonej nie możesz przerobić, rozmiar nie bedzie idealny i też nie bedziesz wyglądać super, a tego dnia powinnas! W http://lefroufrou.pl/ maja swietne modele i to w calkiem dobrej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam :) Uważam, że na swój ślub warto zainwestować w wymarzoną kreację :) Ja zamawiałam suknię w salonie Emmi Mariage, http://emmimariage.pl/, polecam - suknie mają PRZEpiękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją kupuję, to jedyna taka okazja, planuję tylko raz brać ślub :P U mnie wygrał projekt Violi Piekut, suknia z jej nowej kolekcji 2018, nowoczesna, stylowa, jakość materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_p
ja też jestem fanką Violi Piekut, ale wolę z kolei kolekcję 2017 bo jest romantyczna i elegancka, no i ma elementy koronki, co lubię ;) a teraz miałam szczęście że Viola zrobiła promocję na tą kolekcję -70 % więc cena też jest bardzo bardzo atrakcyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TinaCori
Od początku wiedziałam, że tylko kupno wchodzi w grę. Miałam w głowie swoją wymarzoną kreację i nie byłam skłonna do kompromisów - nie w tym przypadku. Oczywiście suknia z bolerkiem! Zarówno suknie jak i okrycie zamówiłam w salonie Nabli w Krakowie. Zależało mi żeby w tym dniu wyglądać wyjątkowo (to chyba zrozumiałe). Szale jakoś nigdy mi się nie podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×