Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy sie da,czy sie nie da,prob

Zrzucamy 30kg! Kto ze mna?

Polecane posty

Witam z raneczka. Ja juz korzystam z wolnego.Firma jednak bedzie 3 dni zamknieta,co u nas zdarza sie tylko 2 razy do roku w Boze Narodzenie i Wielkanoc.A tak od jutra,wiec ja mam wolne z zaplanowanym od 1 listopada...razem cały tydzien:) Xawusia niby zlecialo,ale kazdego dnia to jednak nie wygladało tak fajnie. Juz dzis ,najprawdopodobniej wyjazd po 15-stej...wiec w domu jutro wczesnym rankiem:D Szukamy od kilku dni kurtek dla moich dzieci.Porazka.Jak cos naprawde super,to i cena "suuuuper" Jutro mam nadzieje na wypad w inne miejsca,bo juz bedzie maz i bedzie mozna sie ruszyc z naszego miasteczka. Pociagiem to cały dzien stracony a i nie wiadomo czy cos z tego wyjdzie. Dzis mam jeszcze wieczorkiem spotkanie z kilkoma osobami z podstawówki:) a chce wstawić gołabki i przygotowac ciasto i deserek.Moze uda mi sie dostać ladna karkowke i bedzie na niedzielny obiadek.Dzis tylko marynata a jutro sie upiecze i bedzie git. Ewelka nacieraj sobie plecy mascia rozgrzewajacą.Ja ostatnio tez mam taki bol w plecach,ale to wynik ostaniej soboty w pracy.Cala noc przesiedzialam bo cholerka zero zajęcia bylo. No ale jutro bedzie mial kto te plecory wymasowac:);) Aga dobrez ze z tarczyca wszystko ok,bo to cholerstwo Stokrotko a jak ty sie trzymasz w szkole,jak z chłopakiem? Czekoladko,co u ciebie? Pozdrowionka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane;* nie wchodziłam teraz pare dni bo brakuje mi czasu jestem zawalona nauką ( chociaż wczoraj odpuściłam sobie -od 8 do 17 byłam w szk zanim wróciłam 18 i nie miałam na nic siły , nie nauczyłam sie nic na dzisiaj a mam pare kartkówek i bedą pytac;/ ale kit z tym byłam juz tak senna i zmeczona ze odrazu połozyłam sie spac o 19 i usnęłam ...dzisiaj powinnam na 9 maszerować ale nie ide na pierwszą lekcje wiec za godzinke do szkoły do 18 ;/ z dietą różnie powiem wam że nie ma u mnie reguklarności posiłków mam rozwalony plan lekcji i nie ma jak ... obiad najczesciej jem popołudniu a nawet wieczorem ;/ biorę te hormony i czopki i strasznie ciezko sie czuje mimo to ze pije sporawo herbaty zielonej/rumianku /dzikiej rózy/wody Mój pieseczek miał dużo szczęścia w nieszczęściu :) miał pare operacji i żyje jest wiadomo cały obolały ma załozone szwy i chodzi w kołnierzu ale podobno wyjdzie z tego , właśnie śpi w moim pokoju na kocu ;) To była dobra wiadomość , a teraz zła- mówilam wam że moja mama choruje na bolerioze - po raz 4 brała od nowa leki w cpraz wiekszej dawce i nic nie pomagają wczoraj odebrała wyniki badań i norma jest do 16 a ona ciagle ponad 200ma;/ te bakterie rozprzestrzeniły sie jej na kości i stawy ,węzły chłonne... niewiemy co ma robic u nas nie ma tutaj takiego specjalisty przyjezdzała do niej lekarka 100km stąd ale widac ze nic nie pomaga .... lecę na śniadanie ( szklanka herbaty zielonej i kanapka z dżemem jabłkowym) buziole będe ok 19 ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wczoraj się cieszyłam, a dzisiaj mi nie do śmiechu. Nie mogli mammografu odpalić. Jakaś awaria. Wszystkim paniom z dnia dzisiejszego przesunęli termin na 5 XI. Odebrałam wyniki badań i szok. OB 45 a cholesterol prawie 300. No i zaczęło się poszukiwanie przyczyn. Stomatologicznie i ginekologicznie jest w porządku. Stan zapalny gdzie indziej jest. Może reumatyzm, bo pobolewają mnie kosi i stawy. Może kręgosłup, bo osteofitów mam mnóstwo. A może jeszcze co innego?:( No i ten cholesterol! Mam nadzieję, że dieta którą mi zalecili w Poradni Chorób Krążenia i Metabolicznych pomoże i na to. Jeśli nie, to jakieś statyny maja mi włączyć. Czyli kolejne prochy do łykania!:P Kochane, pozdrawiam Was serdecznie i lecę na długi spacer, bo pięknie jest. Może słoneczko i kolorowy las poprawią mi humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Ja juz troche lepiej z plecami tak jak mowilyscie, masc pomogla:) Jutro ide pracowac do restauracji tej co ostatnio na zastwpstwo za znajoma, ale nie chce mi sie jak cholera:P U nas niestety wolnego nie ma zadnego z tytulu swieta zmarlych, jedynie haloween ale to wieczorem wiec z wolnego nici:( W sobote za tydzien zapisalam sie do fryzjera na obciecie koncowek, ale boje sie ze obciacha mi za duzo( tak czetso bywa ze Ty CHESZ SWOJE A ONI ROBIA SWOJE) ale musze juz troche podciac bo mam suche koncowki i ksztaltu zadnego nie maja bo sa zbyt dlugie. Zaczynam sie zastanawiac nad ta dieta kapusciana od poniedizlaku, a z drugiej strony podoba mi sie tez dieta Xawusi i brzmi smacznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xawusia - powiem ci że moją mame bolały kości stawy itp lekarze dawali jej jakies tabetki maści żele ,a przez przypadek rok temu jak robiła badania krwi pani pielęgniarka powiedziała że to moze byc borelioza wiec mama zrobiła badanie na to i trafiona diagnoza kleszcze zajeły stawy mama nawet w lesie nie była , nie miała kleszcza na ciele bo musiał ją tak perfidnie ugryżć i wdać zakażenie że o tym nieiwedziała a teraz skutki sa takie jak są ;/ Moze pomyśl o tym badaniu?? Nie poszłam do szkoły ,żle sie czuje to chyba od tych hormonów,jestem słaba , w dodatku łapie mnie przeziebienie;/ ide posprzątac w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko co to za choróbska ludzi lapia. Xawusia dużo czytałam o srodkach oczyszczajacych organizm.Moze wrto sobie coś takiego kupic.Najlepiej chyba na bazie aloesu. Zreszta Stokrotko moze i dla mamy takie cos...na pewno nie zaszkodzi jezeli nie pomoze:) Zycze wam zdrówka i sil. Ewelka to bedzie ful dzieciaczkow biegało za slodkościami u was Ciasto juz sie piecze,deser juz w lodowce. Zaraz przygotuje farsz do gołabkow,tylko musze kupic jeszcze wloska kapuste i poprzekładac zmieskiem...do dochowki i bedzie sie peklo wieczorkiem.Mam nadzieje ze skoncze wszystko przed wyjsciem na spotkanie klasowe. Jeszcze przed 3 smigam ponownie z corka do miasta w poszukiwaniu kurtki. Ja sobie sprawilam dzis buty,kozaczki takie prawie do kolan,spodniczke oraz bluzke koszulowa..ale te 2 rzeczy to w lumpku...zupelnie nowe i bardzo tanio od marks spencer:) Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko nawet sobie nie wyobrazasz jak bardzo mi tutaj brak lumexow:)) uwielbiam grzebac i znajdowac cudenka ktorych nie mozna spotkac w sklepach. ehh Choc jak mialam 14 15 lat to sie wstydzilam przyznac a teraz to wrecz sie chwale ze mam cos z lumpa jak ktos pochwali:) ladne , wyjatkowe i za gorsze. Tu nie ma lumpow:( tylko charity shopy. Sa to sklepy na rozne fundacje, ludzie oddaja swoje rzeczy ( ksiazki, pltyt, meble, ciuchy it...) a zyski ida na dana fundacje np jest british red cross( jak nasz czerwony krzyz) albo oxfam itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej widze dziewczyny ciche jak makiem zasial. Pewnie jestescie u swoich bliskich zapalic swieczke, ja niestety nie:( Siedze w pracy ale mama zapali za mnie a ja i tak myslami jestem dzis w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;* Ja właśnie wróciłam z cmentarza byliśmy 3godziny ,wieczorem jeszcze pojedziemy bo miło jest kiedy ciemno i ładnie znicze się świecą:) Jutro znów do szkoły ,spr zaległe mam i z piątku co nie byłam a dzisiaj mam takiego lenia że nic mi sie nie chce ;/w dodatku byłam u mojego wczoraj i jego mama zrobiła obiad( totalna masakra) kluski śląskie , sos był wstrętny okropnie pieprzny , surówka tak pieprzna że paliła w usta , devolaj z wołowiny a w środku była kiełbasa cebula boczek i jakaś słonina fuj tez przepieprzony ,Kuba zrobił matce awanture co to ma być a ona że przesadzamy i że mamy delikatne podniebienia - do mnie powiedziała że księzniczka jestem i że jak nie chce jeść to nie - ja rozumiem wszytsko ale tego sie zjesc nie dało!!!!!!!!!!! Coś mnie zimno trzęsie , przeziebiłam sie Właśnie siedzę i spijam ciepłą herbatke z cytrynką :* 🌻 ewelka- w pracy dzisiaj współczuje kochana ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka to odwazna jestes ze tesciowej powiedzialas ze obiad nie smakuje:P Ja pewnie bym zacisnela zeby i jakos zjadla he:) A zreszta u kazdego sie inaczej gotuje w domach i czesto ta sama potrawa mi u innych nie smakuje czesto gesto:P Do szkoly mowisz kochana ehh przynajmniej szybko Ci zleci 4 dni i weekend znow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sęk w tym że ja tak samo jestem taka że nawet jak cos niesmakuje to zjem żeby nie robic przykrosci ale zapewniam cie ze tego nie dało sie zjesc !! jak nawet kuba tego nie mógł ruszyc bo takie pieprzne to juz naprawde masakra;) no w szkole niby 4 dni ale jakie ciężkie za to ;/ i mam troche zaległosci wiec kolorowo nie jest z jednej strony żałuje ze nie poszłam do liceum miałabym o wiele łatwiej ale z drugiej lepiej sie przemeczyc żeby tylko zdac ten egzamin i mature i znalezc pozniej jakąś prace w biurze czy banku ewentualnie jak bede chciała to jakies studia ekonomia/bankowosć..ale to sie zobaczy :) Nie mam motywacj idzisiaj do nauki najchetniej bym poszła spać a ty?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestey gnije w pracy jescze godzine i 15 minut. Ehh zmeczona jestem ogolnie mialam wczoraj tylko jeden dzien wolny a ze w domu do zrobienia mnostwo to nie odpoczelam. Czekam na urlop znow z niecierpliwoscia he ale to dopiero w lutym w tym roku koniec wolnego i urlopu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kobietki :) Kurcze, tyle czasu mnie nie było że szok. Ale a to zakupy, a to przebywanie z mamą, a to wesele w rodzinie i tak jakoś te dni zleciały. Stokrotko, mam nadzieję że czujesz się lepiej po tych lekarstwach? :) Xawusiu, jak tam Twoja dietka Kochana? Zadowolona jesteś? U mnie jakoś leci powoli.. Na weselu próbowałam się powstrzymać, ale paru pokusom uległam. Niestety musiałam wypić z siostrą cioteczną i tortu spróbować :P Zobaczymy co wyjdzie za jakiś czas :) Aha, od jutra zaczynam dietę 13dniową.. Mam nadzieję że wytrwam :) Podobno bardzo skuteczna, zobaczymy jak na mnie podziała :) Ewelko, jak tam Twoje plecy? Buziaki dziewczyny!! :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kroplelko i Czekoladowa:) Moje plecy juz znacznie lepiej dziekuje:) Co to za dieta 13 dniowa? Zdradz cos wiecej:) Ja dzis gotuje zupe kapusciana i od jutra startuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;* zauważyłam że znów mam mniejsze wcięcie w talii wiec od dzisiaj znów zaczynam kręcić hula hopem dzisiaj; sniadanie- kanapka z pasztetem i ogórkiem 2snaidanie- kajzerka z serem pomidorem i sałatą] obiad- 2ziemniaki ,kawałek miesa surówka podwieczorek- kiwi i jabłko kolacja-twarożek i sałata popijam zieloną herbatke o smaku grejpfruta:) Ale śpiący dzień Wczoraj powinnam dostać @ ale jeszcze nie dostałam w dodatku strasznie mnie mdli dzisiaj ;/ czekoladowo- nie do końca, w mniejszym wstopniu pobolewa mnie jeszcze ten jajnik , no i efekty uboczne mam zatrzymywanie wody itp i mdłośći Ostatnio bardzo rzadko chodzę do wc na grubsza toalete , niewiem co jest grane nawet jak jem jabłka i rzeczy które powinny mnie ruszyc to nic a nic ewelka- z czego sie składa ta zupa ?? xawusia -jak tam u ciebie z tą dietą?? kropelko - co u ciebie ?? Buziaki kochane;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! :) Podczytuję co piszecie, ale nie bardzo mam siłę pisać, bo znowu słabo się czuję. Bardzo mnie bolą kości i stawy, szczególnie u rąk. Reumatyzm się odzywa, a więc nie ma co się dziwić, że OB takie wysokie.:( Dzisiaj miałam wizytę u endokrynologa. W dalszym ciągu mam brać taką dawkę hormonów jaką mi w sierpniu ustaliła i być dobrej myśli. No to biorę i jestem. Dietę utrzymuję. Tylko kazało się, że nie mogę jeść grejpfrutów (zakłócają działanie leków kardiologicznych) a szkoda wielka, bo bardzo je lubię. Wczoraj poniedziałek, ale nie ważyłam się, bo czuję, że jestem napuchnięta jak balon. Czy to od leków przeciwreumatycznych, czy jeszcze jakaś inna przyczyna? Nie wiem. Pozdrawiam i dobrej nocy Wam życzę. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xawusia - może to od hormonów które bierzesz?? ja odkąd zaczełam na nowo braać hormony to tez sie tak czuje mam nabrzmiały brzuch i wogóle tak ciężko ;/ Dziewczyny zostało 7,5 tyg do świąt bożego narodzenia, chciałabym chociaż te 4kg zrzucić do świąt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! 🖐️ U mnie leje. Od wczorajszego wieczora leje. :( Fatalna pogoda. :( Już wiem czemu mnie tak masakrycznie reumatyzm pokręcił. To te nadchodzące deszcze. Prawa ręka tak boli, że myszką nie mogę operować. Palce w stawach mi trzeszczą. Okropne uczucie.😭 Ewelka, to dzisiaj Wasi z naszymi grają. Pewnie pogoda pod Waszych podciągnięta. Tak mokra, angielska. :D Chłopcy z Manchesteru będą się jak w domu czuli.:D Kropeklo, jak? Z pewnością dobrze! ❤️❤️ Oczyszczenie organizmu mówisz. Pomyślę o tym. Aloes tak, sporo o nim czytałam. Stokrotka w szkółce. Trzymaj się dzielnie! 👄 A to pecha ma Twoja mama. Borelioza poważna sprawa. U mnie to chyba zwykły reumatyzm, przez całe życie z nim walczę. Kochana, hormony które łykam nie powinny wywoływać obrzęków. To raczej sprawa wciętej tarczycy i niedoczynności w jaką często wpadam. Czekoladko, z diety zadowolona jestem. Dobra i mało skomplikowana. Ostatnio wydaje mi się, że jestem cała taka obrzęknięta, ale jak spodnie zakładałam, to luzy czułam. :D Może nie jest tak źle! :D Pewnie jutro na czczo zważę się, to zobaczymy co skala pokaże. Chyba już odrobinkę mniej pada. Ciepło się ubiorę i troszkę na spacer pójdę. Bardzo chce mi się powietrza. A u Was co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nastroje macie kiepskie wszystkie widze:( Ja tez bez rewelacji, ta jesienna pogoda jest okropno. Teraz po zakonczeniu pracy jest juz prawie noc a zanim dotre do domu to juz calkowite ciemnosci. Mimo wsyztsko od poniedzialku trzymam sie ostro swoich postanowien. Ogolnie dietka zdrowa madra ale tez dosc rygorystyczna. Dodatkowo postanowilam bardziej dbac o siebie, kremy maseczki itd.. I przedewszystkim balsamy, duuzo smarowania najpierw maselkami a przed samym spaniem uda i brzuch wyszczuplajacym. Musze zrzucic jak najwiecej przed sylwestem i pieknie wygladac no i przedewszystkim swietnie sie czuc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Xawusia:) tak graja dzis tym razem w Polsce:) Ale ja chyba nie bede ogladac bo musze zalawtic po pracy kilka spraw na miescie. No ale moj TZ napewno bedzie ogladal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He my o Tobie nie zapomnialysmy tylko Ty o nas chyba:P Ale jak jestes nareszcie to napisz co slychowac jak sie masz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie leci, tez mam mały problem ale jak sie skonczy to wam napisze co i jak.... Pierw musze, odwiedzic gienia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! 🖐️ Aga, jesteś!:) A ja już myślałam, że znudziło Ci się bycie z nami. Masz problemy, więc trzymaj się dzielnie i nie zapominaj o koleżankach!❤️ Ewelka, dokopaliśmy Wam! Lech górą!:D Kropelko, Stokrotko, Czekoladko, Nemezja gdzie jesteście? Dzisiaj miałam robioną mammografię. Wynik przyślą pocztą do domu. Mam nadzieję, że dobry będzie. Na zegarze jeszcze czwartej nie ma, a za oknem prawie noc. Chmury deszczowe wiszą, w wiatr wyje jak zły pies. Smutna taka aura.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:* ja właśnie wrócilam do domu po 10godzinach w szkole padam z nóg brzuch mnie boli okres dostałam , głowa mnie boli chyba od tylu godzin spędzonych w szkole , co ciekawe ząb mnie jeden pobolewa a miałam w tamtym tyg wszytskie wyleczone i zdrowe wiec niewiem co jest grane Nadal szukamy lekarza dla mamy i jak narazie w czwartek mama ma dzwonić zapytac czy w takiej poradni przyjmuje lekarz od boleriozy ... Dzisiaj; śniadanie- kanapka ciemnego chleba z serem białym , 3 wasy z dzemem jabłkowym W szkole - kanapka z twarożkiem i pomidorem , grzesiek bez czekolady , jabłko, woda niegazowana jabłkowa teraz- kotlet i surówka kolacja -jogurt z otrębami Wczoraj pokręciłam hula hopem 1000razy (500 w lewo 500 w prawo ) dziisaj postaram sie pokrecić ale niewiem czy bede miec siłe bo @ xawusia - robiłas mamografie? kurcze a mojej mamie niechcieli kiedys zrobić bo powiedzieli że robią tylko kobietom po 60 .. za oknem faktycznie pogoda nie zachęca do życia ewelka- jakich balsamów używasz?? Buziole ;* 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Przepraszam że tak znikam.. Ale ostatnio mam słaby dostęp do internetu. Wchodzę już teraz raz na jakiś czas i tylko na chwilę.. Z diety 13- dniowej zrezygnowałam, bo była zbyt głodówkowa dla mnie. Aktualnie prowadzę 1000kcal i wprowadziłam ćwiczenia. Jestem już na niej 4 dzień i czuję się rewelacyjnie! Pozdrawiam Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko, u nas jakieś inne zasady panują. Bezpłatną mammografię można na lekarskie zlecenie zrobić, lub bez skierowania jeśli ma się skończone 50 lat. W szkole 10 godzin byłaś. Straszliwie Was męczą! Głowa ma prawo boleć, ale ząb nie powinien, skoro w ubiegłym tygodniu miałaś sprawdzane. Może to od głowy tak Cię ćmi? Pozdrów Kochanie serdecznie swoją mamę. 👄 Czekoladko, diety restrykcyjne ciężkie są i niezbyt zdrowe dla naszych organizmów. Taka 1000 kcal to już lepszy pomysł. Ja też na takiej jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;* A co to nikogo jeszcze nie było?????????? Ja dziś tone w porządkach domowych i sałatke gyros właśnie skończyłam robić.Dzisiaj nie zdąze sie nic nauczyc więc jutro dzień zawalony nauką;/ xawusia - dziękuje , wspieram mame jak tylko moge , znaleźliśmy jednego profesora ale mama dopiero w poniedzialek moze tam dzwonić wiem jedno jest źle bolą ją stawy kości węzły , ma spuchniete całe ręce nogi i węzły ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×