Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy sie da,czy sie nie da,prob

Zrzucamy 30kg! Kto ze mna?

Polecane posty

Cześć! :) No to przymroziło, posypało i chorujemy.:( Dziewczyny jak się czujecie? Przechodzi Wam trochę? Niedawno wróciłam od lekarza. Seria zastrzyków wybrana i muszę powiedzieć, że jest zdecydowanie lepiej. Dostałam też skierowanie na masaże podwodne kręgosłupa i całego ciała. W poniedziałek zorientuję się jakie są terminy. Czekoladko, na ciepło też coś będziesz robiła? U mnie to uwielbiają flaczki, albo bigos i udka kurczakowe pieczone. Lubią też filety z kurczaka nadziewane serem żółtym i papryką. Na zimno zawsze podaję półmisek mięs. http://www.garnek.pl/intma43/9255336/polmisek-mies Lubię wszelkie sery i jak pięknie można ja serwować: http://gastromonia.blox.pl/2009/07/Kolorowa-deska-serow.html Sałatka od Ewelki smakowicie brzmi. Muszę ją zapamiętać.:) A może jeszcze i taką zrób: http://pasibrzuszek.pl/makarony/salatka-makaronowa-z-mozzarella/ Moi goście bardzo lubią śledzie po staropolsku: http://kuchnia.o2.pl/przepisy/obiekt_int.php?id_p=6971 Fajnie wygląda półmisek pomidorów z mozarellą: http://kuchnia.o2.pl/przepisy/obiekt.php?id_o=50 Może jeszcze wieczorem zajrzę i coś smacznego podpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że w przepisie na śledzie po staropolsku brakuje koncentratu pomidorowego. Ja go zawsze dodaję do uduszonej cebuli z rodzynkami. Dokładam i jeszcze chwilę razem duszę. Niektórzy dokładają też orzechy włoskie lub migdały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny(pewnie już laski:) ). Przepraszam Was, że wtedy, kiedyś..jakieś 15 stron topiku wcześniej zniknęłam. Jakoś tak wyszło. Mao czasu, dużo zajęć, trochę problemów ze zdrowiem. Diete trzymam dalej, nie przytyłam, a to się liczy). Teraz jestem na diecie, ale już w celach zdrowotnych. Tak więc chciałam się z Wami pożegnać i powiedzieć Wam, że dacie radę! I ja też:). Może czasem zaglądne, jesli czas pozwoli:). Trzymajcie się Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej :) :) :) Rany ile fajnych i smacznych pomysłów :D Dobrze że uwielbiam gotować to je wszystkie wypróbuje w swoim czasie :D No więc tak, menu mam gotowe. Jako pierwsze podam udka kurczaka pieczone w przyprawami i do tego frytki, bo wszyscy je lubią. Dodatkowo będzie wielka blacha lazanii bo podobno robię ''najlepszą pod słońcem'' :P To słowa rodziny, przyjaciół i sąsiadów, także bez obaw, nie wpadłam w samozachwyt hehehe :D A jak już się najedzą, to na stole będą przepyszne kanapeczki z różnymi serami i wędlinami, małe pierożki nadziewane mięsem mielonym i szpinakiem oraz serem i boczuszkiem :) I to wszystko :P Wyżerka będzie na całego.. Ciekawa jestem jak ja się opanuję na widok tego wszystkiego.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale zimno sie zrobilo u Nas czuje sie jak w Polsce:))))) W sobote waga pokazala tylko 05 kilo mniej w tym tygodniu bylam zla i najdalam sie w niedziele glupot:P ale dzis juz troche mi przeszla zlosc i wracam do poprawnego odzywiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam od lekarza super drugi tydzien spędze w łóżku! nadal grypa doszło zapalenie krtani:( ledwo mówie masakra:( katar kaszel i gorączka ciekawe jak ja nadrobie zaległosci w szkole tymbardziej ze u nas jest gorzej niz w liceum bo duzo przedmiotów i nauczyciele koszą strasznie :( załamka a w dodatku moja mama w środe idzie do szpitala modle sie zeby dobrze wyszły badania Tamta moja ,,przyjaciołka,, co siedzi ze mna w ławce co wczesniej o niej pisałam ojej fochach ani razu nie napisała jak sie czuje czy cos tosie nazywa hamstwo Eh dziewczyny ja sobie nie dam rady jak wróce:( u nas jak kogos nie było pare dni to ciezkonadrobic a co dopiero 2 tyg;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszszszszeee
nie panikuj dziewczyno. zdrowie najwazniejssze. nauczyciele tez ludzie, dadzą Ci czas. Sa gorsze rzeczy niz zaleglosci w szkole......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! 🖐️ Czekoladko kochana, najserdeczniejsze urodzinkowe życzenia. 🌼 Niech się spełniają Twoje marzenia. 🌼 Bądź szczęśliwa. 🌼 Stokrotko biduleczko, to Ci się narobiło! Uff... Za mamcię Twoją mocno kciuki trzymam. ❤️ Ewela, no to masz troszkę Polski u siebie. Pewnie tylko dzieci się cieszą, że wreszcie mogą w śniegu poszaleć. :D A ja dostałam wynik mammografii. Jak otwierałam kopertę serce mi zamierało. Ale niepotrzebnie, dobrze jest. :) Jutro jadę na pobranie krwi. Będzie badana w Ośrodku Nowotworów Dziedzicznych w Szczecinie. No więc znowu będę się bała, ale niech badają, szukają. Mam nadzieję, że nic nie znajdą. Trzymajcie się ciepło! I niepotrzebnie z domów nie wyjeżdżajcie. Masakra na drogach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszego czekoladowo!!!!!!!!! U mnie w nocy tez troszke popadalo rano nawet bialo bylo teraz rtylko odrobina sniegu zostala. Kupilam nowa herbatke o smaku grzanica malinowego w Polskim sklepie, i musze powiedziec ze pycha a grzeje tak ze az milo sie robi, Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno ze zasypało ...neta nie miałam pare dni.....ale juz jesetm pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladowo wszystkiego naj spoznione ale szczere...100 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście zima nas chyba zamroziła. :D Aktywność nam zamarzła. :D Mnie strasznie bóle stawowe dokuczają, więc pisać nic mi się nie chciało. Wolałam w łóżeczku sobie poleżeć. Dzisiaj jednak, po paru dniach siedzenia w ciepłym domku, musiałam wybrać się do optyka i do kilku dalszych sklepów. I co? Masakra! Z autobusów na przystankach wysiąść się nie dawało, wszędzie takie wielkie zaspy. :( Przejść na drugą stronę ulicy też ciężko było, bo albo śnieg, albo lód okropny. :(Jedyne co na plus zauważyłam, to to, że przez te ciężkie warunki meteorologiczne, ludzie dla siebie jacyś tacy bardziej mili się zrobili. A to ktoś się do kogoś uśmiechnie, a to ktoś inny potrzebującemu jakoś pomoże. Bo na co dzień to my Polacy smutasy takie straszne i inni mało nas obchodzą, byle mnie było dobrze.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i właśnie, nawiązując do tego, że często myślimy tylko o sobie, chcę Wam dziewczyny pokazać mail jaki dostałam od dobrej mojej znajomej. Wklejam go całego, żeby nic nie pokręcić. Ja już sobie wybrałam, taką największą bidulinkę i będę co dzień klikała w jej konto. Nic mnie to nie kosztuje, a pieski może dzięki mnie nie będą głodowały. Przeczytajcie i niech każda z Was, zrobi tak jak jej serce podpowiada. Witajcie Kochani!!! Zasady są proste - wchodzisz na http://szerlok.pl/nakarm_psa/ i wybierasz jednego z psiaków. Na stronie jego ogłoszenia klikasz w przycisk - codziennie możesz wybrać jednego psa, choć nie musi to być zawsze ten sam. Wróć kolejnego dnia i znowu kliknij - kiedy wirtualna kość się zapełni i dojdzie do 100%, Szerlok wyśle psu do schroniska wielką paczkę z karmą :) Pamiętaj! Klikaj codziennie i zapraszaj znajomych! Bezdomne psy czekają na naszą pomoc a ze znajomymi zdziałamy więcej. Wklejaj link gdzie się da, zamieść informację na Facebooku i innych serwisach, w statusie GG i Skype'a. Jeśli chcesz jeszcze bardziej pomóc - skontaktuj się ze schroniskiem - możesz zwierzaka adoptować i dać mu dom na święta. Zaproś wszystkich znajomych na to wydarzenie! Razem zdziałamy więcej :) Tak wygląda ten list. Jeśli macie ochotę, też możecie go skopiować i mailem wysłać do swoich znajomych. Dobrej nocy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko, wielkie dzięki! 👄 A ja zmieniłam taktykę. W "Dyskusji Ogólnej" szukam tematu o dokarmianiu i szukam takiego psiaczka, któremu najmniej brakuje do pełnej paczki. Najważniejsze, żeby paczki z jedzonkiem szybko wysyłane były. Przecież w schronisku nie karmią tylko jej "adresata". Karma dzielona jest miedzy wszystkie nieszczęśliwe stworzonka. Jeszcze raz Kropelko bardzo dziękuję! 🌼 Są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie. A nasz topik śmiercią naturalną umiera. Szkoda! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;* Ja po 2 tyg lezenia plackiem najpier grypa potem zapalenie płuc , obecnie brak czasu nadrabiam bo mam zarąbiste zaległosci ;( wpadne tu jak troche sie uspokoi i ponadrabiam bo narazie to ciezko jest;*3majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko trzymaj sie i zycze sil do nadrabiania zaleglosci.Zdolna bestia jestes i dasz rade. Xawusi srce sie kraje jak oglada sie te psioaki i inne błakajace sie zwierzeta. Ten nasz psina chociaz jednak dalej daje sie we znaki...czyli ciagle podgryzanie i jeszcze posikiwanie...to daje przy okazji tyle radosci. Nawet ta pogoda nie zniecheca mnie do wychodzenia z nim na spacery. Dzieci jeszcze też wychodza choc juz słychać sprzeciwy. Ta pogoda,zimno wplywaja na nasze nastroje ,przesilenie daje slabosc w ditkowaniu i pewnie dlatego tu takie pustki?:) Ale nie ma sie co załamywac...zimno az mnie trzęsie.Dzis kupilam sobie żelazo,bo myslę,ze to własnie z powodu jego braku tak mna telepie. Klade sie do łożka w pizamie,szlafroku,pod kolderke i jeszcze maz nakrywa mnie dodatkowo kocem. Zmarzluch jestem niesamowity Spijcie spokojnie,ja stoje na strazy cała noc...a potem jeszcze przez kolejne 3:( Papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko, Ty znowu pracowitą nockę masz? :( Robotna Kobitka z Ciebie! :) Więc czuwaj nad naszym spokojnym snem. :) Masz rację, tyle biednych istot jest na tym świecie, jeśli tylko możemy im troszkę pomóc, to czemu nie!❤️ Ciapek dalej podgryza i posikuje. :D:D:D Cóż, takie jest prawo szczeniaczka. Wszystko z wiekiem mu przejdzie. Stokroteczka zapalenia płuc się doczekała. Rety, ciężkie choróbsko! Chuchaj i dmuchaj na siebie kochana. Zaległości nadrobisz, nadrobisz. A co z mamą? Napisz koniecznie. A ja zmykam spać. Nasza Kropelka czuwa. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kobietki...to juz niedługo Wy będziecie wstawać z wyrek,a ja cichutko wślizgnę się pod cieplutka kolderkę...i mam nadzieje pospac choc z 3 godzinki. Oczywiscie zanim to wyrko,to wyjscie z Ciapkiem i przygotowanie najmlodszego do szkoły.Reszta zostaje na glowie mojego meza.Ja potem odpoczywam.:) Milego,udanego i spokojnego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze wrocilyscie :)) jak milo Ja jestem przed okresem i jestem rozdrazniona dzis:P A co do pieskow to dla mnie nie do pojecia jak mozna wyrzucic swojego przyjaciela. Dla mnie ludzie ktorzy krzywdza zwierzeta to najgorsze bestie bo zwierzatka nie potrafia sie obronic! Kropleko odpoczywaj, a ty Strokrotko masz teraz dobry czas na nauke bo niedlugo juz swiateczna dwu tygodniowa przerwa wiec dasz raDE! xAWUSIA:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Marzy mi sie cieplutkie łóżko:) Może pospie dzis dłużej,choc chce upiec ciasto,bo maz ma imieniny.Do kawki sie nada.Zapraszam na kawusie lub herbatkę papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprawdzie do wiosny bardzo daleko, ale kto powiedział, że nie możemy dzisiaj, w ten ponury grudniowy poranek, zrobić sobie Dnia Kobiet? :D Piękna muzyka i śliczne kwiatki - posłuchajcie, popatrzcie. I byle do wiosny drogie dziewczynki! 🌼 http://www.youtube.com/watch?v=j6c_YYK8YGw&feature=related Kropelko, dla Twojego męża - 👄 Mam nadzieję, że nie jesteś o to zazdrosna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawusi i dziekuje w imieni męza🌼 Nie jestem zazdrosna...nie martw się👄 Dziekuje za piekne bukiety na grudniowy Dzien Kobiet 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka tak szybciutko przed praca wpadam pomachać lapka🖐️ pierogi nalepione i juz zamrozone,porządki prawie zmierzają ku koncowi,a wiec mozna powoliwitac świeta. Choc ja w pracy do ostatniego dzwonka,bo w Wigilie tez ide ,tyle że do 12-stej przed czasem chce jeszcze zrobic farsz do rybki po grecku i tez zamrozic.potem bedzie mniej roboty buziaki dla wszystkich papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×