Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy sie da,czy sie nie da,prob

Zrzucamy 30kg! Kto ze mna?

Polecane posty

Od jutra zaczne dietke dr.Dukana ............i bede pisac jak mi leci...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokroteczko Kochana, trzymaj się dzielnie!! ❤️❤️ I pisz co z Tobą!! Aguś, jestem. Ale pewnie teraz to Ty już poszłaś spać? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! 🖐️ Czekoladowo-o, wczoraj wieczorem nie mogłam sobie w sieci posiedzieć, bo nastąpiła jakaś awaria i net mi wyłączyli. Ale już jest ok. O, tak! Śliczna piosenka, masz Czekoladko rację! Hmmmmm... :):) Kocham takie klimaty!❤️ Podobno dzisiaj zaczyna się u nas zima. Ciśnienie strasznie szybko spada, wieje okropnie, zimno, mokro i śnieg z deszczem ma padać. Tym bardziej takie piękne greckie piosenki są mi potrzebne. Więc śpiewam sobie... O, COSMOS... O, COSMOS... I już cieplej na sercu! :):) Stokroteczko, co z Tobą? Czekamy, odezwij się! 🌼 Nemezja, dawno Ciebie u nas nie było. Tęsknimy. Kropelko, Ewelko, Agusiu, czy u Was też tak zimno i wietrznie? Przykra, dołująca pogoda. 😭 Nastawiłam wodę i za chwilkę zaparzę sobie herbatę Rooibos Fantazja z dodatkiem płatków kwiatu bławatka, słonecznika i róży o kwiatowym aromacie. I w filiżance odrobinę południowego słońca będę miała.🌼 Zaraz na duszy lepiej będzie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Xawusiu, pyszna musi być taka herbatka :) Lubię takie wymyślne smaki. Ostatnio w Rossman'ie znalazłam, herbatę o smaku grzanego winka z imbirem.. Wypiłam jedną filiżankę wieczorem i do rana mnie grzało od środka hehe :D Ja po prostu uwielbiam greckie piosenki :) Nic dziwnego w sumie, skoro to moje rodzinne klimaty :) Potrafią podnieść na duchu :) Jutro pierwsze ważenie. Aż jestem ciekawa czy będzie jakaś zmiana :P Niby jeansy są luzniejsze, ale zobaczymy :) A Wam kobietki, jak idzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolado masz kochana w sobie grecka krew?:) Stokrotko, cos pecha masz ostatnio uwazaj na siebie lecz sie kochana i wiracaj do forumy! u mnie cieplo dzis akurat ale ogolnie na wyspie tez zima zawitala taka typowo angielska czyli zimny wiatr i pochmurno non stop. Ja dzis koncze o 2 wiec jestem cala happy:) i popoludniu ide z moim TZ na mecz :) Dzis na lunch w pracy mialam sushi mniaammm uwielbiam je:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chodze tak szybko spać, bo zle sie czułam w gardełku mnie drapało, g i dzis poszłam do lekarza i jestem chora mam ...agninke :-(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zdrówka ważycze. U mnie też zimno...dzis padał śnieg w miejscowości gdzie pracuje. Jutro ostatni raz na rano i wtedy może uda mi sie normalnie funkcjonowac i wrócic jakos do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas strasznie wieje , mała co głowy nie urwie .A zimno jest bruuuuu nie chce sie wychodzić ale trzeba pozdrawiam was cieplutko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) Powiało nam zimą, że ho ho...! Za moimi oknami północny wiatr wyje i jęczy. Paskudnie jest.:( Aga, co Ty wyprawiasz. Anginę masz i wychodzisz? A do łóżka kobitko, grzać chore ciałko! Czekoladko, jeansy luzy mają, to bardzo dobry znak.:) Waga powinna Ci jutro miłą niespodziankę pokazać. Ewela, to na jaki mecz Twój luby Cię zabrał? Kropelko, a bałwanka dało się ulepić? :D:D Stokrotko, co z Tobą? Mam nadzieję, że nie cierpisz. Nemezja, gdzie się podziewasz? Ja segreguję i pakuję dokumenty medyczne, bo jutro pierwsza wizyta w nowej poradni. Ciekawe, co mi powiedzą. Dobrej nocy wszystkim. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelko, tak. Jestem w połowie Greczynką :) Ago życzę szybkiego powrotu do zdrowia. I mam nadzieje że znajdziesz czas aby się wygrzać w domu, bo angina to nie zwykłe przeziębienie :( Xawusiu, mam nadzieję że tak będzie :) Jutro się pochwalę :) A u mnie w Warszawie też strasznie zimno. Wiatr taki okropny i nieprzyjemny wiał dzisiaj że szok. Nie chciało się nawet z domu wychodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela, ale wtopa! Jak mogłam nie wiedzieć?? Włączyłam radio i słyszę transmisję na żywo. Manchester City z naszym Lechem Poznań gra. Ale wrzask ze stadionu leci. Wyobrażam sobie, że i Ciebie wśród tych głosów słyszę.:D Mam nadzieję, że w drugiej połowie Lechowi lepiej pójdzie. A Ty kochana, za kim kibicujesz? Za Waszymi, czy naszymi?;) Czekoladko, a jak z Twoim kibicowaniem, gdy Polska z Helladą ma jakiś mecz? Serduszko pewnie rozdarte masz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)) Ja wlasciwie bylam bezstronna:P w UK chodizmy na Manchester City ale za to z Polski jestesmy z miasta ktore ma zgode z Lechem wlasnie i moj luby jest ich kibicem:) Wiec obie druzyny byly bliskie nam :P tak wiec kazdy wynik byl zadawalajocy a najlepszy byl by remis:P Fajnie Czekoladko pewnie masz ciekawa urode:) ja zawsze chcialam miec oliwkowa skore i ciemne wlosy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! :) Jestem już po wizycie w tej specjalistycznej poradni. Jak dla mnie to bajka.:) Nie było żadnych kolejek, żadnego czekania. To jest klinika WAM-u. Na korytarzach tylko personel i studenci. Punktualnie o godzinie na którą byłam zapisana poproszono mnie do gabinetu. Sympatyczna pani doktor długo ze mną rozmawiała. To był taki wywiad o chorobach, przyjmowanych lekach i problemach jakie mam. Potem przeszłam do innego pokoju, tam mnie zmierzyli, zważyli, określili grubość tkanki tłuszczowej i zrobili EKG. Z wynikami wróciłam do pani doktor, na kolejną długą rozmowę. Okazało się, że pomimo stałego leczenia kardiologicznego, mam poważne zmiany w sercu. Ciśnienie (chyba z wrażenia) znowu mi podskoczyło sporo. Jeśli do 4 stycznia krążenie nie ureguluje się, to chcą mnie położyć na oddziale ich kliniki. Dowiedziałam się, że w zasadzie odżywiam się dobrze. Jednak moje dolegliwości endokrynologiczne i kardiologiczne zaburzają cały metabolizm i będzie mi niezmiernie ciężko wrócić do dawniejszej wagi. Na moje wymarzone 67 kg nawet nie mam co liczyć. Sukcesem będzie jakikolwiek minimalny spadek. Z całej tej wizyty jestem bardzo zadowolona. Poświęcili mi ponad półtorej godziny i ani przez chwilę nie czułam się, że jestem zwykłą NFZ-owską pacjentką. Takie wspaniałe traktowanie, w publicznej placówce (bez żadnych znajomości) przydarzyło mi się chyba po raz pierwszy w życiu.:) Generalne wytyczne jakie dostałam. - Zero słodyczy i cukru. Wyjątkiem są, raz na jakiś czas, 2 kostki gorzkiej czekolady, lub gałka lodów bez żadnych dodatków. - Zero wieprzowiny. W tym szynki, polędwice, pasztety. - Zero potraw smażonych. - Zero alkoholu. - Zero napojów gazowanych. - Zero białego pieczywa. - Pięć posiłków dzienne. - Zero podjadania w przerwach między nimi. Nawet jeśli coś gotuję i muszę spróbować, to wziąć potrawę do ust i wypluć. - Śniadanie nie później niż godzinę po obudzeniu się. - Nie pic podczas jedzenia. - Ograniczyć spożywanie owoców. Na ich miejsce wprowadzić warzywa. Pani doktor dała mi wydruki z dwoma rodzajami diet. Jedna ma 1000 kcal, druga 1200 kcal. Mam sobie poczytać i wybrać jedną z nich. Fajna sprawa. Są tam zestawienia posiłków (wraz z przepisami) na 14 dni. Jeśli jesteście zainteresowane, to może jakoś Wam je prześlę. Ewela, to fajnie, że kibicowaliście i jednym i drugim. :) A gardła nie zdarłaś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno ze leże w łożeczku,jak dzieci sa w szkolE.Xawusia mozesz podac ,dietke moze cos bedzie nowego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki!! Xawusiu, rzadko się zdarza żeby Polska grała z Grecją, ale jak już kiedyś zagrali to kibicowałam Grekom :P No ale niestety rozczarowali mnie :D Aha i cieszę się że tak dobrze Cie potraktowali tam!! Trzymam kciuki żeby wszystko poszło po Twojej myśli :) Dzisiaj miałam dzień ważenia!! Załamałam się.. :( Schudłam 1kg :/ Ja wiem że w tym tygodniu nagrzeszyłam, bo a to Ukochany zabrał mnie na kolację, a to mama przyjechała z Grecji ze smakołykami których nie jadłam pół roku. No ale mimo wszystko, marny efekt :/ Od tego tygodnia będzie lepiej!! Trzymajcie kciuki.. A pochwalę się że dziś kupiłam sobie ładną kurteczkę zimową :P Skórzaną ale ocieplana od środka.. Mm cudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! 🌼 Aga, no tak, przy dzieciaczkach ciężko jest sobie pochorować. Ale uważaj na siebie, angina to nie przelewki. Ewelka i Czekoladka zakupy ubraniowe poczyniły, a ja zaraz pędzę do sklepów uzupełnić spiżarkę i lodówkę. Dziewczyny, ale mam motywację! Wierzę, że mi się uda. Chociaż kilka kilogramków. Bardzo w to wierzę.:) Znalazłam stronę z moją dietą. Z tą tylko różnicą, że lekarka kazała mi wyeliminować z niej owoce (najwyżej pół grejpfruta, lub do 10 kuleczek winogrona, a generalnie zastąpić je warzywami), wieprzowinę (zastąpić kurczakiem bez skóry, lub rybami) i słodycze. Wklejam Wam dwie wersje. Jedna 1000 Kcal druga 1200 Kcal. http://www.odchudzaniepodkontrola.pl/Dieta_1000_Kcal.pdf http://www.odchudzaniepodkontrola.pl/Dieta_1200_Kcal.pdf I jeszcze troszkę takich ogólnych porad. http://www.odchudzaniepodkontrola.pl/ Miłej soboty Wam życzę, a ja pędzę na zakupy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane Ja sobie siedze w pracy do samego ranka.Moze jakos wytrzymam. Xaawusia alez z ciebie kibic..znasz sie na klubach,ze ho,ho No i powodzonka z dietka.Super,ze podobala ci sie wizyta i dostalas cenne wskazówki. Aga jekie to ty tabletki masz,co na ciebie podzialały zwyzkowo??? Czekoladowo...dobry i ten kilogram.Ważne że nie na plusie:) Ewelka jak zwykle znika w weekend:) A gdzie reszta pań? Jutro jeszcze tez nocka,ale musze zrobic tort kolezance z pracy .Ma ze mna zmiane i przywioze jej do pracy,bo ma w poniedziałek gosci. papa Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duphaston musze brać i pewnie dlatego tak skacze na wadze,Gdzie wy jestescie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, jednocześnie obiad gotuję.:) Mężowi sznycle z kurczaka i ziemniaki. Sobie filecik na parze i ryż brązowy. Wspólna będzie surówka z kiszonej kapusty. Grejpfruty są dla mnie dozwolone, więc na podwieczorek oboje po połówce sobie zjemy. Kolacja to ryba gotowana i surówka z sałaty, ogórka kiszonego, cebuli, czosnku i oliwy z oliwek. Jeśli mąż będzie grzeczny, to może go tym poczęstuję. Zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×