Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy sie da,czy sie nie da,prob

Zrzucamy 30kg! Kto ze mna?

Polecane posty

Ewlko problemy osobiste czasami bardzo przytłaczaja,ale trzeba isc do przodu.Niemniej jednak już nie bedzie tak jak co roku. Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj sie kochana:(:* Reszte tez pozdrawiam i wpadajcie tu czesciej wiem ze swieta sprzatanie i gotowanie ale chociaz na chwilke:P Ja juz czekam na jutrzejsze spotkanie z tata:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;* u mnie niestety świeta nie będą ani radosne ani piękne! ;( mówiłam wam kiedys ze mój ojciec pracuje za granicą iże go to wciągneło i dla niego liczy sie teraz tylko holandia ... nie rodzina nie dzieci nic tylkopieniadze i holandia! ciagle robi nam awantury praktycznie o byle co ,mama tojuz którys dzien ryczy ... wczoraj powiedział jej ze te dziewczyny co z nimi pracuje w holandi mu sie podobają!!! patrzał je nawet na nk ! w tel ma do nich nr,smsy ,połączenia W domu istna awantura krzyk płacz niewiem co dalej ...a mama była u lekarza choroba przeszła w 3 stadium czeka ją pobieranie płynu z opon mózgowo rdzeniowych i szpital ;( Załamana, z podkrązonymi oczami zaraz ide do szkoły mam dzis 3 sprawdziany nawet nic nie umiem , nie byłam w stanie sie uczyc wczoraj ;( będe koło 19 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj sie stokrotko mame wspieraj a ja na Twoim miejscu dala bym tacie niezly wyklad i opierniczyla! Nie dosc ze swieta, to mama jescze chora ... o nie daj mu szkole! Jestes juz dorosla i mysle ze wypada wlasnego ojca doprowadzic do pionu! Ja mimo ze kocham swojego okropnie to nie jeden raz dostal sowna reprymende jak robil cos co ranilo mame:0 i czasem po jakims czasie nawet mi dziekowal:) Wiesz chlopom w tym wieku odbija i jakis rozsadny glos w postaci dorosalej juz corki to najlepsza pobudka z kryzysu wieku sredniego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokroteczko Kochana! 🌼 Nasza Ewelka ma świętą rację. Opiernicz i to równo! Od góry, do samego dołu! Wiem skarbie co mówię. Mój mąż słowa krytyki od dzieci przyjmuje zupełnie inaczej, niż ode mnie. Jak ja dziamoczę, to mu na uszy automatyczne klapki nachodzą. Dzieci mogą więcej na tym polu. Stokrotuś, do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;* Ja dziś zmęczona po wczorajszym pomaganiu siostrze w sklepie noszeniu kontenerów i towaru , więc zrobiłam sobie wolne dzisiaj i mam zamiar posprzątać na glanc cały dom i upiec jakieś ciasteczka na święta znacie może jakieś dobre ,nieskomplikowane do zrobienia ciastka/pierniczki? jeśli tak to poproszę o przepis:) ztatą troche sie uspokoiło chociaz za pięknie to nie jest bo on ma swoje humory ale unikamy kłótni idę sprzątać wpadne pozniej piosenka dla was , mnie zawsze wprowadza w świąteczny nastrój ;) buziole;* http://www.youtube.com/watch?v=E8gmARGvPlI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich bez wyjątku..... Małą gwiazdkę przed świętami, przyjmij proszę z życzeniami, może spełni się marzenie białe Boże Narodzenie lub, gdy przyjdzie Ci ochota niech to będzie gwiazdka złota bo, gdy spada taka z nieba wtedy zawsze marzyc trzeba no, a jeśli tak się zdarzy, że srebrzysta ci się marzy możesz także taką zdobyć i choinkę nią ozdobić gwiazda,gwiazdce zamrugała i choinka lśni już cała naszych marzeń jest spełnieniem bo jest piękna jak marzenie a pomarzyć czasem trzeba każdy pragnie gwiazdki z nieba. ZDROWYCH,POGODNYCH ŚWIĄT Z POGODĄ DUCHA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kochane zycze wam w swieta duzo usmiechu i radosci:) i popmimo swiatecznego obzarstwa aby nam kilogramow nie przybylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼POMYŚLNOŚCI W NOWYM 2011 ROKU.SPEŁNIENIA MARZEŃ,PRAGNIEŃ,SERDECZNOŚCI,ZROZUMIENIA,WSPARCIA I WSZYSTKIEGO CZEGO SOBIE TYLKO ŻYCZYCIE🌼 O.*)O .O*).*) ..*).*)O _____()_()()()_() ____()()_____ ___()() __()()______XII____()() _()()______\_|______()() ()()________\|__ _____()() ()()_IX______O____III_()() ()()_________________()() _()()_______________()() ___()()_____VI____ ()() _____()()________()() _______()_()()()_() O.*)O .O*).*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Drogie Babeczki, życzę Wam i sobie: takiej zabawy takiej muzyki takich drinków takich figur takich ciuchów takich domów takich łódek i takich facetów (a tego młodziaka z dwudniowym zarostem to sobie rezerwuję :D ) http://www.youtube.com/watch?v=74LXx0wSqMI I najlepszego w Nowym Roku! 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my tu jeszcze żyjemy starym rokiem.???? Ja juz go pożegnałam....do udanych nie należal. Wkraczam w nowy z nadzieją że tym azem będzie lepiej. A gdzie listy tzw.tradycyjnych noworocznych postanowień??? Pozdrawiam 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A złośliwa buźka, zamiast tak :( to się inaczej wykrzywiła. Nawet ona nas olewa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem dziewczyny, wpadam czasem sprawdzic czy ktos jest bo tak cicho bylo ostatnio:) I oczywsicei dieta zaczeta nowy rok postanowienia itd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak juz jest Ewelka...Nowy rok,nowe postanowienia,marzenia. Aby choć częśc tych zamierzen sie nam pospełniała,to bedzie dobrze. U mnie "powtórka z rozrywki".Dzis rano pożegnałam męza.Dopadl nas znow jego wyjazd do pracy.Nawet nie wiem na jak długo.Może jutro juz sam pozna jakies szczegóły. Tak sobie bede sama,z dnia na dzien może wezme sie poważniej za swoje ciałko. Zima jeszcze nas gnębi,ale na rozgrzanie najlepszy ruch. Coś mnie strasznie boli wokól oka.Prawie cały obszar kolo oka mam obolały.Wczoraj cos tak mocno mi w oczodole jakby pulsowało.Bolalo jak cholerka,a dzis boli naokoło. Nie mocno,ale bardzo mnie to drazni. Pewnie to jakies nerwowe,bo duzo teych przezyc ostatnio miałam i jeszcze ten wyjazd. Trzymajcie sie nie dajmy upaść naszemu temacikowi:classic_cool: papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh Kropleko ja rozumiem te pozegnania:( u mnie tata byl na swieta przez tydzien tak sie spowrotem przyzywyczailam ze potem 2 dni po jege wyjezdzie chodzilam i plakalam:( Musze tez diete zrobic bo naprawde juz dosc zdrowo sie odzywaim a nie chudne wiec dietka na ostro zeby zrzucic reszte zbednych kilogramow i w tym roku na plazy dumnie pokazac sie w kostiumie. Pozdrawiam dziewczyny mam nadzieje ze reszta wroci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane;* jak tam u was poświętach>? ja nie załowałam sobie niczego w święta i niemam wyrzutów sumienia bo świeta są raz w roku Muszę wam powiedziec ze od poniedziałku coś mi dolega cały czas boli mnie głowa jestm bardzo słaba, blada i kreci mi sie w głowie ..jutroide na badania krwii.. Mam do was prośbę ZNACIE MOZE JAKIEGOS DOBREGO LEKARZA OD BOLERIOZY? NIEWIEMY JUZ GDZIE SZUKAC POMOCY DLA MOJEJ MAMY ;( PROSZĘ O NAMIARYGDYBY KTÓRAS MIAŁA to wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strokrotko ja niestety w sprawie mamy nie potrafie nic doradzic ani pomoc:( Dziecwzyny co z Wami sie dzieje czy diety dobieglu konca i jestescie juz piekne i szczuple? Jesli tak pochwalcie sie! A jak nie to do roboty nowy rok, nowe wyzwania i nowe cele. Mam nadzieje ze nam topik jeszcze nie padl na amen bo ja mam kolejne 2 kilo na minusie i zakupilam przyzady do cwiczen ale nie mam nawet komu sie pochwalic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela, masz rację! Szkoda byłoby naszego topiku! 😭 Chwal się, chwal się zakupami. Bardzo na to czekam! A na Twojego bloga często zaglądam. Tylko nic napisać tam nie potrafię. Jak ktoś kto zna się na tym zawita do mnie, to na bank musi mnie z tym tematem obczaić. A zapach Twoich perfum, to przez te morz i lądy do mnie doleciał! Ach...! I za perełkowy sweter podziwiam! Za pomysł. Za cierpliwość. Za misterne wykonanie. Stokrotko, ja też nic nie wiem o specjalistach z tej dziedziny. Mogę najwyżej zasięgnąć języka. Ale czy ktoś z moich medycznych znajomych będzie wiedział? Hm... Zobaczymy. A jak się mamcia czuje? Pozdrów Ją serdecznie! 👄👄👄 A tatko - gagatek? ;) Grzeczniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie sie cos ozywilo:)) ciesze sie ze zagladasz do mnie czasem Xawusia. Powiedz mi jak dieta od pani doktor sie sprawuje i jak sie na niej czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×