Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy sie da,czy sie nie da,prob

Zrzucamy 30kg! Kto ze mna?

Polecane posty

hej kobietki:) Widze ze duzo nas dzis i milo tu:) Czemu dzis wolne w skzolach?:P ja niedoinformowana he dzien nauczyciela? Xawusia musisz sie trzymac twardo moj facet jak chory nawet na katar to tez maruda. Kropelka biedna musisz byc twarda i wytrzymac do powrotu ukochanego choc wiem ze czasem ciezko. Stokrotka: zobaczysz czy facet sie zmieni po remoncie jak nie to radze uciekaj teraz bo potem bedzie tylko gorzej... Ale mam nadzieje ze twoj kochany tylko zmeczony i dlatego sie tak zachwouje. Ja dzis marzne jak nie wiem siedze w pracy w szaliku bo ogrzewanie nie jest jeszcze wlaczone. Czekam juz na lunch bo mam pyszna salatke grecka mniamm. Na sniadanko zjadlam mleko z suszonymi owocami i platkami kukurydzianymi. Przekaska activia A na obiado kolacje Ryba z jakas surowka jeszcze niewiem jaka moze jabklo marchew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko jestem bardzo chętna do tabelkowania. Tylko wstyd straszny. Co to się narobiło? Od jakiegoś miesiąca nie wchodziłam na wagę. Poleciałam teraz i masakra! 😭😭 JEST OGROMNY PLUS 😭😭 Jakim cudem? Przez chorobę i leżenie w łóżku? Nie wiem. Załamka! Aż się wstydzę stopkę zmienić. Dziewczyny, co ja mam zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xawusia- nie ma co sie załamywać :* przeciez wiadomo że lepiej jest wziąć sie do roboty z obecna waga niz sie załamać a ona dalej bedzie rosła , nie mozemy na to pozwolić wiec nie ma co sie wstydzic wszytskie jestesmy tutaj zeby sie wspierać :* buziaki kochana🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisze sie jutro bo tez dawno sie nie wazylam. A Ty sie Xawusia nie przejmuj na zime niestety czesto wpada kilka kilo extra. Wez sie ostrzej do pracy i juz bo ja tez mialam tak ze niby dietka a kilogramy staly w miejscu. Wiec teraz biore sotrzej sie do roboty i nie ma sily muis byc lepiej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dziękuję! Takie kochane jesteście! ❤️❤️ Zaraz stopkę zmienię. Niech się dzieje co chce. Sama sobie winna jestem.:P A jak z tą tabelką? Ustalimy, że jakiegoś wybranego dnia tygodnia ważymy się i tu na forum podajemy która ile kilogramów ma? Ale to chyba nam zaginie pomiędzy normalnymi naszymi postami. I porównywać będzie ciężko jakie mam w wadze zmiany. Tak mi się wydaje. A Wy jakie pomysły macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WAGA OBECNA......ZRZUCONE....... POZOSTAŁO.......... Stokrotka ............68,1 ............... 9,4.................. 6,1.................. Xawusia..............87,7.........................................20,7................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko zgadzam się. :) W poniedziałki. Uważam, że to bardzo dobry dzień. Perspektywa ważenia pomoże powstrzymać się od ewentualnych niedzielnych grzeszków.:D Czyli w poniedziałki kopiujemy tabelkę i każda dopisuje swoją aktualną wagę. Dobrze rozumiem? Tak to ma wyglądać? Dzisiaj zjadłam. I śniadanie: 3 chlebki dietetyczne z białym serem, pomidorem i cebulą II śniadanie: porcja surówki z kiszonej kapusty, marchwi, pora i oliwy obiad: biały barszcz na kawałku kurczaka podwieczorek: kilka oliwek kolacja: 3 chlebki dietetyczne z żółtym serem i pomidor z kminkiem kilka herbat zielonych i czerwonych woda mineralna -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko, ja tak i tyle od dawna jem. No i co? Zamiast opadać, to waga mi rośnie.:P Taki los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko, tarczycy od lat nie mam. Wiosną tego roku wpadłam w dużą niedoczynność. Zwiększono mi dawkę hormonów i poprawiło się. Jednak waga nie spada, a dzisiaj okazało się, że wprost przeciwnie, znowu przytyłam.😭 Kolejne badanie TSH wyznaczone mam na 28 października. Zobaczymy jakie jest. Może kolejny raz niedoczynność przyszła. Wyć mi się chce. Mam cztery dobre znajome, które też są po usunięciu tarczycy. Dziewczyny szczupłe. Figurki mają, aż miło spojrzeć. A ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowo-o
Witam Was Kobietki! Nazywam się Karolina i mam zamiar do Was dołączyć. Macie tu bardzo przytulną i miłą atmosferę widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladowa Karolinko zapraszamy z miłą chęcią! :) Masz problem taki jak i my, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piatkow..u mnie też juz prawie weekend,ale dopiero od niedzieli.Jeszcze 2 drugie zmiany i wolne. Witam nowe,chetne do towarzystwa kolezanki🖐️ Xawusia moja bratowa tez ma wycietą tarczyce a z wagi nie spada.Pamietam jak miala nadzieje,ze po tym to juz tylko schudnie tak jaj jej ciotka...a tu figa...waga nie spada. Lekarz kazał jej kategorycznie schudnąc...ma juz przyrządy do cwiczen,ale jeszcze sie za nie nie zabrała Wczoraj nie wyszadł mi dzien kefirowy w pracy.Zamówilyśmy sobie z kolezanka po malym chisburgerze...a kefir zostawiłam na dzis.;) Tak to jest jak sie ma towarzystwo przy posilku. Na szczescie nie jestem fanka taiego jedzenia...raz,dwa razy do roku trafia mi sie chec na coś niezdrowego:D Swojego celu wagowego nie określam,bo sama nie wiem w jakiej "sobie" bede sie podobała i powiem stop. Jak chcecie tą tabelke to moge sie wpisywac bazujac tylko na swojej domowej wadze,choc tak jak pisałam.ona ciagle pokazuje inaczej...inne miejsce..inna waga. I tak juz wybralam sobie jeden punkt,ale czy to wlasciwa waga to nie wiem? Pozdrawiam i zycze udanego dnia papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! 🌼 Kropelko kochana, jak zwykle pięknie potrafisz mnie pocieszyć. Dziękuję Ci bardzo. 👄 Wiem, że jest wiele osób którym po operacji tarczycy przytrafia się nadwaga. Ale czemu do tej grupy muszę i ja należeć? Wolałabym być wśród chudeuszy. :D Na poważnie rozważam wizytę u dietetyka. Ale same wiecie jakie czasy nastały, kasy ciągle na brakuje. Pomyślę na czym tu przyoszczędzić. Mam daleką kuzynkę, która zajmuje się tymi sprawami. Nie chcę jednak zwrócić się do niej o pomoc. Wiem, że pieniędzy ode mnie nie weźmie, a ja nie chcę stawiać się na pozycji rodzinnego wymuszacza. Wydaje mi się, że (ona znana lekarka, on słynny prof. medycyny) tak właśnie o mnie pomyślą. Kropelko przypomniałaś mi o kefirze. Od jakiegoś czasu nie piłam. Pewnie jak chłody nastały, to chęć na ten napój odeszła. Muszę zakupić i robić sobie kefirowy podwieczorek.:) Lecę teraz na umówioną wizytę do mojej lekarki. Ale z nią o moich kilogramowych rozterkach nie pogadam. Pani doktor sama ma z tym problemy.:D Miłego piątku nam wszystkim! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc to i ja sie dopisze:)) stokrotka3333 NICK.................WAGA OBECNA......ZRZUCONE....... POZOSTAŁO.......... Stokrotka ............68,1 ............... 9,4.................. 6,1.................. Xawusia..............87,7................................ .........20,7................ Ewelka1988...........88.................22.....................18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tez nowe dziewczyny i caluje wszystkie "stare". Ja dzis mam w pracy kanapke z karkowka ktora nam tesciowa przywiozla ale mysle ze jedna kromka mi nie zaszkodzi:P Ale juz od poniedzialku po zakupach dietetycznych koniec takich rarytasow, kanapke wzielam z braku laku bo w lodowce oprcz karkowki i dwoch i jakiegos keczupu musztardy itp tylko swiatlo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na imię Agnieszka i mam do rzucenia 30 kg troszek przytyłam po ciazach ale tak jak wy mam zamiar pozbyć sie tego sadełka a musze przed majem bo mam komunie corki i chce jakoś wygladać......moj wzrost to163 a waga o 83 a wiec jest czego sie pozbyc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam trojecudownych dzieciakow dwie dzipoki i upragnionego synka ....kiedys wazylam 52kg ale to było dawno temu od 11 lat jestem meżatka..... serdecznia was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem szczęśliwa. :):):) Słuchajcie, aż sama nie wierzę, że tak mi się fartnęło. Ale po kolei. Pojechałam do swojej lekarki na zwykłą wizytę kontrolną. W trakcie rozmowy wyszło, że znowu przytyłam. Pani doktor wystawiła mi skierowanie do NFZ-owskiej Poradni Prewencji Chorób Układu Krążenia i Metabolicznych. Powiedziała, że mam się nastawić na wielomiesięczne czekanie, bo jest październik, fundusze się kończą, a pacjentów tłumy. Wróciłam do domu, zadzwoniłam do tej poradni zapytać jak i co. A tam przemiła pani mówi, że tak, kolejki są wielkie. Ale dziwnym sposobem zwolniło się jedno miejsce i mogą mnie przyjąć już 22 października. Dziewczyny, nie macie pojęcia jak się cieszę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:* Ja dopiero wróciłam po 10 godzinach ze szkoły :( było dziś ciężko ale przełozyła nam sprawdzian z ekonomiki więc spoczko :) dzisiaj zbytnio nie miałam czasu na posiłki i dopiero przed chila zjadłam obiad. A więc dzisiaj; śniadanie-kanapka z serem i ogórkiem 2śniadanie- kajzerka z wędliną ogórkiem pomidorem i sałatą, sok tarczyn pomarańczowy po południu- ciastko małe seven days przed chwila obiad/kolacja- schab z piersi kurczaka ,odrobina surówki i ogórek konserwowy dzisiaj pokreciłam hula hopem tylko 600 razy po 300 w lewo i 300 w prawo kropelko - waż sie zawsze w jednym miejscu i rano na czczo wtedy wynik jest najprawdziwszy;);* xawusia- tak własnie myślałam że masz tarczyce , fajnie że uda ci sie szybko dostać do tej poradni:) ;* aga79- witam :) mam nadzieje że zagościsz u nas dłuuuuuuuugo:) bo musze ci powiedzieć że nasze dziewczyny bardzo wspieraja też w trudnych chwilach nie gadamy tu tylko o dietach , za co tez musze im podziekować bo była taka jedna sytuacja kiedy mnie wspirały i za to wam BArdzo dziekuje ;***🌻 czekoladowo-o-- witam :) zaczernij nick żeby podszywów nie było:) W poniedziałek ważenie mam taką cichą nadzieje żeby było poniżej 68 ...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie , stokrotko333 dziekuję ze mogę z wami być..... A wiec zaczymamy ostro .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak moge zapytac jakie dietki stosujecie.............jak czytałam duzo o diecie Dukanowskiej......a wy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×