Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

Witajcie. Mam pytanie. Od czasu do czasu udaje mi się namówić męża na ostry seks. No i pojawia się problem. Bo jak tylko zaczyna ostrzej cos to zmienia taktykę na romantyzm. Próbowałam mu powiedzieć że chce tak i tak, i faktycznie robił to, ale zaraz wolał delikatnie. Zastanawia mnie czy on nie chce ostro mimo że sam czasem nalega czy poprostu nie wiem co i jak mimo że mu mówię. Jak go ośmielić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikkkkkkkk
załóż latex koniecznie buty high heels i zaóż sobie obroże i zobacz efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być tak, że on się boi zrobić Ci krzywdę. Chciałby, ale w pewnym momencie się opamiętuje, bo Cię tak kocha i uważa, że nie powinien Cię tak traktować. Ustalcie sobie, że bawicie się ostro, a w razie gdyby coś Ci się nie spodobało mówisz STOP i wtedy przerywacie zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasady mamy ustalone. Ja nie mam granicy bólu tak naprawdę i im mocniej tym lepiej. Chyba ja teraz go zdominuje i pokaże co i jak. Latex, szpilki cała reszta to jest. Nawet mój ma pejczyk i inne akcesoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co kochania to właśnie ostatnio mi przeszło przez głowę. Ale jeżeli mnie kocha to czasem mógłby mi dac taki seks jaki uwielbiam. Chyba czeka nas rozmowa. Może on się powoli rozkręca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Ci, żeby się rozkręcił. Mój się nie rozkręci, to już sprawdziłam i się przekonałam. Jest jeszcze taka opcja, że on woli romantyczny seks? Jeśli tak jest to umówcie się, że raz tak a raz tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jest i raz tak i tak... Świece, kapiel i te tematy są często, a ostry seks to raz na miesiąc... zreszta moje libido jest takie że chyba 20 razy dziennie jak by bylo to i malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry za podwójnego posta ale ogólnie jak ktoś wali na ostro mi się kojarzy ze zwierzętami a nie człowiekiem nie po to mamy uczucia a nie instynktem walić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam to :) Spróbuj z nim pogadać. Zapytaj go dlaczego "zmienia" taktykę. Powiedz, że sprawia Ci to przyjemność i chciałabyś częściej. Jeśli jest normalnym facetem to się w to wkręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy lubi jak lubi robi jak chce, wiem że mojego męża to kręci jak mnie traktuje przedmiotowo, tylko czasem się powstrzymuje przed niektórymi rzeczami które ja uwielbiam. Seks delikatny i namiętny mamy, kamasutrę to w połowie juz przerobilismy... a ostry seks to taki dreszczyk emocji i robienie czegoś niedozwolonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie kolejna rozmowa przed nami. Z innymi rzeczami zero problemu, a tutaj ech... kiedys nawet żeby bylo mega ostro to wymysliłam bajeczkę że był mój były którego mój mąż niecierpi i że się kochalismy i takie tam... tak sie zapalił że było jak w niebie... tylko ja nie chcę używac mojego byłego jako punktu zapalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pojechałaś historią z byłym :) Przynajmniej było miło, ale to faktycznie nie jest najlepszy pomysł. Zresztą jest też taka opcja, że po pewnym czasie były nie wzbudzałby już takich emocji u obecnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wiesz wzbudza cały czas zazdrość i będzie wzbudzać. ale nie chce go nawet ja wspominać bo człowiek bardzo mnie skrzywdził. I nie wiem jak inaczej można by go nakręcić na taki ostry seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie w tym, żeby go jakimiś realnymi sytuacjami "wkurzać". Chodzi o to, żeby on chciał Ci to dać, bo to właśnie sprawia Ci przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze jemu też sprawia to przyjemność tylko żadko to robimy. To jest taka wisienka na torcie dla nas. Tylko że kurcze jak ja się za niego nie zabiorę to on za mnie nigdy chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę ma :) ale mnie czasem wystrczy jeden raz, zwłaszcza jak poprzedza to minetka jak z kosmosu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka33
Widze ze masz dokladnie ten sam problem jak u mnie. u mnie rozmowa tez srednio pomogla. w koncu za ktoryms razem podczas sexu powiedzialam mu ze moglby byc bardziej ostry w stosunku do mnie, a gdy sie popatrzyl zapytalam wprost czy potrafi mnie zernac jak swoja suke i byc wladczy. Bylo cudownie, od tamtej pory on wie ze jak tylko powiem aby mnie zernal jak suke albo pokazal kto tu jest panem to mam ochote na ostrzejszy sex. Olu musisz troche go nakierowac. bo skoro sam mowi o ostrym sexie i zaczyna to widac ze chlopak ma ochote ale do konca nie wie jak sie za ciebie zabrac. Postaraj sie przekonac go ze jest ok, ale chcesz ostrzej i mocniej. a jak bedzie za ostro to mu poprostu o tym powiesz. Mozecie tez w ramach nauki obejrzec razem jakis ostry film, mysle ze to tez powinno pomoc. Zycze powodzenia i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On wie i ja mu mówię zawsze kiedy mocniej i tak dalej. To nie jest problem. Problemem jest to że ona z takiego ostrego przechodzi mi do delikatnego... A ja lubie jak jest władczy do samego końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka33
moze jakis ostry sms albo mail w ciagu dnia ktory go rozpali i sprawi ze po powrocie do domu bedzie wiedziec ze czas na ostra zabawe? u mnie to tez zdaje egzamin. Ale takie 100% to jest podczas sexu mu powiedziec ze chcesz ostrego rzniecia a nie miziania. Powiedz ze chcesz poczuc ze rznie cie koles z jajami i chcesz poczuc sie jak jego oddana suka. Moim zdaniem musisz go nakrecic, jak nie bedzie wiedziec o co chodzi to mu pokaz , albo powiedz ze chcesz klapsa, aby zlapal mocniej, aby ci powiedzial cos ostrego do ucha. zrobcie sobie taki pierwszy raz z elementami nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja delikatność lubię dopiero po, ale do samego końca ma być ostro. Inaczej nie czuje się tej męskości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pe4rwersja i tu się zgadzam. Jak mu powiem uderz mnie i takie tam to zrobi to a zaraz się zapomina. Slowa rżnij swoja suke i takie tam działaja bardzo dobrze. Tylko on mi zapomina jaka ma rolę, nawet po przypomnieciu mu. Początki alzhaimera ma czy co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuszną dupcię
uwielbiam, które nie dyskutują, tylko robią wszystko po kolei, na co Pan ma ochotę i ten brak dbania o kobietę, tylko mocne je...anie, podniecające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka33
no to musisz mu pokazac i dac do zrozumienia ze jak sie rznie ostro to od poczatku do konca, a nie narobi smaka i na tym koniec. z tego co piszesz wnioskuje ze masz udane zycie sexualne i nie macie problemow z porozumiewaniem sie i dialogiem. wiec jesli nic nie pomoze to pozostaje ci rozmowa. ale moim zdaniem lepszym bedzie jak wyszukasz w sieci jakis ostry film xxx i zobicie sobie szkolenie a potem wieczor z wcieleniem tego do waszego lozkowego menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka33
z tego co piszesz wniosuje ze chlopak dopiero zaczyna i poczatkuje w tym temacie. jeszcze nie do konca lapie o co chodzi i czego ci trzeba. sprecyzuj to i mu pokaz. a powiedz czy jestes jego pierwsza kobieta? czy wiesz cos o jego wczesniejszych zabawach na ostro z poprzednimi kobietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka33
a jesli juz ci sie dua go namowic i bedzie taki sex jak chcesz to pokaz mu ze bardzo ci sie podobal. niech sobie chlopak zakoduje ze wlasnie tak powinno byc i niech nie zapomina co to znaczy byc ostrym i wladczym. mozesz mu powiedziec ze o cos takiego ci chodzilo i bylo cudownie. takie slowa strasznie na nich dzialaja i podnosza ich ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×