Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

no własnie pytałam :) tylko on mi nie odpowiedział... uciał temat... ech faceci... zaopatrzona jestem w jeszcze lepsze gadżety do tego ale nie będę pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploteczka22
jesli rozmawiacie i nie unika takiego sexu to napewno ma pociagi w tym temacie i go o kreci. tylko jest jeszcze zagubiony i do konca moze nie wiedziec co i jak. ale stawiam ze w przyszlosci wszystko bedzie ok i zalapie o co w tym chodzi. ciezko tez tak wymagac od niego aby z faceta ktory tyle czasu mial grzeczny sex odrazu stal sie demonem wladczego i ostrego sexu. na to moim przekonaniem potrzeba czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uch kocham ostry seks
zmuszanie za wlosy do robienia loda, ostre bardzo bolesne klapsy za kare no i ostry anal az piszcze z bolu i rozkoszy, juz nie moge sie doczekac kolejnego spotkanka w tym celu;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala wiadomo żeby się rozkręcił już... zwłaszcza że I raz taki mieliśmy jakieś 3 miesiące temu... i był ostry tak że szok ale jak pisałam nakręciłam go byłym i juz teraz nie chce tego robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploteczka22
jesli ucina to moze nie potrafi odpowiedziec albo sie przyznac ze brakuje mu doswiadczenia albo pewnosci siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostry seks jest naprawdę tym co ja uwielbiam i dlatego jest mi głupio go tez tak namawiac bo jeszcze mi pomysli że jestem jakas naprawdę rąbnięta... seks delikatny i zmyslowy też mamy, a ja tylko chce raz na jakiś czas odmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploteczka22
acha czyli wczesniej bylo na ostro tak jakbys chciala? tak jak ci sie podobalo? no to sama juz niewiem, nakrecanie bylym to naprawde nie jest dobry sposob, kazdy facet ma uczulenie na poprzedniego i temat bylego zostawia sie przed sypialnia albo wogole ucina. jeszcze gotow pomyslec ze fantazjujesz o bylym podczas sexu z nim. stanowczo ci odradzam takie zagrania aby wymoc na nim ostrzejsza zabawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że doświadczenia mu brakuje to ja wiem, ale jak mnie za włosy pociagnie to ja zaraz jestem nakrecona po cebulki wlosów... i widzi to u mnie... jak to sam okreslił oczy mi się zapalaja odrazu... dodatkowo pozwalam mu na wszystko od klapsów, przez duszenie do dt lub po polsku gg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploteczka22
a czemu twoj poprzedni facet nie lubial ostrego sexu? tez mial ten sam problem? czy moze wogole nie krecilo go to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama sobie oradzam takie zabawy... zwłaszcza że były nie do końca poradził sobie z tym że go zostawiłam 3 lata temu... a wczesniej był taki że odrazu chciałam więcej i jeszcze jeszcze ... moze to ja chce za duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploteczka22
sama napisalas ze doswiadczenia mu brakuje.. wiec tu masz chyba odpowiedz na wszystko. tylko czy mowisz o doswiadczeniu w sexie tak ogolnie czy tylko jesli chodzi o ostry sex. Czy w normalnym sexie wszystko jest? uwazasz ze twoj maz sobie dobrze radzi? czy z tym tez jest nie do konca ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu poprzedni to jedna pozycja, po ciemku, i pod koładrą.... zero wszystkiego... dopiero jak poznalam męża to oboje razem wszystko odkrywaliśmy bo jego partnerka to nawet za włosy nie dała się pociągnąc nie mówiąc o reszcie, czyli analu lub lodziku... pokazałam mu sporo i wie że jestem otwarta prawie na wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w normalnym seksie jest idelanie.... odpływam po 7 ruchach zwykle lub czekam na niego... tutaj jest rewelka... nie wiem czy to tez nie przez to ze ma taką duszę romantyka tak myślę... no i wiek moze go przytła bo za kilka dni ma 30 a ja dopiero 24....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploteczka22
nie obarczaj sie tak tym. wiek i przeszlosc nie ma tutaj nic do rzeczy. poprostu twoj egzemplarz faceta sie troche dluzej rozkrecaa. skoro piszesz ze rozmawiacie, sa filmy i smsy to poprostu on potrzebuje roche wiecej czasu aby to przetrawic.jesli w normalnym sexie jest ok, a w tym poczatkujecie to jestem pewna ze z czasem tez wszystko bedzie ok. tylko pomoz mu troche w tym aby pozbyc sie tych romantycznych nawykow. jesli umawiacie sie na ostro to tak ma byc i powiedz ze nie chcesz widziec, slyszec i czuc zadnych delikatnych pieszczot. ma byc ostro i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploteczka22
jesli go kreci taka zabawa na ostro to uwierz mi ze bedzie dazyl do perfekcji. jemu tez napewno zalezy aby spelnic swoje fantzje. bo z tego co wiem to kazdy facet marzy aby zniewolic kobiete i wziasc ja tak naprawde na ostro, aby zrobic z niej suke. taka juz jest ich natura i charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sama go wezmę na ostro to zobaczy co i jak... zgwałcę go to wtedy będzie wiedziec ja ma mnie traktowac :) powinno pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ploteczka22 mają taka naturę ja wiem :) tak jak by wziąść nas na łonie natury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploteczka22
a czy widzial te twoje zabawki do ostrego sexu? czy kupilas je w tajemnicy? jesli widzial to jaka byla jego reakcja? uzywaliscie juz ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widział bo razem je kupowalismy :) mamy doslownie chyba wszystko co na allegro jest :) od wibratora do pejcza, przez kulki gejszy, obroże i inne dilda dwustronne.... i wie ze moze wszystko mi wsadzic że się tak wyraże :) sam mi pomagał wybierac obroże czy kajdanki, zabwaki tez :) więc cyba walizeczka dzisiaj koło łóżka będzie razem z żelem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploteczka22
moje zdanie jest takie ze to ty jemu powinnas najpierw pozwolic sie zniewolic. taki gwalt moze tylko go wystraszyc i bedzie tylko gorzej. facet to zdobywca wiec pozwol mu najpierw zniewolic ciebie a dopiero potem ty sie zabierz za niego. taki gwalt i dominacja moze tylko narobic wiecej zlego. skoro napisalas ze juz bylo ok, tak jak chcialas to facet napewno wie jak to sie robi, tylko nie umie sobie ulozyc scenariusza takiej zabawy, albo do konca sie odkryc i zapomniec ze rznie kobiete ktora kocha tylko zwykla suke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i tak jest... nie wiem juz sama... ale wieczorem się dowiem bo mu dzisiaj nie odpuszczę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploteczka22
i prawidlowo, tez bym mu nie odpuscila. tylko na wszystkie mozliwe sposoby dzyla do tego aby dostac to o czym marze i aby on spelnil swoje najskrytsze fantazje. bo jesli rozmowa i smy go kreca i jesli jara go ostry sex to mysle ze nie powiniscie miec z tym trudnosci. najwazniejsze to pokazac co nas kreci i dazyc do tego aby bylo ostro. a tak swoja droga to powiedz mi jesli moge zapytac jak to jest z tym glebokim gardlem. dlugo trenowalas? masz nadal odruch wymiotny? pytam bo mojego to strasznie kreci, wiem ze marzy o tym, ja tez bym chciala ale poprostu po 2-3 glebszych ruchach chce mi sie wymiotowac. a moj facet nie ma jakiegos ogromnego sprzetu. ma takie 14,5-15cm i doslownie juzjak wsadzi wiecej niz polowe to cofam glowe bo sie boje aby nie zwymiotowac. jak to jest u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pytanie/ ostry seks we 2 czy we 3 / co by powiedział twój mąż na to ,żeby inny cię ostro zerżnął? na jego oczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ploteczka spokojnie... mój ma jakieś 15,5-16 cm.... i trenowałam 1,5 do 2 miesiecy... powoli i codziennie dalej... nie masz faceta akurat trenuj na bananie, lub nawet wibratorze wyłączonym oczywiście... odruch był, ale w pewnym momencie jak czekałam kiedy mi się cofnie to o dziwo nic takiego się nie stało... no i teraz w ostrym seksie do końca mogę... a żeby bylo prawdziwe gg to trzeba troszkę język wysunąc tak aby docierał do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploteczka22
jak to jezyk wyciagnac? jak wyciagne jezyk to nie wezme juz nic do buzi i bede zaczepiac go zebami. przynajmniej tak mi sie wydaje. a powedz mi czy teraz bierzesz do samego konca? czy pojawia sie jeszcze odruch czy juz go nie masz? czy teraz mormalnie moze cie rznac w usta? strasznie mnie ciekawi jakie to uczucie? podoba ci sie taka zabawa? nie masz trudnosci z oddychaniem podczas takich zabaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam bo jak wyciąga go to nosem wpuszczam albo wypuszczam powietrze... nie zaczepisz językiem... delikatnie to się robi.. język koniuszek wyciągnij poza usta... jest ;epiej bo głębiej wchodzi... ja trenowałm jeszcze z kisielem... zrobiłam traki rzadszy i jak przestygł ale nie żeby był letni nabietrałam do ust i wkładałm sobie kutasa... mąż był w 7 niebie :) spróbuj polecam :) przepis dostałam właśnie na kaffe od innej forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploteczka22
no to widze ze ty masz ciekawe zabawy;) o kislu slyszalam;) sprobowane i bylo ok. a co jeszcze mozesz mi polecic, chodzi o cos takiego aby go zaskoczyc i aby odlecial, zeby dlugo nie zapomnial. moze jest cos takiego co i twojego meza i ciebie strasznie kreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie gg, ale jak on stoi a ty na kolanch wygieta do tyłu... i wkłada ci kutaska tak z góry w gardło... bardzo przyjemne dla mnie i dla niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploteczka22
a co jeszcze probowaliscie? chodzi mi o cos takiego czym moglabym go zaskoczyc i chodzilby kilka dni i dochodzil do siebie. masz moze jakis pomysl, czytam to forum i nic nie moge znalesc. a chcialabym aby bylo naprawde wyjatkowe. nie mamy zadnych tabu wiec to moze byc cos naprawde niegrzecznego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×