Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Soledad

bardzo wysocy faceci

Polecane posty

czy faceci 2m wzrostu i więcej lecą na wysokie kobiety tak od 175cm czy na niskie tez 155cm ? ciekawi mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to jest taki paradoks, że wysocy faceci wolą niższe kobiety. Ja mam 168 cm wzrostu, a mój mąż 194. Zawsze mi mówi, że nie mógłby być z wyższą ode mnie kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..tajemnicza..
:D:D mysle ze to zalezy od mezczyzny. jedni wola niskie bo czuja sie przy nich bardziej mescy, tacy ze ich kobieta czuje sie bezpieczna przy nich. a inni wola wysokie by zwyczajnie sie nie schylac do pocalunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoki brunet87
a jeszcze inni wolą wysokie , bo są na tyle męscy i świadomi swojej atrakcyjności, że nie muszą dowartościowywać się niższymi partnerkami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajemnicza -> uwierz mi,że wysoka kobieta też może czuć się bezpiecznie przy swoim facecie i też tego bezpieczeństwa potrzebuje ,wzrost nie ma tu nic do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem twoim koszmarem
dokładnie, brunet dobrze mówi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wypraszam sobie,że mój facet mnie chce tylko dlatego,żeby nie schylać się do pocałunku :D co za głupota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem twoim koszmarem
to musiała napisać jakaś zakompleksiona mała kurka :P mój wysoki facet jest ze mną, wysoką dziewczyną, dlatego że jestem lepsza od każdej jednej niziutkiej laski:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem twoim koszmarem
on 1,95 a ja 1,81 :P a w Waszym przypadku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem twoim koszmarem
to pewnie zadziwiające dla niektórych, ale odczuwam taką potrzebę :D no cóż, niektórzy sądzą, że wysokie kobiety są samowystarczalne i mogą się czuć bezpiecznie same ze sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już myślałam,że to ze mną coś nie tak :D a jednak jesteśmy normalne jak miło :D pozdrawiam wszystkie wysokie i wszystkich wysokich ;) 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..tajemnicza..
:D:D:D:D:D:D oczywiscie jak zwykle czegos nie zrozumieliscie.. no coz.. to sa tylko przyyklady ( z zycia wziete) ;) bo KAZDY facet ma inne upodobania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem twoim koszmarem
cóż, napisałaś to tak, że trudno było to zrozumieć inaczej... aga_dżaga - też pozdrawiam :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chantalka No właśnie to jest taki paradoks, że wysocy faceci wolą niższe kobiety. Ja mam 168 cm wzrostu, a mój mąż 194. Zawsze mi mówi, że nie mógłby być z wyższą ode mnie kobietą. === 168 cm to nie jest niski wzrost u kobiety. sam mam 188cm moja najwyższa( nie największa) kobieta miała 180 cm. najniższa 163cm. nie przeszkadzało mi to. wiesz co.. po zastanowieniu się. stwierdzam że te 180cm było fajniejsze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monique222
ja mam 163 wzrostu mój facet 182. i czuje się przy nim super ,a jemu się podoba ,że jestem tak drobniutka ;) przy innych dziewczynach powiem wam szczerze nie czuje się nisko bo wiele jest mojego wzrostu lub nawet niższych patrząc po ulicach. to dziwne ,ale przeważnie zarywają do mnie wysocy faceci tacy od 180-185 . nawet zarywali i bardzo wysocy co mieli chyba z 190 albo i więcej,ale z takim bym nie chciała byc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monique222
faceci poniżej 180 też zarywali ,ale ...nie chciałabym takiego raczej ;p tak samo jak bardzo wysokiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ludzie też macie temat
lecą na tą co im się akurat podoba. ponieważ nie są zakompleksieni z powodu wzrostu, mają większy wybór. ot i cała filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za co? za wzrost? mój czy byłej? ;) za to, że lubię polską piłkę siatkową kobiet? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ale to dotyczyło tej jednej posiadaczki 180cm. ;) może za jakiś czas napiszę, że najlepsze jest 175cm mojego kochanie. ;) :D ale fakt, faktem wole wyższe dziewczyny. z niskimi czułem się jak tatuś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale 175 to też wysoka :) Myślę,że wysokie dziewczyny są wyjątkowe pod tym względem ,że jest nas dużo mniej niż tych niskiego wzrostu.Ale to na pewno nie jest najważniejszy wyznacznik urody jakim kierują się wysocy faceci przy wyborze partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie. ale niestety kobieta mająca 155cm drobna, nawet z najpiękniejszą buzią i najlepszym charakterem będzie wyglądała jak moja córka. niestety. cos za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadajcie wszyscy
:D ja mam 173cm (uwazam to za idealny wzrost dla kobiety) albo poprawka uważałam do dnia wczorajszego.. bo jak wjechałam w ulice Wrocławia i zobaczyłam te MODELKI.. :( ręce mi opadły .. po prostu modelki na 100% nimi były .. piękne włosy,figura jak z gazety ,szpilki+ich wzrost .. chodziłam jak porypana ,jak jakas lesbijka bo ciągle sie oglądałam.. z koleżanką stwierdzilysmy ,ze tak z 10cm jeszcze by nam się przydało(mamy jedną taką kolezanke 183cm i za kazdym razem zachwycamy się nią i tym jak ona we wszystkich ubraniach bosko wygląda..:O) ciagle sie jej pytam jak ona to robi ,bo ja mimo iż w naszym kraju i tak jestem wysoka to tak nie wygladam jak ona,a w szpilkach nie umiem chodzic,najwyzszy obcas mam 6cm w sumie to kazde buty mam o wysokości 6cm ..tak jakos mi wygodniej i szybciej sie chodzi..bo mieszkam w takim mieście gdzie jest wszędzie kostka;/ i chodz sobie w szpilce po kostkach:O cholerstwo ... tylko sie wyprowadze do Wrocławia to pierwsze co zrobie to zakupie sobie 12centymentrowe szpile !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×