Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ettariell

Bardzo sucha skóra - pomóżcie!!!

Polecane posty

Gość eleptka
Dnia 31.03.2019 o 00:04, Gość kola napisał:

Ok, ale zabiegi to raczej kosztowna sprawa, na pewno nie do stosowania na co dzień. Dobre kosmetyki też dadzą radę. Do bardzo suchej skóry najlepiej używać dermokosmetyków, bo wnikają głębiej i lepiej nawilżają. Lubię np. enilome z doz.pl, znacie?

Enilome kupowałam dzieciakom jak byli mali, może to faktycznie dobry pomysł na suchą skórę. Korzystać na doz.pl z aplikacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinak

na suchą skórę ja również polecam naturalne kosmetyki. Olejki zamiast balsamów przynajmniej mi bardzo pomagają. 

Przeważnie olejki zamawiam online na ichemia.pl są naturalne i bardzo wydajne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Ja mam skórę atopową i wiem, że może to bardzo uprzykrzać życie, dlatego też próbowałam już wileu sposobów. DO tej pory najlepiej sprawdza się u mnie emulsja atoperal, nie mam żadnych podrażnień a skóra jest nawilżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klotka

Ja atoperal poznałam przez linię dla dzieci, bo córeczka miała bardzo suchą skórę. Co prawda nie było to AZS, ale trzeba było szybko poradzić sobie z suchością i dyskomfortem dziecka jaki temu towarzyszył. Potem dowiedziałam się, że dla dorosłych też jest atoperal i ja też go używam.  Dla mnie to sprawdzony produkt, który szybko przynosi ulgę dla skóry

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sersej

Atoperal jest dla mnie nr1 już od dawna, także jak ktoś mnie pyta co dobre to takiej bardzo suchej skóry to bez wahania polecam. U mnie skończył sie problem z łuszczącą i swędzącą skórą. W końcu mam gładkie ciałko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klowi

Mam od kilku miesięcy apteczny Eloderm i zero kłopotów z nadwrażliwością swojej skóry. Polecam wypróbować, skłd jest całkiem przyzwoity. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuumi

Szczerze mogę polecić bardzo dobry krem od Bielendy z serii Hydra Care z kokosem i aloesem. Silnie nawilżający, dobrze odżywia skórę. Aloes łagodzi podrażnienia i normalizuje skóre. Ważne jest to, że nie jest to takie krótkotrwałe natłuszczenie a realnie i dobrze nawilżający krem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita

Mnie na sucha skore bardzo pomogły kosmetyki atoperal, szczególnie emulsja, bardzo fajnie nawilża skore, i koi ją, usuwa uczucie podrażnienia o co przy stosowaniu innych produktów było ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lama

Dermokosmetyki dadzą radę. Kup coś z apteki i przetestuj, u mnie róznica jest wyraźna. Dermokosmetyki lepiej nawilżają, bo wnikają też do głębszych warstw skóry. Zobacz, coś na pewno znajdziesz: https://www.doz.pl/apteka/k499-Dermokosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosiaa

Na bardzo suchą skórę polecam pić duże ilości wody bo to właśnie od wody zależy. Polecam również do nawilżania skóry stosować naturalne olejki. Na ichemia.pl może kupić dobrej jakości olejki w niezłych cenach. Takie olejki pomogą nawilżyć skórę dużo lepiej niż balsamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łazanka

 Nie narzekam na suchą skórę, mam Eloderm więc ciało jest ładnie wypielęgnowane. Co jakiś czas używam również olejków do kąpieli.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Nie tylko olejki mają wpływ , od kiedy zaczęliśmy domu korzystać z zmiękczacza wody, u naszej córki już jest lepiej jeśli chodzi o wysuszanie się skóry może mieć to wpływ dla niektórych osób, na szczęście w naszym przypadku pomaga konsultowaliśmy zakup sprzętu z zmiekczaczewody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia

Dla dzieci nie mam potrzeby nic stosować bo mają super skórę, ale ja jestem wrażliwa na wszystko. Jedyne kosmetyki, które mogę stosować i mnie nie podrażniają to enilome, jak robię zamówienie na doz on line to caly zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Jeśli macie problemy ze skórą (np. trądzik) zajrzyjcie na jakpozbycsiepryszczy pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Moja skóra często jest odwodniona i dlatego skorzystałam z zabiegu mezoterapi próżniowej, jest bezpieczny i nie boli, a daje bardzo głębokie nawilżenie skórze. Mogę polecić fajną klinikę gdzie go wykonywałam MTT Estetica Kraków www.mttestetica.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikkaa

Moja skóra była bardzo wysuszona dlatego zdecydowałam się na zabieg z użyciem produktu restylane skinboosters jest to o tyle lepszy zabieg niż mezoterapia igłowa ponieważ dociera do głębszych warstw skóry, u mnie 3 sesję zostały wykonane i póki co efekt od kilku miesięcy trzyma się naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianka

U mnie najlepiej sprawdza się atoperal, emulsja nawilżająca. Ma fajną konsystencje, dobrze nawilża skórę i nie zostawia takiej tłustej warstwy tylko fajnie się wchłania, skóra po użyciu jest ukojona i gładka, nic mnie potem  nie szczypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypróbuj kolagen, powinien pomóc. Są dwa genialne produkty od Noble Medica: Pure Collagen Cream i Pure Collagen w kapsułkach. Mają właściwości nawadniające, zatrzymują starzenie się skóry, redukują zmarszczki. Długo borykałam się z suchą skórą i mi te produkty bardzo pomogły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona G
Dnia 27.08.2019 o 11:00, jola76w napisał:

Wypróbuj kolagen, powinien pomóc. Są dwa genialne produkty od Noble Medica: Pure Collagen Cream i Pure Collagen w kapsułkach. Mają właściwości nawadniające, zatrzymują starzenie się skóry, redukują zmarszczki. Długo borykałam się z suchą skórą i mi te produkty bardzo pomogły. 

Znam te kapsułki z kolagenem i elastyną i nawilżają rzeczywiście skórę, ale kremu nie stosowałam bo już same kapsułki mi bardzo pomogły wiec dobry nawilżający podkład w zupełności wystarczy.

Oprócz kapsułek polecę jeszcze raz na rok robić mezoterapie z witaminami - nasza skóra tego naprawdę potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczerbinka

Warto zastosować np. Dexeryl. Krem do mycia i krem do smarowania. Bardzo dobrze nawilża skórę i czyni ją bardzo przyjemną w dotyku. To dermokosmetyk, więc nie ma w jego składzie nienaturalnych składników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Ostatnio przesuszyłam skórę na słoncu trochę i kupiłam sobie balsamik od Bielendy z serii exotic paradise. Taki z melonem nawilżający, jest naprawdę spoko. Jest wydajny, dobrze się wchłania, nieźle nawilza i przyjemnie pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka

Znasz firmę hada labo? niedoroga, w rossmanie mozna kupic. u mnie rewelacyjnie sie sprawdzila 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Hydra Facial w La Guel i gwarantuje - zapomnisz o suchej skorze na dlugo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karok

Też mam problem z bardzo suchą skórą, najgorzej jest po lecie, byłam na wakacjach i momo tego, że się nie opalałam i używałam filtrów to skóra dosłownie mi się sypała. Pani w aptece poleciła mi emolient z atoperala i bardzo mi pomógł, fajnie nawilża i nie powoduje uczulenia, a to czasem mi się zadrzało po takich zwykłych balasamch nawilżających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

U mnie pomogły kremy i balsamy z firmy novaclear. Maja w składzie korzeń Lukrecji który świetnie nawilża .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

NovaClear też polecam, nie znałam wcześniej ale cieszę się że zaufałam, teraz mam z serii hydro comfort Atopis nawilżający który świetnie się wchłania, przyjemnie pachnie, idealny dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulllka

Kosmetyki NovaClear - gdzie je kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja miałam bardzo długo problem sucha skore twarzy, schodziła płatami. Stosowałam bardzo dużo drogich kremów nawilżających i maści z apteki typu z wit a, dermosan itp. Nic z tego nie pomogło. Przez przypadek kupiłam krem ziaja krem nagietek i pożegnalam problem wysuszonej skory, krem jest bardzo tani, nie zaszkodzi spróbować. Polecam :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×