Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ettariell

Bardzo sucha skóra - pomóżcie!!!

Polecane posty

Spróbuj aloesu, np. aloes 99% z Holika Holika, fajnie nawilża i łagodzi wszelkie podrażnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚliwKaS
Ja mam wiecznie suchą skórę i zaczęłam używać emolientów np. te z Elodermu dają super efekt skóra jest dobrze nawilżona i efekt pozostaje na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem witaminowy HB - powinien wam pomóc, zrobi dużą różnicę i doprowadzi cerę do normalności. Oczywiście idealnie od razu nie będzie, ale systematyczność powinna sprawić, że cera zrobi się zdecydowanie gładka, zdrowsza, ładniejsza, pozytywnie odmieniona. U was było inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anasta
Mam już kilka emolientów i one nawet się sprawdzają, minusem jest to że te dobre są oczywiście drogie. Chyba wypróbuję jeszcze kremowe serum bielendy, kiedyś miałam próbkę dodaną do czegoś, pamiętam że była ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lipikar Lait z apteki bardzo dobrze trzyma nawilżenie. mam już mniej suchej skóry na nogach, dziecko też nim smaruje i jest super nawilżona skora. Po wakacjach jak znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najczęściej mam duży problem z suchą skórą po intensywnym opalaniu… niby pamiętam o filtrach, ale wiadomo- wakacje, słońce, człowiek chce się opalić na maksa :P ale w te wakacje kupiłam specjalny balsam z Eveline: https://sklep.eveline.eu/intensywnie-naprawczy-balsam-po-opalaniu-p41102 i polecam, bardzo dobrze i szybko nawilża, skóra jest złagodzona- wydaje mi się, że do suchej skóry nada się idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iiis
Dobre nawilżenie dają peelingi Efekitma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophmore
Zobacz kremy Floslek, mi bardzo pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokita
Krem Elodermu super nawilża i nie uczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinka412
A próbowałaś może kosmetyków marki Whamisa? Mają właśnie bardzo dobre balsamy do nawilżania ciała. Dostałam w prezencie od koleżanki zestaw tej firmy testuję go już jakiś miesiąc i u mnie się bardzo fajnie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yulcca
Może spróbuj olejków w kremie bielendy, abisyński jest maga nawilżający, używałaś go już? U mnie się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KREM WITAMINOWY od HB, systematycznie używany i będzie wszystko idealnie. Wiadomo, że cera wymaga systematycznej pielęgnacji i stosowania stale porządnych kosmetyków, wtedy te efekty będą odpowiednie. Tylko nie spodziewajcie się, że nagle z niczego cera zrobi się gładka - mocno sucha skóra wymaga ciągłej opieki, to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viverka
Jeśli chodzi o twarz to można też stosować nawilżające maseczki, próbowałaś blue detox bielendy? Nadaje się też do cery wrażliwej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość kosmetyków faktycznie nie działa - trzeba je dobierać z głową. BALSAM DO CIAŁA Z AVOKADO od HB utrzymuje skórę w normalności, nie widać negatywnego na nią wpływu, cera wygląda zdrowo i normalnie. Jeśli kosmetyk wam tego nie daje, to po prostu go zmieńcie - powinno być wtedy o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taki sposób. Chyba najbezpieczniejszy, najtańszy i nie zajmujący czasu w toalecie rano :-) Spędzam dużo czasu w samochodzie, więc załatwiłam sobie taki nawilżacz powietrza www.nanum.pl W aucie powietrze jest szczególnie suche, bo nawiew i włączone ogrzewanie wysusza wnętrze, że aż oczy szczypią :-) W domu warto wrzucić ręcznik na kaloryfer, zawsze wilgotność w pokoju będzie większa i skóra przestanie być sucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria44
Awaderm face pomógł mi zregenerować zmęczoną skórę w szybkim tempie. Wcześniej stosowałam niezbyt skuteczną kurację i natychmiast zauważyłam różnicę. Skóra wygląda młodo i świeżo, większość zmarszczek zniknęła i nie ma podrażnień. Nawet owal twarzy wygląda wyraźniej. Naturalne składniki naprawdę działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveline99
Zależy jak bardzo jest wysuszona i jak długo utrzymuje się taki stan, trzeba być ostrożnym, żeby się nie przerodziło w atopowe zapalenie czy coś podobnego. Ja też się zmagałam z suchością skóry i dla mnie zbawienne były suplementy diety kwasami omega 3-6-9 Neoglandyna, niesamowicie mi pomogły, cieszę się teraz gładką skórą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olencia_dzonna
Na suchą skórę stosuję Hydra Care - nawilżający krem do twarzy KOKOS & ALOES do cery suchej i odwodnionej na dzień/ noc od Bielendy i szczerze polecam, skuteczność ma znakomitą. No i co ważne można go kupić w dobre cenie, nie trzeba przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola92443
Sprawdź sobie objawy na stronie Centrum Walki z Nużeńcem, czy przypadkiem nie masz tego pasożyta. Bo skóra skóra, z którą możesz sobie nie radzić jest często tego objawem. A coś innego u Ciebie się jeszcze pojawia? Czy tylko to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiufiuu
a słyszałaś o Cetaphil? też miałam problemy z suchą skórą całego ciała i dopiero cetaphil mi pomógl. smaruję się balsamem do ciała i twarzy https://www.cetaphil.pl/107/cetaphil-md-dermoprotektor/ i skóra jest meeega meaga nawilżona, gładziutka i milusia, noczym jakl pupcia niemowlaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest mój wielki problem, jak widze częsty w hashimoto. Moja skóra non stop jest sucha, szczególnie dłonie, aż trzeszczy, drogeryjne balsamy nie pomagaja po najwyższej cenie płaciłem za zestaw ponad 300zł. Próbowałem juz Emolium i Cetaphil. Na dłoniach jest taka tragedia, że jak zapomnę wychodząc z domu kremu do rąk to wracam się,ale to nic nie daje. Na okrągło to samo.Dermatolodzy jeden po drugim rozkładają ręce. Co jeszcze dla skutecznej pielęgnacji skóry bez parabenów i wmieszanych drażniących substancji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tu być zdrowym,kiedy tyle chemii w tych gotowych kremach uszkadzającej zdrowie Parabeny ,ftalany , rozwaliły tarczycę i cukrzyca jak się patrzy. http://biotechnologia.pl/kosmetologia/artykul y/ftalany-zawarte-w-kosmetykach-a-cukrzyca-i-inne-zaburzenia ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×