Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ettariell

Bardzo sucha skóra - pomóżcie!!!

Polecane posty

Gość gość
Ja używam i polecam krem " N°1 Hydration Night Długotrwale i intensywnie rewitalizujący krem do twarzy przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry suchej, odwodnionej, pozbawionej blasku i elastyczności. "(opis z strony) ale mi naprawdę bardzo pomogło :) Dodaje link poniżej , tam masz wszystko opisane ;) (JEST WART SWOJEJ CENY" http://track.easyprofits.com/1e08f4b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSarka
Bardzo istotna jest dieta i nawadnianie organizmu. Ale dobrze dobrane kosmetyki plus profesjonalne zabiegi to jest najlepsza kombinacja. Polecam Klinikę http://fyoung.pl oraz ich ofertę jeśli chodzi o sucha skórę http://fyoung.pl/skora-sucha/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martawos
Warto pomyśleć nad jakimiś dobrymi kremami, balsamami a jeśli chcecie pomóc sobie "od środka", że tak to ujmę to polecam suplementy oeparol ja stosuje profilaktycznie od 3 miesiecy i nie mam problemow ze skora widac, ze jest w dobrej kondycji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauczyciel z Warszawy - We Włoszech to jest nomalką, że w potrzebach pielęgnacyjnych swojej skóry idzie się do apteki ,bo najswieższy i najwyższej jakości pod względem przygotowywania jest z receptury aptecznej robiony na zamówienie,bo dobrane składniki ekologiczne do konkretnej potrzeby i pielęgnacji indywidualnej, Taki krem to gwarancja ,że nie ma szkodliwych substancji,bo cała chemia przenika najszybciej do krwiobiegu zwłaszcza przez skórę . Zwłaszcza , że producenci ,którzy produkują masowo wiedzą o ich szkodliwości rakotwórczej , to mimo wszystko pakują w składach. Tak jak zwracamy teraz bardziej na żywność przetwarzaną ,jej sposób przetwarzania i skład to nauczyłem się,że bardzo ważne jest dla naszego stanu zdrowia co aplikujemy na skórę. Przybieram zasadę jak niezrozumiała jest długa lista składu to po co mnie takie smarowanie, a tym bardziej żonie w ciąży czy karmiącej,czy dziecku z AZS , alergiami ,które mają dolegliwosci i nie przestają sie drapać do krwi na lekcjach , bo i dorosły też nie wytrzyma bez drapania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej udać się do profesjonalnego salonu, który ma w ofercie zabiegi intensywnie nawilżające. Ja często chodzę na głębokie nawilżanie do Akademii Medycyny Estetycznej Ursynów i oni mają też w ofercie rewitalizajcę skóry. Takie zabiegi moim zdaniem to bardzo dobra inwestycja, bo dają świetny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmierzamy sie z problemami bardzo suchej skóry, AZS całą rodziną. Problem jest sam w sobie i tak jak mówi dermatolog ,że w zasadzie leczenie takich problemów polega na ciągłej pielęgnacji skóry i smarowaniu po kilka razy dziennie dobranym kremem w składzie,bez zbednych drażniących konserwantów, składów parafiny, składników ubocznych pochodzenia ropy naftowej, alkoholi,cała długa lista jest tego , można poczytaż artykuły w internecie z popierającymi badaniami medycznymi o szkodliwości maczkiem zazwyczaj pisanych składników. To prawda ,krem z receptury aptecznej wykonany na zamówienie w aptece to rozwiązanie skuteczne i zdrowe bez szkodliwej chemii ,bo skóra gromadzi do wewnątrz. A najważniejsze , że moge próbkę nałoży sprawdzić na skórze za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sprawdził się krem Happy Per Aqua Floslek. Codzienna warstwa, najlepiej z samego rana i skóra jest jak nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
loslek, Happy Per Aqua, qua, Propylene Glycol, Arachidy Alcohol, Behenyl Alcohol, Arachidylglucoside, Ethylhexyl Stearate, Butylene Glycol, Glycerin, Hydrolysed Caelsaphinia Spinosa Gum, Caesalpinia Spinosa Sum, Dimethicone, Caprylic/Capric Tri-glyceride, Sheabutter, Rosa Canina Fruit Oil, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Panthenol, Cetearyl Alcohol, Triethanolamine, Ca rbomer, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allatoin, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethyl-, P ropylparaben, isobutyl-paraben, DMDMHydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl palmitate, ascorbic acid(vitamin C), Citric Acid, Disodium EDTA. (25.03.2008) Włosy aż stanęły ze strachu przez skład !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto też pomyśleć o jakimś zmiękczaczu wody, u mnie była podobna sytuacja ze skórą i okazało się że woda jest strasznie twarda. Sprawdź http://zmiekczaczewody.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z PEWNOŚCIĄ POMOŻE CI LILIU Z MOLECULAR PROJECT SUPLEMENT DIETY KTÓRY JA STOSUJĘ I JESTEM ZADOWOLONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przxkomałem się na 1000 % , że tylko skuteczna pielęgnacja kremem na zamówienie w aptece i sporządzonym w recepturze aptecznej.Zanim jeden ostatecznie wyczyszczę to drugi zamawiam , Pomoc jak marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko w Holandii ,ale po sąsiedzku w Niemczech receptura apteczna przeżywa renesans. Dermatolodzy zauważyli nieporównywalne działanie kremu i zalety,gdy farmaceuta przygotuje do codziennej pielgnacji krem do skóry suchej , AZS ,atopowej , trądzikowej. Rodziny licznie też do codziennej normalnej skóry wykazują największą satysfakcję właśnie z tych wykonanych w recepturze aptecznej ze względu na ich walory zdrowotne.Farmaceuta nie używa składników, które są obecne w emolientach gotowych, jak i kremach takich jak konserwanty, barwniki, czy przeciwutleniacze, produkty ropy naftowej, parafina a które wywołują uczulenie lub nadwrażliwość i alergie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno zdiagnozowano u mnie alergię na mieszankę parabenów. Od razu zauważyłam, że niektóre z produktów, z których korzystałam, twierdzą, że są "hipoalergiczne", ale wciąż miałam reakcję na ten produkt (kosmetyczny mądrość). Mam 40 lat i właśnie niedawno zdiagnozowano. Szkoda, że wcześniej nie widziałam alergologa. Żeby pomyśleć przez te wszystkie lata, zabijałam moje ciało makijażem, szamponem, maseczką do twarzy, kremami przeciwsłonecznymi , podnosząc swędzenie i próbując znaleźć spokój z produktami. Napis Hipoalergiczny ,ale z pewnością nie oznacza czasami parabenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moje ciałko też najlepiej sprawdza się wyżej wspomniany cetaphil, używam balsamu cetaphil dermoprotekor i nie zastąpię na żaden inny. Skóra jest gładka i nawilżona. Podstawa mojej pielęgnacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cetaphil Dermoprotektor Skład INCI Aqua/Water, Glycerin, Hydrogenated Polyisobutene, Cetearyl Alcohol, Macadamia Ternifolia Seed Oil/Macadamia Ternifolia Nut Oil, Ceteareth-20, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Farnesol, Panthenol, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Stearoxytrimethylsilane, Stearyl Alcohol Gliceryna nie jest dobrym rozwiązaniem zarówno dla skóry tłustej jak i dla skóry suchej. Gliceryna zamiast wysysać wodę z powietrza wysysa ją nam ze skóry, a przy tłustej skórze kosmetyk z gliceryną wywołuje stany zapalne. Osobiście gliceryny unikam jak ognia, każdej również tej naturalnej. BENZYL ALCOHOL : wywołuje alergie Nazwa chemiczna: Fenylometanol (fenylometanol, dawniej zwany fenylokarbinolem) https://www.ewg.org/skindeep/ingredient/700697/BENZYL_ALCOHOL/#.WzeP7bgpCUk Wiem, że mam uczulenie na glicerynę ,uczulenie potwierdził dermatolog.Reakcja mojej skóry to nie tylko wysyp ropnych krostek(przy dłuższym kontakcie gigantycznych ropni), ale także puchnięcie, liszaje, zaczerwienienie i duża bolesność skóry. Przez lata tropienia kremu bez tego składnika przekonało nas, że dziś znajduje się on nie tylko w 90% kosmetyków, nawet te kosmetyki co piszą Organic mają ją w składzie.Skoro jest tak popularna przemysłowo ,to pewnie gromada osób na nią jest uczulonych zupełnie tego jest nieświadoma . Nie jest to łatwe i zabiera dużo czasu czytanie o każdym składniku ,ale bardzo konieczne . O ile czytamy skład na produktach przemysłowych spożywczych, to całkowicie zapominamy o czytaniu o każdym składniku w przemysłowych kosmetykach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdemu służy to samo, u mnie sprawdza się super więc z czystym sumieniem mogę polecić, ale wszystko pewnie zależy od skóry :) Mimo wszystko forum należy to tego aby wypowiadać swoje zdanie i opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozyskuje się glicerynę z propylenu (gazowy węglowodan uzyskiwany z benzyny). Przypominając sobie o tym, czym jest propylen, dostaję dreszczy. Nie chciałbym go mieć na własnej skórze… jak benzylu, PEG, prduktu z ropy naftowej wazeliny, SLS w składzie kremu i gromadzić toksyny w organizmie co dają tyle chorób nowotworowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha bez jaj ktos Ci głupot nawrzucał, rozpisujesz się tak jakby co na mniej sprawa dotyczyła budowy bomby atomowej a to tylko kosmetyk i to bardzo dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do alergenów należą gliceryna,glikol propylenowy, eurycyna , SLS i tak wyszło u nas,po badaniu u alergologa, bo to zmora całej rodziny,a lata borykania i szukania czym smarować bardzo suchą skórę. Wszystko poszło do kosza ,Okazało się,że każdy emolient, emulsja czy krem miały po wodzie na drugim miejscu w swoim składzie glicerynę tak chętnie stosowana w kosmetykach przemysłowych bo Najtańsza! zaraz po wodzie. jak i glikol propelynowy , SLS i inne maskujące składniki a cena takich kosmetyków jak na ironię wysoka. Pewnie, że metodą najprostszą i najtańszą jest dobranie sobie i stosowanie smarowania ,bo przy suchej skórze nie obędzie się ,ale najlogiczniej bez tych składników tak lubianych i masowo w przemyśle stosowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żel z aloesem Floslek, cudowne odżywienie dla skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evolet L'biotica zdziałał u mnie cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wielki problem ten skład .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitabaza34
a próbowałyście neoglandynę? to są takie fajne suplementy na bazie kwasów tłuszczowych omega 3-6-9, bardzo dobry efekt! Naturalny skład. Mnie pomogły, więc postanowiłam napisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suplementy nie nadają się. Nie kładzie się ich na skórę!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vensinka
Miałam spory problem z suchą skórą dłoni, przekonałam się do używania masek złuszczających, dużo lepiej działaja na mne niż kremy, raz na par tygodni zakłądam rękawiczki byOlie http://byolie.com/pl/ skóra po nich jest dużo bardziej miękka, są super miłe w dotyku, delkatne, bez suchych miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, sucha skóra. temat mogę wałkować bez końca. Ja mam nie tylko suchą, ale przede wszystkim alergiczną. Jednym z niewielu skutecznych sposobów jest dla mnie znalezione ostatnio cudo czyli balsam do ciała cetaphil md dermoprotektor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego nikt nie chce za darmo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×