Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AsiaKasztan..

NIE ODBIERA - PIER**LCA IDZIE DOSTAĆ.

Polecane posty

Noż kuźwa. Nie można się do Niego dobić na telefon. Tak mnIe wkurza to, że nie dba o to, aby mieć go ze sobą, włączyć dzwonki, cokolwiek, żeby gdy dzwonię odebrać. Od rana nie było z Nim kontaktu, więc o 20 napisałam smsa "Jak tam Kochanie?" Teraz próbowałam się dodzwonić, nie odbiera. Zwariuję z Nim. Tak ciężko utrzymać z Nim kontakt. I nie tylko mi, żeby nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to jaaaaaa
Ja sie dopiero z nim spotykam a juz 2dzien nie odbiera i nie odp na smsy... Jedynie raz odpuscil strzalkeale to bez znaczenia... chyba czas z nim skonczyc, chyba ze on to juz zrobil ze mna...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To potrafi dobić. I nie - nie ma mnie gdzieś. Bo idąc tokiem Twojego myślenia miałby gdzieś wszystkich wokół. Nawet Jego najlepszy przyjaciel ma z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to jaaaaaa
Ja swojego za malo znam. Wiem i rozumiem, ze jest zajety ale 2dni milczenia raczej znacza cos... Nie uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To do mnie? Walczę z tym ciągle, ale nie za dużo mogę - to dopiero dwa miesiące. Nie wyskoczę Mu więc z awanturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to jaaaaaa
chyba mniej zależy jednak skoro ma nas gdzies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to jaaaaaa
Tez mi sie wydawalo ze jest jak w bajce ale sama widze, ze sprawia mu trudnosc odpisanie nawet na sms-a nie mowiac o oddzwonieniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie przykłada wagi do takich rzeczy. Np. ostatnio jechaliśmy samochodem, On schował telefon do schowka przy skrzyni biegów. Spędziliśmy razem dzień, nocowałam u Niego. Następnego dnia około 16 pyta mnie - a gdzie ja wsadziłem telefon? Okazało się, że nadal jest w samochodzie. Więc to nie jest tak, że nie wnika tylko w kontakt ze mną. Dotyczy to wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macao
Hah ja jestem kobieta a to samo mam ;d i na serio nie da sie u mnie tego zmienic, po prostu nie pamietam o swoim telefonie czasem nawet mam go przy sobie i jak wtedy dzwoni to nie odbiore bo po prostu nie chce mi sie z nikim gadac xD i wcale nie olewam, po prostu tak jest i kropka, nie wiem czemu :) tai typ ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też tak miał, telefonu koło siebie - po co? Nie ma po co :o Się oduczył jak ja zaczęłam podobnie robić ;) Tyle że mój co jakiś czas (3-4h) się odzywał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BTW. Masz FANTASTYCZNE oczy :) Zazdroszczę perfidnie ;) No i jeszcze dodam że chłopy mają inaczej niż my - my telefon nawet do wc bierzemy jakby akurat zadzwonił czy napisał, dla nich tel. to rzecz podrzędna i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję, miło mi to słyszeć. :) Bardzo walczę ze sobą aby nie zamęczać Go smsami. Prawdę mówiąc jestem przyzwyczajona do bardzo dużego kontaktu, a jednocześnie kontroluję się, aby nie poczuł się osaczony. Jednak miło by było aby odpisywał szybciej niż po 8 godzinach i aby czasem sam z siebie zadzwonił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macao
AsiaKasztan - dobrze robisz, nie dzwon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że dobrze, teraz czekam aż On się skontaktuje. I pewnie sobie poczekam. Może do jutrzejszego wieczoru. Taka próba cierpliwości. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, napisał na gg, był u kolegi, nie wziął tego telefonu, na który ja dzwoniłam. Ma 3.. Nigdy nie wiadomo na który się dobijać. Robił sprawozdanie na laborki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka, na trzecim
zdjęciu wyglądasz jak zdrowo nadupcona :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×