Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mammmmmmmmmmmma

Różowy wózek dla chłopca!!!

Polecane posty

Gość mammmmmmmmmmmma

Witam, za mies mam poród i bede miała chłopca. Moja siostra chce mi dac wózek głęboki tylko ma rózowy ale mówi że to i tak na max pol roku a później sobie kupie spacerówke. Powiem szczerze że u mnie z kasą krucho no ale jak mają się ze mnie smiać to już kupie dziecku ten wózek głeboki. Napiszcie szczerze - czy woziłybyście chłopca w różowym wozku czy to straszny obciach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorace lato i bikini
Najważniejsze, żeby dziecko miało w czym jezdzic, a opinie ludzi miej w dupie. Wozek, to niemałe pieniadze - skoro u ciebie z nimi ciezko, to sie nie zastanawiaj. Woezek ma byc do dziecka, a nie do ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Karolinki
powiedz mi tak: wolisz wydac kase na wozek czy ta sama na jakies ciuszki, zabawki, pieluchy dla Malego??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolby dygital
ja mam dziewczynkę i kupiłam dwa wózki błękitne !!!!! no i co z tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmmmmmmmmmma
to nie jest tak ze jak wydam na wozek to nie bede miala na pieluchy, wozek i tak bym kupila uzywany bo u mnie z kasą krucho dlatego mi troche szkoda w ogole wydawac na wozek. Ale właśnie jak maja mnie obgadywać że dziadostwo chłopca do takiego wózka to juz bym kupiła... Dlatego szczerze napiszcie co byście sobie pomyslały o takiej matce i czy byscie same woziły syna w różowym wozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co Cię ludzie obchodzą...
" pojebało cie????????? każdy kto zajrzy do wózka powie że słitaśna dziewcynka " Ja mam syna. Wózek miałam pomarańczowy. a do półtora roku słyszałam pytania czy to chłopczyk czy dziewczynka albo na placu zabaw "uważaj na dziewczynkę" :) a syna ubierałam zawsze jak chłopca. Cóż zrobić że ma taką urodę. A u takiego malucha to mało kto po buzi pozna płeć. Weź ten wózek od siostry a potem kup sobie fajną spacerówkę. Siostra dobrze mówi. po co wydawać kasę na coś co będziesz używać pół roku max a pewnie i mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale wozek
błekitny dla dziewczynki moze byc natomiast rozowy dla chlopca chyba nie za bardzo. jak nie masz rzeczywiscie kasy to chyba mozesz przejezdzic pol roku,a kiedy ma dziecko sie urodzic ,w jakim miesiacu?bo jak teraz w lecie to chyba bardziej bedzie widac roznice . a siora ma rację ,gleboki jest tylko na pol roku,mialam tak i z 1 i z 2 dzieckiem,tylko oni juz stabilnie siedzieli majac te pol roku,ale to tez nie ma znaczenia bo teraz juz są spacerowki wypasione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmmmmmmmmmma
jak dla mnie to dla dziewcynki pasuja wszystkie kolory, no moze oprocz brązowego i czarnego :-) bo bym pomyslała że chłopiec w środku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co Cię ludzie obchodzą...
Aha. teraz mam córeczkę. Spacerówkę miałam po synku pomarańczową a teraz mam błękitno żółty wózek. Bo taki mi pasował i był w super promocji... I uwierz nikt mi nigdy nie powiedział nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmmmmmmmmmma
mam termin na 2.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co Cię ludzie obchodzą...
wiesz ja osobiście wole różowy dla chłopca niż te super modne czarne dla jakiejkolwiek płci. Jak można dziecko w czarnym wózku wozić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co Cię ludzie obchodzą...
Tak ja bym tak wolała. A jeszcze dla jednego przykładu powiem Ci że mój syn pierwszy zimowy kombinezon miał różowy. Jakoś się nie skarżył :) a nosił go 2 miesiące. Nie widziałam sensu kupować nowego. A jak Ci to pomoże to teraz są w sklepach takie jakby tablice rejestracyjne z imieniem. może po prostu kup i zamontuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale wozek
no akurat mam 2 chłopcow i nie wiem czy wyszlabym na dwor z takim wozkiem,wiesz termin niby na sierpien ,moze rzeczywiscie jakos przejezdzisz do zimy,trudno mi powiedziec ,a ten wozek jest tak mocno jaskrawy? a wogole co to za pomysl siora miala zeby wozek rozowy kupic,kupuje sie taki uniwersalny,nie mowie o czarnym bo te to beznadziejne ,ale o takich neutralnych kolorach moze wstaw fote to ci powiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damianka
Jestem naprawdę dobrze sytuowana, ale gdybym dostała za darmo wózek nawet w ciapki, to na pewno nie kupowałabym innego z powodu samego koloru. Co innego popsute kółka, czy coś w tym stylu. Pieniądze, które miałabym wydać na wózek przeznaczyłabym do kupienia bardziej wypsionej zmywarki, lodówki/ mebli niż zamierzałam. Inwestować to trzeba raczej w to, co nam posłuży wiele lat, a nie w coś, co jest przejściowe (pół roku). Może właśnie dlatego jestem dobrze sytuowana, że nie wywalam kasy bez konieczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniusiowataaa
nigdy w zyciu Mam znajoma co chce zielony sprzedac za 150 zl skad jestes ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniusiowataaa
okolice gliwic jak co kontakt 6999877 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie nie obchodziłyby
opinie obcych ludzi - a rodzina i znajomi znaliby raczej sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelapela
No dylemat.... Jesli to pierwsze dziecko to chyba bym jednak kupila inny. To cziwne , ale tak jest, ze przy pierwszym sie wszystko wydaje wazne i chce sie miec perfekt. Ale z drugiej strony, szkoda tej kasy na pare miesiecy. Moja prawie w ogole nie jezdzila w glebokim. Dopiero w spacerowce. Juz w czwartym miesiacu chciala siecdziec (podparta poduszka) wiec kupilam spacerowke i na pol rozlozonym byla przeszczesliwa. Nie lubiala lezec w glebokim. Na spacerach nosilam ja , a wozek tylko mi przeszkaszal ,bo musialam jedna reka pchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby to bylo gdyby mnie nie b
Szczerze? Nie. Sama miałam dla syna wózek z różowymi akcentami i ludzie ciągle pytali czy to dziewczynka? Jak odpowiadałam, że chłopczyk, to pytali dlaczego taki kolor wózka. Kurwicy można dostać. Ludzka bezczelność nie zna granic. Do dziś "koleżanki" sobie żartują, że moje dziecko jeździło w takim wózku. A jeździł w nim tylko 4 miesiące od listopada jak się urodził. Na allegro można kupić na prawdę tanio... http://allegro.pl/item1097981945_wozek_babyactive_breaker_spacerowka.html http://allegro.pl/item1088553930_wozek_dzieciecy_gleboki_tanio.html I nie musisz wstydzić się wychodzić z dzieckiem na dwór.... Bo na forum to jedno, a w życiu realnym drugie. A jeżeli faktycznie nie przeszkadza Ci to, co ludzie będą gadać, to bierz ten od siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmmmmmmmmmma
foty nie mam tego wózka bo on jest jeszcze u siostry ale to taki średni roż, nie za jasny i nie za cemny. Więc ile opinii tyle zdań, eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam ..
czarny wózek i będę miała dziewczynkę parę dodatków chłopięcych do wózka i już pół roku to nie długo szkoda kasy skoro dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebo-paralotniarz
nie wozilabym synka w rozowym wozku kupilabym uzywany w komisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebo-paralotniarz
za 150-250 zł kupisz uzywany w dobrym stanie i kolorze w komisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebo-paralotniarz
moze ponaszywaj jakies autka na tym wózku czy cos?przyklej jakis pasek niepieski?duzo teo w pasmanteriach -moze da sie go troche "przerobic"na chłopiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebo-paralotniarz
*niebieski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggdh
Nie patrz na kolor wozka :) wazne ze zaoszczedzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebo-paralotniarz
patrz na kolor wozka-czy siostra wozila by chlopca w rozowym? sama chce sie pozbyc grata z domu i wciska ci roz kup tani używany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfegrtgyh
Hej ja niestety wydalam ostatnio wozek i sporo ciuszkow prawie nowych. Jezeli chcesz to oddam Ci za darmo... tyle co koszta przesylki chyba ze bedziesz chciala sama odebrac wozek- spacerowke... zaoszczedzisz wiec bedziesz mogla kupic jakis za 200zl gleboki. szukaj na allegro jest duzo okazji albo na gumtree.pl tam jets zakladka oddam za darmo ludzie czesto chca paczke fajek za takie rzeczy. jezeli jestes zainteresowana ta spacerowka to prosze odezwij sie na moj mail kroliczek20@gg.pl pozdrawiam gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam corke, miala rozowy wozek. Teraz ma granatowo czarny i ma corka 9 miesiecy. Mowie do niej Nikola, a ludzie odpowiadaja "jakie oryginalne imie dla synka - Nikolas" juz mi sie nie chce ich poprawiac, zreszta ona podobna jest do chlopca jak naraxzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hagneta
woziłam dziecko w czerwonym - córka i znajomi zaglądajac pytali, chłopiec czy dziewczynka. Po maluchu płci czesto nie widac. Wcale bym się nie przejmowała rózowym, znam mnóstwo mam córek, które maja czarne wózki (z dodatkami - biały, zółty, niebieski) ,zielone lub niebieskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×