Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość garnierkka

Panowie 40 l są jeszcze wolni

Polecane posty

Gość garnierkka
no tak w angli pełno Bab :D ważne,że go lubisz a zonka niech sie cieszy,że masz kumpla marudnego za to nie wyciaga cie na imprezy nocne i nie namawia do zdrady ;) fajnie sie z toba pisze :) szkoda,że jestes zajety he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ty też nie wolna ;) Ale - na razie przynajmniej, bo nigdy nie wiadomo, co przyszłość przyniesie - nie szukam nikogo. Rozrywki i kogoś do pogadania, owszem. Ale "kafeteria" mi wystarcza ;) Pośmiać się można, pogadać, poczytać. Myślę, że "święty" nie jestem i nie wiem, "co by było, gdyby się zdażyło". Ale na szczęście się nie zdażyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierkka
masz żonę wiec po co by było szukać jak sie ma taki skarb :) własnie odkryłam kafeterię i owszem ciekawie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mwię (piszę) że nie szukam :) Ale skarb skarbem, a czasem jakieś "złotko" może się samo "napatoczyć". Nie, żartuję. Jak ktoś nie chce, to raczej się nic "na boku" nie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierkka
cos ty napisał ja nie wolna ? odwrotnie moge robic co chce ale zonatych omijam z daleka nigdy bym nie mogła odbic kolezance faceta zastanawia mnie zawsze sławne małżenstwo Lis jak Hanka mogła Kindze to zrobic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, to ja przepraszam. Tak jakoś mi się przeczytało. Albo "wynikło" z czytania. 5+ z czytania ze zrozumieniem dla mnie. A z czystej, prostej ciekawości. Wolna z odzysku? Czy wolna "od zawsze" z wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierkka
zaspokoje twoja ciekawosc wiec nie z odzysku ,nie z wyboru nie z braku powodzenia moze brak szczescia kiedys myslalm,ze trafiłam na niego ale.......................... samo zycie widocznie to nie on był mi pisany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierkka
ojej Tomasz Lis ,Kinga Rusin,Hanka obecnie Lis (Lisica :D) afera na pierwsze strony kiedyś znasz te osoby? czy przesiakłes angielskim klimatem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierkka
no to z innej bajki Diana Karol Camilla :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widzisz. Masz coś wspólnego z moim kumplem. Też nie z wyboru, nie z odzysku. Nie ułożyło się. A TV nie oglądam żadnej. To znaczy, nie oglądam wiadomosci plotkarskich. Są inne programy. Ale mniejsza o to - każdy ma taką rozrywke, jaką lubi. I to osobista sprawa. Jeden lubi imprezki, drugi TV, inny mecze. Kamiś i Kamilcia - to dla Londynku, nie dla północnej Anglii. Ech, z tym "pisaniem". Zobacz, jednej (czy jednemu) trafi się ten jedyny(a), który za rok okaże się byle kim. Inny(a) trafi za pierwszym razem. Ale większość to gra w poświęcenie - ja nie idę z kumplami na piwo, Ty rezygnujesz ze swojego czasu. Skrót myślowy, ale wiesz o co chodzi. A tak, jak w bajce raczej nie bywa. Zresztą, książę raczej się zamienia w żabę, a królewna śpi dlaej... Eee, chyba za dużo piwa już wypiłem, bo bredzę ;) Ale ale. Czy ja z Tobą kiedyś nie rozmawiałem? Mam wrażenie, jakbym Cię znał. Zbyt dobrze się rozmawia, żebyśmy byli całkiem nieznajomymi osobami. Możliwe, bo w końcu kawałek świata zjeździłem. Nie, nie podrywam. Zresztą, 100% znajomych mam wspólnych z żoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierkka
nie mam znajomych w angli tzn mam ale nie takich bliskim z którymi rozmawiam na sprawy osobiste pewnie,że mam cos z twojego kumpla tylko nie jestem az tak niesmiała i lubie z facetami pogadac o ile ktos nadaje na moich falach :) ja tez za tv nie przepadam ale tak mi sie skojarzyło to z tymi Lisami :D nie rozmawialismy a jestesmy jak starzy kumple ;) pozdrawiam dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierkka
bajki to dzieci ogladaja a rzeczywistosc moze w tym cos jest "widziały gały co brały""jak sobie poscielesz tak wyspisz" masz racje zycie jest w sumie szare i nie ma idealnych par ,ale jak sie kocha i ufa to jest dobrze nie wyobrazam sobie zeby mnie facet nie puscil na spotkanie z kolezanka nawet w zwiazku potrzeba wolnosci ale do trzeba miec zaufanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten kumpel pewnie nie wie, że coś takiego jak "kafeteria" istnieje. Komputery "wynalazł" dopiero rok temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dopiero odkryłam kafeterie . za to komputery juz dawno ;) ale mnie rozsmieszyłeś i napewno by cie zganił,ze grasujesz na babskim forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłem że się spotkamy jeszcze,narazie w podziękowaniu odwiedzam topic ale ...nigdy nic nie wiadomo:)Pozdrowienia ciepłe i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) It's Not You tu na forum nie ma dla mnie znaczenia kto z jakich okolic jest , jakiejajaja przebywa w angli i w dodatku żonaty a jaki super rozmówca ;) ciagle szukam miło,że zajrzałeś :) nie z przypadku a z grzecznosci ratujac moj topik :D doceniam ale sama nie wiem po co go załozyłam ,póki co bedę sie udzielać w życiu po 30tce bo przegladajac kafeterie tu jest spokojniej i bardziej kulturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garnierkko - nie tylko z grzeczności,piszesz bardzo ciekawie,na temat,jesteś bardzo sympatyczna i pełną ciepła kobietą ,nie mam powodów by nie wspomóc Cie choć próbą ratowania topicu,jesteś jedna z pierwszych osób które odwiedziły mój temat i zostawiły w nim część siebie, w podzięce choć tyle mogę zrobić.Teraz już naprawdę uciekam:)Pozdrowienia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle szukam.. nie tylko sympatyczna ale tez słodziutka dla komarów :-O dlaczego one mnie tak lubia :( dziekuję za miłe słowa :) a topik niech żyje lub umiera nie ma to znaczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garnierkka - hmm zaciekawiło mnie to słodziutka,kuś mnie dalej tak nieświadomie a nie wiadomo jak się to skończyć może :)bo nie tylko komary tak Cie lubią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ja polecam renomowane bioro martymonialne i oczywiscie oczy otwarte:) nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×