Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość garnierkka

Panowie 40 l są jeszcze wolni

Polecane posty

xoxoxo - nie skorzystam ,dzięki :) nieprawdziwy_pseudonim- nie mówił Ci nikt że ciekawość to pierwszy stopień do piekła?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xoxoxo - nie skorzystam ,dzięki :) nieprawdziwy_pseudonim- nie mówił Ci nikt że ciekawość to pierwszy stopień do piekła?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło was widziec :) xoxoxo - preferuje real :) ale biuro matrymonialne zle bym sie czuła to nie dla mnie ,zajrzałas tu :D miło nieprawdziwy_pseudonim - zaspokoje twoja ciekawośc nie szukam tutaj :D ciagle szukam - kiedys sama sie znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze w pl, biura.m sa niepopularne, tylko dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co w prasie piszczy królują portale randkowe ;) xoxoxo pisalas coś o huraganie przebywasz w ameryce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,wschodnie wybrzeze, a teraz sa ogromne upaly po 100F kazdego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xoxoxo ach te upały trzeba je przetrwać,aż tam cię los poniósł tak daleko,jesteś szczęśliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż tak szczęsliwa lecz do pełni brakuje prawdziwego uczucia . Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma --- to jak bym swoją mamę słyszała :D witaj jakiejaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g, a twoim zdaniem, dlaczego masz problem ze znalezieniem partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie szukałam,spotykalam sie tylko z tymi których poznałam,czy to przez znajomych,czy też przypadkowo,ktos mi kiedys powiedział,że mogłabym miec każdego faceta lecz brakuje mi pewnosci siebie może własnie tu jest to,a moze to nie był jeszcze ten trudno odpowiedziec ale moze warto zaczac szukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vonnoel
są jeszcze tacy,..należą do wymierającego juz gatunku ..ja sie do nich tez zaliczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pan tutaj :) choc do 40 tki duzo brakuje :D dziekuję juz zapomniałam o swoim topiku a tu taka niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze moge wpasc i choc taki slad zostawic,co do lat to brakuje ale dojrzalosc jest obecna ,nawet jedna osoba w moim topicu dawala mi 60 lat :)Staram sie wspierac wasze tematy a poza tym....nie jestescie mi calkiem obce:))🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garnierkka-dzisiaj zauważyłam,że masz tu swój topik:) pozwoliłam sobie wejść-i widzę tu znajomych:)w temacie niewiele tu wniosę-przynajmniej na razie-ale ślad zostawię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
60 lat hmm ciagle szukam chyba cię nie widziała na oczy ,na pewno nie widziała :) rybitewko :) temat mozna zmienic lub ominąc ;) jak widac panow mało :D a panie nie wypowiadaja się wiec jestes mile widziana :) i jak tu was nie lubić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×