Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość garnierkka

Panowie 40 l są jeszcze wolni

Polecane posty

a jak często te głodówki ? a po takim dniu nie następuje obżarstwo? :D myslę,że efekty będą widoczne za 20 lat ;) palisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem człowiekiem purytańskim,nie pozwalam sobie na pety i bimbru unikam:P.Wręcz na odwrót-jestem wielkim zwollennikiem odwyku:classic_cool:.a co do głodsóweki-chyba ze 3 tygodnie trzeba:O.Ale jakby zastsował swój system to po wstępnym schudnięciu 3 dni by wystarczyły:classic_cool:.Oczywiście znam też lekarstwo na raka i nawet je posiadam:classic_cool:.I to tylko kawałek mojego geniuszu:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow geniusz i do tego wolny :D a kiedy świat sie dowie o twoim odkryciu? czy zamierzasz ochronic swoją skromna osobę jedynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" garnierkka wow geniusz i do tego wolny a kiedy świat sie dowie o twoim odkryciu? czy zamierzasz ochronic swoją skromna osobę jedynie " Ale ja tego nie wynalazłem:O.Ale znam ich sporo:classic_cool:.A jeden z tych co znalazł to przypuszczalnie został zamordowany,inni też często byli szykanowani:O.Jak chcesz mogę podać ale pod warunkiem że napiszesz dokładnie na co i jakie efekty:P.Niestety raka łatwiej zlikwidować niż np. chorobę alzheimera:O.A kobiety przeważnie nie lgna do mnie bo o mnie nie wiedzą:O.A inne sobie coś ubzdurają:O.A jeszcze inne nie wiedzą gdzie mnie spotkać:O.Np. jak jestem w Warszawie to chyba nie domyślą się że mieszkam ponad 400 km od Warszawy:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarownica:)
ten Max...to intrygujący człowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
Mi sie wydaje, ze nie tylko na kafe. :D Dlatego baby nie ma i wciaż szuka. Cieżko o specyficzną babę dla specyficznego wariata. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarownica:)
szaleniec i podaje fałszywego maila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czarownica:) szaleniec i podaje fałszywego maila " Ale ten z yahoo jest prawdziwy:classic_cool:.A ten co mam z tlenu to jest problematyczny:P.Tj. inny ale mam z nim problem:O.A ja jestem wybredny:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarownica:)
Maxiu ,czarownica też wybredne stworzenie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarownica:)
Maxiu ,czarownica też wybredne stworzenie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarownica:)
Max.... a Ty pod jakim względem jesteś wybredny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spEcJalnYYrODZaJ
....ja poznał bym ,chcę Panią czułą partnerkę ...jednak mam 53 lata.... ....dlaczego tutaj szukam? bo marzę o kimś specjalnym ...ha...otwartym jak tu ...w anonimowych wypowiedziach brzmi... ..... aha jestem przystojny wysoki umiem również dobrze gotować.... ...mam blizny na plecach....... ...oczekuję kogoś w odpowiednim wieku i z odpowiednią fantazją......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja-ONA-po30-stce:)
Max mam rozumieć,że urodę stawiasz na I miejscu ? i napisz skąd jesteś człowieczku ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja-ONA-po30-stce:)
Max ,napisałeś urodzonych ,a ja źle przeczytałam i przez to źle zrozumiałam.Co tzn urodzonych we właściwym miejscu i czasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co to komu.......
taki balast ,chłop jak balast!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja-ONA-po30-stce:) Max ,napisałeś urodzonych ,a ja źle przeczytałam i przez to źle zrozumiałam.Co tzn urodzonych we właściwym miejscu i czasie ?" Czyżby problem ze zrozumieniem języka polskiego:P?Szczegółów nie podam bo by było za dużo grzebania:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja-ONA-po30-stce:)
Max nie chcesz nie mów .Czasami ma się problemy ze zrozumieniem ,gdy sięj est b.zmęczonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×