Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

hej dziewczynki, co u Was? Ja czuje sie dobrze, bol brzucha jak na okres mam , mialyscie moze takie testy z okresleniem tygodnia ciazy? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek666, jakie to testy? Bo szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę... Dzisiaj cały dzień śpię, autentycznie:) Większość dnia przespałam:) W Katowicach normalnie zimno się zrobiło, aż musiałam dres założyć:) Jest "tylko" 20 stopni. Moje samopoczucie dobre, nic mi nie jest, oprócz tego, że jestem ciągle śpiąca:) No i nawet dzisiaj mdłości nie mam. Ale może wszystko jeszcze przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaL
Ja mam termin na 14 marca mam 30 lat i jest to moj apierwsza ciaza ! bylam juz na jednej wizycie a 10 siermnia inde na sonogram i modle sie zeby uslyszec serduszko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane wieczorkiem :) u mnie dzisiaj ok :) dzisiaj moj mały skarbek o 12 w nocy jedzie nad morze z dziadkami. wiec ehh boje sie .... choc i tak bardziej moj M. ;p Nie moge sie doczekac wtorku zeb zobaczyc czy to faktycznie nowe zycie jest we mnie czy cos innego. estem przerazona normalnie moze dla tego ze nie planowalam ciazy i jakos nie potrafie sie w tej całej sytuacji odnalezc :(:( troche jest mi zle :(:( Puszku nie słyszałam o takim tescie ;-/ ja wyliczałam na necie termin ale chce zobaczyc co lekarz powie. Nestea gdzies dzisiaj czytałam ze w pierwszym trymestrze niektóre kobiety maja wlasnie suchosc i to tez jest normalne. Bylas juz u lekarza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki :)W koncu minęła ta fala upałów. Miałam dość... Chociaż teraz pokazało się słoneczko, ale mam nadzieje, ze jutro nie bedzie tak gorąco. Jeszcze tydzien i mam 2 tygodnier urlopu :):):) A jak u Was? Jak sie czujecie???? Moja kruszynka ma juz 7 tygodni i 2 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. :) Ja właśnie dostałam @ mimo tego, że zwlekała z pojawieniem się 1,5 tyg. a już myślałam, że będzie marcowe rodzeństwo ;) Mam 16 miesięcznego synka. :) Specjalnie jakoś nie staramy się "na siłę" począć, ale też nie zabezpieczamy się baardzo .Oboje czekaliśmy czy teraz się pojawi @ czy też nie. No ale może, może później. A jak nie teraz to na przyszły rok o tej porze zaczniemy :) Marzec to fajny miesiac na rodzenie dzieciatek ;) Pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamy ;) Będę zagladała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabiankowa :) zycze ci nastepnym razem (za miesiac) zeby byly 2 kreseczki :):)):):) POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny za pocieszenie... napisze wam dokladniej jak to bylo i jak jest... tydzien temu bylam na usg brzusznym a on do mnie ze tu ciazy niema i koniec...bylam w szoku....zadzwonilam szybko do prywatnej przychodni i pojechalismy od razuna usg dopochwowe. tam pani doktor mowi ze ciaza jest tzw pecherzyk ciazowy ale wedlug okresu to powinno byc juz widac zarodek i mowi ze to jest albo wczesna ciza albo poprostu zrobilo sie jajo i tyle czyli ciaza bez ciazy..... kazała czekac i brac duphaston i dzis mialam jechac znow na usg czy ten pecherz rosnie.... i bylam.... w poniedzialek ten pecherz mial 6mm a dzis 1,5 cm....takze rosnie pecherzyk ładnie pojawilo sie to ciałko zóltei jest mini zarodek a wyszlo ze to 6tydzien gdzie powinno juz byc slychac serduszko... ona powiedziala ze najwazniejsze ze rosnie i na dzien dzisiejszy jest wszystko ok ze to wszystko nadrobi...... a ja niewiem wmawiam sobie niewiadomo co......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestea tropical
Ja mam wizytę 10 sierpnia. To będzie jakiś 8 tydzień ciąży więc pewnie już będzie serduszko. Na razie nie idę bo we wcześniejszych ciążach dwa razy byłam za wcześnie i to był błąd bo tylko się stresu najadłam. Bierzecie jakieś witaminy czy tylko kwas foliowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylkaa... wiem dokladnie co myslisz bo czuje sie tak samo..... mam 2letniego synka.... oniego staralismy sie ponad rok, na poczatku czerwca poszlam do lekarza a on do mnie zebym sie juz o2starala.... ja to przemyslalam i tak mysle ze znow rok poprubujemy tak akurat maciek bedzie mial 4latka na rodzenstwo...... a tu bum...... 2tygodnie po tym poszlam znow do tego lekarza a on w smiech ze jestem pierwsza pacjentka ktora tak go posluchala w tak szybkim czasie..... ale teraz najwazniejsze zeby bylo... zeby roslo zeby sie rozwijalo i wogole wszystko...... z objawow to mam tylko piersi bola jak cholera i zmeczona jestem.... z dzisiejszego usg wyszlo ze termin na 9marca ale ona mowi ze napewno pozniej ale napisze sie do tabelki.... juz NICK----------------WIEK-----------------MIASTO--------- ------------TERMIN Milutek.................23...............woj.śląskie... ...............01.03.11 ja tez marzec 2011------31---------------Wejherowo-------------01. 03.11 Andzia .................24..............Kraków.................. .....04.03.11 ewelona..........29.............swietokrzyskie..........09.03.11?????? ewelunia21..............24...............Skierniewice. .............05.03.11 Cymbałka----------------26---------------Wejherowo------ ---- -06.03.11 Nassani-----------------26------------Piastów(pow.pru szków)---06.03.11 Gosiek_76---------------34---------------Katowice------- --------09.03.11 ila78...........----32...............Wieruszów(ł dzki e)...........21.03.11 puszek666............30...............Carlow.......... .............21.03.11 Nestea tropica..................................................... ....23.03.11 Upsy ...................26...............woj.podlaskie........... .........???? tyllkaaa----------------20 --------------Dzierżoniów------------------------- ? jestem jestem...........27...............Rzeszów.................. .. .........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWELONA, kurcze... zobacz... co lekarz to inaczej ;) Ale fajnie, że masz kontakt z kimś bardziej kompetentnym niż ten lekarz od siedmiu boleści ;) Kciuki zaciśnięte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelona, u mnie tak samo:) Wg USG jest jakiś 5 tydzień (w tej chwili być może 6) a powinien być 7. Lekarka widziała piękny pęcherzyk i mini zarodek o wlk. 3 mm, na razie bez serduszka. Na początku ciąży nie ma tak, żeby było idealnie! Znaczy, że wszystko będzie dobrze! Jak już pisałam wcześniej marcówki 2011 to szczęściary:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelona hmm mamy dwiie odrębne sytuacje ;-/ choc odczucia moze podobne. Moj mąz po prostu SAM stwierdził, ze fajnie by było miec drugie!!! i myslał ze skoro uwaza za fajne jak kobietki chodzatakie ślicznie brzuchate to chce (a nawet ze mna nie porozmawiał!!!!) to mnie straszliwie boli!!! brak mieszkania i wogóle (ale nie to ze sie uzalam). teraz coskombinujemy z wynajmem kawalerki a nawet znależliśmy malutka tylko nie wiem jak sie w 4 pomieścimy. i dlatego wpadam chyba w jakis dół :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestea tropical
Fabiankowa :) ciekawe kiedy sobie dzidziuś wybierze termin. Na pewno wtedy kiedy najmniej się będę tego spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylka moze masz racje..... chociaz i tak moja ciaze traktuje jak,,wpadke" bo mialo byc za rok ale i tak sie ciesze choc jestem przerazona tym.... co do mieszkania to tez rozumie bo wlasnie od 1czerwca jestesmy w naszym nowym 2pokojowym mieszkaniu a wczsesniej gniezdzilismy sie w kawalerce..... a gdybysmy niekupili tego i zaszlabym w ciaze to pewnie tez bym miala twoje odczucia.... ale niema co gdybac trzeba byc dobrej mysli i cieszyc sie tym co mamy..... jestes zdrowa masz kochajacego meza, masz synka pewnie slicznego i zdrowego i jestes znow w cizy i pewnie z kolejnym slicznym i zdrowym dzidzisiem a reszta..... hmmmmm MUSI sie jakos ułozyc i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestea tropical
Dziewczyny jakie macie przeczucia co do płci? Piszcie to później zobaczymy czy się sprawdziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ogolnie termin miałam na 3 kwietnia, ale gdzieś tam w środku wiedziałam, że urodzę w marcu i to przed 25 ;) I mam :) Ogolnie miałam 3 podejscia do porodu i każde w innym miescie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do płci ( tak sie wypowiadam, a nawet nie zapytałam czy moge :D ) Ja od poczatku czułam że bedzie chłopiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestea tropical
Fabiankowa ja też myślę, że chłopiec będzie. Ciekawe czy się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopcy są fajni ;) teraz bym chciała dziewuszke ;) Leal dałabym jej na imie ;D czyli LIL :D z YCD mi sie to wzieło ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelona hmm moze i raja zale ja na razie nie potrafie. Moze jak zzobacze to cos drgnie bo jak na razie nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestea Tropical
Fabiankowa no to do dzieła :) Ty mieszkasz w PL? bo chyba by u nas takie imię nie przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak... mieszkam tutaj nawet w Trójmiescie ;) Imię to zobaczylam w You Can Dance... LEAL była z Sopotu ;) Nazwisko miała Polskie i ogolnie chyba nie urodziła sie za granica... A jak nie przejdzie to bedzie LILA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak w ciazy z synem to spalam spalam spalam po 20godz dziennie..... a teraz niechce mi sie..... niewiem co bym chciala z jednej strony dziewczynke Marte a z drugiej synki to takie kochane mamine synusie..... niewiem obojetne ok dziewczynki spadam juz spac... do jutra spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestea Tropical
Hmm no jeśli w połowie Amerykanką nie jesteś to nie przejdzie raczej. Ja też uciekam. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×