Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Gość ossi
Witam! Przyjmijcie mnie do grona!! Od dwoch godzin wiem o ciazy, troszke sie boje bo poprzednia poronilam ale mysle pozytywnie teraz. czekam na meza az przyjdzie z pracy zeby mu o tym powiedziec!! Nie moge wysiedziec. Moje termin wyliczony na internecie to 23 marzec. Pozdrawiam wszystkie przyszle mamuski:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki Gosiek. Co studiujesz? Witaj Ossi, jak Twoj maz to przezyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ossi, gratulacje! Ja też poprzednią ciążę poroniłam, ale teraz wiem, że będzie dobrze:) I jak mąż? Egzamin z prawa pracy. Studiuję na Wydziale Prawa i Administracji na UŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też marzec 2011
Witam po upalnym weekendzie 🖐️ Takie upału jeszcze w tym lecie nie było :-) Ale co tam... Tylko się cieszyć :-) w końcu lato...wakacje...Niech wszyscy korzystają :-) Gorzej tylko, ze dzis trzeba w pracy siedziec :-P Nie chce zapeszyc /tfu, ftu :-P/ ale mdlości ustapiły.... Ogólnie czuję się dobrze, tylko najgorsze jest to, ze nie moge wylegiwać się na moim ukochanym słoneczku :-( Ja to chyba jestem uzależniona od słońca :-P No ale... nie zawsze można :-) więc wczoraj grzecznie nad jeziorkiem siedziałam w cieniu :-) Jak minął u Was weekend dziewczyny? Miłego dnia zyczę Kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja upały znoszę nadspodziewanie dobrze:) Jak nigdy wręcz. Też jestem senna, ale to normalne w tym stanie. Czuje się bardzo dobrze, nie mam żadnych mdłości, czasem tylko zakłuje mnie tu i tam;) No i zauważyłam już odrobinkę powiększony brzuszek:) U mnie lepiej widać, bo miałam brzuszek zupełnie płaski praktycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najlepiej znosze upaly w domu :). Slonce mnie meczy szybko. Na spacery chodze raniutko gdy moj maz wychodzi do pracy o 5:45 ja chodze na spacer. Wtedy jest bardzo przyjemnie i swiezo. W weekend bylismy na spacerze w ogrodzie botanicznym i bylam bardzo zmeczona chociaz slonce nie bylo za mocne i bylo duzo cienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny, dołączam do tematu Z:) Dziś robiłam powtórkę badania krwi, półtorej tyg. temu miałam 276, dzisiaj- 13 100 :) Więc chyba wszystko dobrze. Lekarz tydzień temu potwierdził ciążę "na zapas" (potrzebne do pracy), jutro kolejna wizyta i rozmowa z moją mamą. Ostrożnie do tego jeszcze podchodzę, ale trzymam kciuki za małego potworka. Upał daje mi w d***, nic mi się nie chce. Miałam ostatnio nerwówę z operacją psa i wyjazdem męża, prawie dwa dni brązowy śluz i napięty brzuch, zgodnie z zaleceniami lekarza brałam magnez, dałam sobie na wstrzymanie i już wszystko w normie. Ale piersi to bym najchętniej amputowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jestem
hej, hej:-)....week...hmmm....nad woda tzn ND....jednak ja nie siedzialam w cieniu....duzo pilam wody, brzuszek zakryty i caly czas polewalam sie chlodna woda:-)....bylismy z 3 godzinki;-)....i wszystko jest narazie ok:-) bol piersi ogolnie jest mniejszy niz na poczatku ale sutki.....😭.... mdlosci mam ale tylko rano....apetyt...pod kontrola;-) jeszcze 10 nocek i uslysze naszego maluszka:-)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie marcóweczki :) Chyba i ja sie do as dopisze. Dzisiaj zrobiłam tes po spóznieniu okresy tyg. pokazały sie dwie kreseczki. Nie wiem czy sie cieszyc bo mam male dziecko bo ma 7 miesiecy i jakos sobie tego nie wyobrazam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, i ja dołączam do Was :) Zrobiłam test wczoraj i dzisiaj i w obu dwie kreseczki :) W środę idę do lekarza, chociaż nie wiem czy to nie za wcześnie. Wg moich obliczeń termin mam jak mammita, czyli na 19 marca 2011 :) Jakoś do tej pory to do mnie nie do końca dociera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję tyllkaaa i wzajemnie :) właśnie próbowałam tłumaczyć mężowi dlaczego wg komputerowych obliczeń jestem w 5 tygodniu jeśli owulację miałam jakieś dwa tygodnie temu. Nie może zrozumieć czemu liczy się od pierwszego dnia ostatniej @ Ciężka przeprawa :] Ech ci faceci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Eli 122, troche rouzmie twojego meza bo mi tez bylo ciezko zrozumiec dlaczego tak sie oblicza, ale moze to i ma sens. Dzieki temu nie jestem w 5 ale juz w 7 tygodniu :). Tyllkaaa oczywiscie, ze sie ciesz. Pewnie jeszcze nie odpoczelas po ostatniej ciazy ale patrzac na przyszlosc to super rozwiazanie. Bedziesz miec dzieci prawie w jednym wieku. To samo u mojego brata, jego zona tez jest w ciazy na luty a coreczka ma 7 miesiecy i ciesza sie bardzo ze bedzie miec braciszka( taka maja nadzieje : :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki. Bylam wczoraj u lekarza, termin na 6-7 marca :)) Kruszynka ma 4,1 mm :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez marzec 2011
Witam nowe kolezanki 🖐️ Cymbałka- a usłyszałaś bicie serduszka? Mówię Wam - niesamowite wrażenie :-) U mnie dziś znowu upał niemilosierny, a tu w pracy trzeba siedziec :-P Miłego dnia Wam zyczę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszłe mamusie:) Do mojego męża też nie dociera, że liczy się od pierwszego dnia miesiączki;) Tak to już jest... Jutro lub pojutrze idę na moje pierwsze USG:) Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. W Katowicach znowu upał niemiłosierny, zostaje siedzenie w domku i picie dużej ilości wody:) tyllkaaa - jasne, że się ciesz! Taka różnica wieku jest ok, dzieciaki złapią wspólny język:) Wiem coś o tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) w sumie jakk dzisiaj pomyslalm to sie ciesze :) własnie z mezem szukamy mieszkania do wynajecia bo na wlasne za malo kaski jes odłozone ;/ ehhh Dziekuje za miłe słowa :) Jak u was samopoczucie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wczoraj rozmawiałaqm z M. i wiecie co .... on tak ze mna rozmawiał ze uwierzylam w to zedamy sobie radce :) dziekuje tez wam za otuche :) No teraz tylko jakiesm ieszkane do wynajecia trzeba znalezc bo na kupno mamy za mało $ ehhh. Jak tam u was dzisiaj samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez marzec 2011
Oj ja dziś z rana okropnie się czułam...Ból głowy, nudności... całe szczęście obyło się bez wymiotów :P Zrzucam wszystko na te upały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taka propozycje zebyscie pomaranczowe sie zarejestrowały bo na innym temacie spotkałam sie z tym ze podszywano sie pod takie pomaranczowe i pisano bardzso wulgarne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkie dziewczynkiw dwupaku. Ale pogode mamy co?? po prostu masakra he he, uwielbiam taką i czuje sie świetnie, tylko sennnie. nie odzywałam się bo miałm bardzo pracowity weekend- strzeliła mi 30. i tzreba było jakieś gardenparty urządzić , co przy tej pogodzie i tak jest tylko jedyną opcją do przejścia :) tylko te cholerne komary :/ Nastepny weekend też bedzie fajny bo wybieram sie do Pragi :) Pozdrawiam Eli122 - bedziemy razem trwały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez marzec 2011
Ja jestem pomarańczka :P ale mam tu swój stały czarny nick, pod którym zaczęłam pisać w poprzedniej ciąży :-) Jeszcze troszke i pewnie się zdecyduję powrócić do niego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zapraszamy do powrotu na stary czarny nic :*:*:* boże ta pogota to masakra a dzisiaj z małym na szczepienie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny ! W niedziele dowiedzialam sie ze bede mamusia :-) termin na 21 marca :-) moge sie do Was przylaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli-ja tez mialam na 19 marca termin. synek urodzil sie 18:) zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez marzec 2011
puszek666- witamy serdecznie :-) Napisz cos o sobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Puszku zaqpraszamy do nas :) z kad jewstescie dziewczyny ? tabelkacosik marna ;p ja na przyszly wtorek mam wizyte ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak patrze na ta tabelke moze zrbimy nowa bo dziewczyny sie nie dopisuja :) moge sie tym zajać :P WIEC albo pisac to dopisza albo sie dopisywac kochane :) NIK------------------WIEK-----------------MIASTO---------------------TERMIN tyllkaaa 20 Dzierżoniów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosi nie wyszło 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 NIK----------------WIEK-----------------MIASTO--------- ------------TERMIN tyllkaaa-----------20 -----------------Dzierżoniów---------------------- ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×