Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ewelona dobranoc :):):) ja mysle ze chłopok nie dlatego ze czuje ale dlatego ze maz ma bardzo mocne geny wiec nie licze na upragniona dziewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No niestety rodzice Leal
byli mieszanym małżeństwem - dlatego mogła nosić takie i imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedz ;) u nas szansa jest na bliźniaki jeszcze ;D Z mojej strony mama z blizniaków i z meża strony jego taty siostra ma blizniakow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki 🖐️ Któraś pytała o witaminy. Ja oprócz kwasu foliowego biore jeszcze Falvit mama. Brałam te wit. równiez w poprzedniej ciąży :-) Witam nowe marcówki 🌻 Kobietki- nie zamartwiajcie się jeśli lekarz mówił że cos nie tak może być z ciążą. Oni czasami niepotrzebnie straszą, a my bierzemy sobie wszystko do serca i się zamartwiamy. Głowa do góry 🌻 W końcu troche chłodniej - jakieś 24 stop. :P W sobote była niezła burza z oberwaniem chmury. tak lało, ze ho ho. No ale od jutra powrót upałów :-) Miłego dnia zyczę kochane 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo się nie odzywałam,ale to przez tą pogodę ,,nie mam sił na nic .W domku brudno ,będę musiała wziąć się za porządki bo wstyd kogoś wpuścić :P U lekarza byłam,totalna porażka,ale niestety tak to jest z państwowymi ginekologami,w środę idę do prywatnego ,chociaż usg mi zrobi Ale fajnie komuś kto będzie miał blizniaki ,ja mam siostrę blizniaczkę i jest super !!też bym chciała !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, A ja jakoś nie mam na nic siły ostatnio, nawet przy kompie mi się za bardzo nie chce siedzieć , ale to chyba akurat dobrze. ;) Ja mam wrażenie, że chłopak będzie - nasz typ jak na razie to Przemek. Dla dziewczynki nie mamy jeszcze sprecyzowanego imienia, zresztą jakoś nie bierzemy pod uwagę faktu, że może urodzić się dziewczynka. Dziwne to trochę, bo zawsze chciałam mieć córeczkę :P W piątek mam kolejną wizytę u gina i mam ogromną nadzieję wydębić skierowanie na USG, no i muszę pamiętać o zaświadczeniu do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez typuje chłopaka :P Będzie Maksymilian :-) no ale gdyby się trafiła córeczka to na pewno - Laura :-) U mnie też kiepsko z samopoczuciem....Najgorsze jest to, ze nie mam za nic zycia w sobie, jestem senna, rozdrażniona...Ech...te uroki ciąży :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Rowniez przylacze sie do tabelki:). Termin mam wg kalkulatora na 11 marca ale 3 sierpnia ide do lekarza i wtedy dowiem sie szczegolow. Moja pierwsa wizyta byla bardzo wczesnie (poszlam od razu po zrobieniu testu poniewaz moj lekarz wyjezdzal na wakacje) i niby jakis tam malenki pecherzyk widzial ale nie mogl nic na 100 % potwierdzic, czy jest prawidlowo umiejscowiony itp. A ja mam teraz stresiora czy wszystko jest oki:((( Mam mdlosci niestety, wczoraj mdlilo mnie caly dzien:( I czasami cos mnie w brzuchu zakluje - zwlaszcza jak w nocy leze na plecach - najlepiej jest mi spac na boku. Czy was tez czasami tak brzuch pobolewa? No i moglabym non stop spac, a najlepsze jest to ze moj maz tez chodzi ospaly i tez jest wrazliwy na zapachy (a nigdy wczesniej tak nie bylo;))) NICK----------------WIEK-----------------MIASTO--------- ------------TERMIN Milutek.................23...............woj.śląskie... ...............01.03.11 ja tez marzec 2011------31---------------Wejherowo-------------01. 03.11 Andzia .................24..............Kraków.................. .....04.03.11 ewelona..........29.............swietokrzyskie..........0 9.03.11?????? ewelunia21..............24...............Skierniewice. .............05.03.11 Cymbałka----------------26---------------Wejherowo------ ---- -06.03.11 Nassani-----------------26------------Piastów(pow.pru szków)---06.03.11 Gosiek_76---------------34---------------Katowice------- --------09.03.11 ila78...........----32...............Wieruszów(ł dzki e)...........21.03.11 puszek666............30...............Carlow.......... .............21.03.11 Nestea tropica..................................................... ....23.03.11 Upsy ...................26...............woj.podlaskie........... .........???? tyllkaaa----------------20 --------------Dzierżoniów------------------------- ? jestem jestem...........27...............Rzeszów...........................? Magda_1980............30.................łódzkie.........................???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia :)
cześć kochane:) Co do witaminek to biore PREGNA PLUS, oprucz tego na bóle aspar i jeszcze duphaston, mam rozwarstwienie kosmówki, ale to podobno nic groźnego:) A co do przeczuć... hmm to raczej dziewczynka, moja mama też tak myśli, że wnuczka:) a imię OLIWIA, jeśli będzie chłopczyk to KUBUŚ:) 8 tydzień się zaczyna!!! pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja wlasnie za pol godziny wychodze do lekarza, ale nic konkretnego sie nie dowiem bo tu na pierwszej wizycie( mowa o Irlandii) zrobia mi test ciazowy, wylicza dokladna date porodu, zrobia ogolny wywiad i to wszystko, w Irlandii tak naprawde o ciaze dbaja od 12 tygodnia, poprostu uwazaja ze co ma byc to bedzie, ale w Dublinie jest polska klinika i chyba sie tam przejade tylko nie wiem w ktorym tygodniu zrobic pierwsze usg? buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek... ja ci pomoge.... z pierwsza moja ciaza bylam mieszkajac w irl, co do lekarzy irlandzkich masz racje nic ci nie powiedza ale do dublina do tej kliniki polskiej, jedz bo warto...... ja na pierwszym usg bylam w 7tc i bylo juz serduszko, w tek klinice placisz niestety sporo nawet jak na irl ale warto bo maja super sprzet i lekarze tez sa super, wytlumacza pokaza, naprawde warto jechac.... i nawet jak bylam juz 12tc to nagrali mi 5min filmik na dvd w czasie usg mojego syna gdzie naprawde bylo juz widac bardzo duzo..... mi lekarz kazal brac tylko folik i duphaston bo ze witaminy dopiero sie bieze w 2trymestze a teraz tylko kwas foliowy wystarczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek... ja ci pomoge.... z pierwsza moja ciaza bylam mieszkajac w irl, co do lekarzy irlandzkich masz racje nic ci nie powiedza ale do dublina do tej kliniki polskiej, jedz bo warto...... ja na pierwszym usg bylam w 7tc i bylo juz serduszko, w tek klinice placisz niestety sporo nawet jak na irl ale warto bo maja super sprzet i lekarze tez sa super, wytlumacza pokaza, naprawde warto jechac.... i nawet jak bylam juz 12tc to nagrali mi 5min filmik na dvd w czasie usg mojego syna gdzie naprawde bylo juz widac bardzo duzo..... mi lekarz kazal brac tylko folik i duphaston bo ze witaminy dopiero sie bieze w 2trymestze a teraz tylko kwas foliowy wystarczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek... ja ci pomoge.... z pierwsza moja ciaza bylam mieszkajac w irl, co do lekarzy irlandzkich masz racje nic ci nie powiedza ale do dublina do tej kliniki polskiej, jedz bo warto...... ja na pierwszym usg bylam w 7tc i bylo juz serduszko, w tek klinice placisz niestety sporo nawet jak na irl ale warto bo maja super sprzet i lekarze tez sa super, wytlumacza pokaza, naprawde warto jechac.... i nawet jak bylam juz 12tc to nagrali mi 5min filmik na dvd w czasie usg mojego syna gdzie naprawde bylo juz widac bardzo duzo..... mi lekarz kazal brac tylko folik i duphaston bo ze witaminy dopiero sie bieze w 2trymestze a teraz tylko kwas foliowy wystarczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek... ja ci pomoge.... z pierwsza moja ciaza bylam mieszkajac w irl, co do lekarzy irlandzkich masz racje nic ci nie powiedza ale do dublina do tej kliniki polskiej, jedz bo warto...... ja na pierwszym usg bylam w 7tc i bylo juz serduszko, w tek klinice placisz niestety sporo nawet jak na irl ale warto bo maja super sprzet i lekarze tez sa super, wytlumacza pokaza, naprawde warto jechac.... i nawet jak bylam juz 12tc to nagrali mi 5min filmik na dvd w czasie usg mojego syna gdzie naprawde bylo juz widac bardzo duzo..... mi lekarz kazal brac tylko folik i duphaston bo ze witaminy dopiero sie bieze w 2trymestze a teraz tylko kwas foliowy wystarczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam od lekarza! zrobil mi test ciazowy - taaak jestem w ciazy :-) termin tak jak sobie obliczylam na 21 marca 2011 :-) do lekarza dopiero za 7 tygodni :-( wiec do tego czasu niczego wiecej sie nie dowiem od tego lekarza ! Dzieki Ewelona za pomoc ! Tak zrobie , pojade do Dublina na usg ale jeszcze nie teraz, zaczekam jeszcze ze 2 tygodnie :-) pozdrawiam wszystkie ciezarne kobitki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestea tropical
Puszek to masz podobny termin do mojego. Czyli też sam początek ciąży. Ja to teraz żałuję, ze tak wcześnie robiłam te testy i nie poczekałam bo tylko się stresuje czy wszystko jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestea tropical
10 sierpnia. Nie wiem dlaczego. Nie mam żadnych objawów, a w poprzednich ciążach coś miałam, jakiś ból piersi, biały śluz, reakcja na zapachy, a teraz nic. Może za wcześnie na objawy, ale byłabym chyba bardziej spokojna gdyby były. Pewnie wtedy bym na nie narzekała ale psychicznie czułabym większy komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad wiesz ze jestes w ciazy, robilas test? i dlaczego zrobilas? mialas jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam lekki bol brodawek, chodze czesto sikac i nie mam okresu, czyli to wszystko :-) nie mam mdlosci ani uplawow, zachcianek ani bolu brzucha ( to sa objawy na ta chwile)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestea tropical
Robiłam test, ale nie wyszedł wiec zrobiłam betę, która wykazała ciążę, wczoraj powtórzyłam i ładnie przyrasta więc wszystko jak na razie się rozwija. Sikać też chodzę częściej, ale piersi mnie nie bolą. Okresu nie ma i to wszystko. Nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestea tropical
Test robiłam, ale nie wyszedł więc zrobiłam betę i ona potwierdziła ciążę. Wczoraj robiłam ponownie i ładnie przyrasta wiec to znaczy, ze jak na razie wszystko się rozwija. Objawów nie mam żadnych poza brakiem okresu. Trochę częściej sikam,ale nie tak często żeby to było jakoś uciążliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Właśnie wróciłam z synami z długiego spaceru i oczywiście jestem śpiąca:) Biorę Prenatal i Luteinę (Prenatal zaczęłam brać jeszcze przed zajściem w ciążę). A co do płci, czuję, że tym razem będzie dziewczynka - Maja, jeśli jednak będzie chłopiec to damy mu imię Bartosz:) Zresztą, wszystko mi jedno, byle tylko zdrowe było:) Z objawów mam senność, czasem kłucie w brzuchu, wzdęcia i krwawią mi dziąsła niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpik.com.pl
nternetowy lumpeks z odzieżą niemowlęcą Ubranka takich marek jak EARLY DAYS,CHEROKEE,H&M,NEXT już od złotówkiwww.lumpik.com.pl Prawdopodobnie jedyny taki sklep internetowy w sieci!!!www.lumpik.com.pl internetowy lumpeks,lumpik,lumpeks przez internet,ciucholand,lumpeks online ,ciucholand online,brzdac,odziez uzywana,sortowana odziez uzywana,hurtownia odziezy uzywanej,internetowa hurtownia odziezy,hurtownie odziezy,tania odziez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek666, mnie Prenatal kazano brać do końca 3 miesiąca, tam jest kwas foliowy i witaminy. Lub jeśli nie Prenatal to kwas foliowy i np. Falvit, czyli witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki, To i ja sie do was dolacze. 1,5 tyg temu zrobilam pierwszy test, i wyszly dwie kreseczki :O , szok, pozniej zrobilam jeszcze 3 w odstepie paru dni i wszystkie jednakowe. Jestem w ciazy, z obliczen wynika 6 tydzien ciazy, termin polowa marca. Tydzien temu zaczelam brac kwas foliowy, lepiej sie odzywiac, nie pic i nie palic. Mialam termin do ginekologa wczoraj ale nie poszlam, uznalam ze za wczesnie. Mieszkam w Dublinie, i wybieram sie do lekarza za tydzien w poniedzialek. Bedzie to juz 7 tydzien wiec moze juz cos zobacze :) Ciaza pierwsza, nieplanowana, uczucia mieszane.. Nikt jeszcze nie wie oprocz mojej wspollokatorki. Objawy: brak okresu, wzrosla czestotliwosc sikania, pobolewania brzucha jak na okres, ale delikatniej (w tym tygodniu mniej), wrazliwe piersi, bole glowy. Dobrze ze znalazlam ten topik, bedzie z kim porozmawiac na ten temat.. Pozdrawiam wszystkie szczesliwe przyszle mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×