Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

kurcze ja bym na Twoim miejscu postarała się zasnać bez...zrób sobie zimny okład, ale jak nie da rady to nie ma co się męczyć. sen jest w końcu najlepszym lekarstwem przy przeźiębieniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki,to kładę się ilosia teraz widać,super,mój trochę większy, wczoraj byłam w szoku bo pan mi koszyk przy kasie podniósł do góry, także chyba już przybieram kształty ciężarnej ;-)) dobranoc idę zaciskać stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na przeziębienie brałam syrop prenalen- dla kobiet w ciąży, piłam też herbatkę z miodem i cytryną, a na noc herbatkę z sokiem malinowym. Co do apapu to raczej unikam, wzięłam tylko raz wolę przespać ból głowy albo poratować się masażem. życzę zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
ilosia no niezły już:) duży!!!:)) zazdroszcze ci, u mnie jeszcze nic nie widac, no może troche twardszy, jestem w 14 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaaa noo duży :) fajnie wygląda :)mój też troszkę większy ale ja w 18 tygodniu :) a jeśli chodzi o przeziębienie to ja właściwie codziennie jem sałatkę ze świeżych warzyw i do sosu siekam połowę ząbka czosnku i codziennie pije wodę przegotowana ciepłą z miodem i sokiem malinowym jakoś dobrze mi to wchodzi. Co prawda nie chorowałam odpukać, ale tak zapobiegawczo działam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pokażcie mi kalkulator
który tak wam liczy te tygodnie??? proszę bo moze to ja jestem niedoinformowana a niedługo rodzę..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaaa z tym pępkiem to normalne, mi co prawda zrobił się trochę bardziej płaski ale cały czas jest jeszcze w środku a nie wypchnięty - czytałam w internecie, że koło 20 tygodnia może "wyskoczyć" na wierzch, bo dno macicy osiągnie wysokość pępka, jednak nie u wszystkich kobiet tak się dzieje:) Ja mam brzuszek porównywalny do Twojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia piękny brzuszek. Myślałam że jesteś w tym samym tygodniu co ja. Ja mam termin na 25.03 i u mnie to prawie 14 tydzień. A u mnie nic nie widać, no może na dole troche zaokrąglony. Fajnie by było gdyby było juz widać. W pierwszej ciąży było cokolwiek widać w 6 miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaa- super brzuszek. Widać że spodnie ciążówki są Ci już wskazane:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka-Paulka
do "to pokażcie mi kalkulator"- ja licze na tym kalkulatorze i zgadza się z tym co lekarz w karte wpisuje http://dziecko.haczewski.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanie do was dziewczyny: jeżeli przyjdą do mnie pieniądze z chorobowego przekazem a mnie nie będzie w domu, czy listonosz może bez mojej zgody zostawić te pieniądze np. mojej teściowej która mieszka w tym samym domu co ja? Czy powinien zostawić awizo? Może któraś z was miała podobne przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka.. tylko na tym kalendarzu wylicza nie od pierwszego dnia OM a od dnia zaplodnienia tak?? bo wyliczajac od dnia zaplodnienia wychodzi 16 a od dnia ostatniej OM wychodzi 18 :) termin porodu sie zgadza :) ale pamietajcie o tym ze ten termin moze sie przesunac dwa tyg w przod lub w tyl z tego co mi doktor powiedzial jesli jest liczony wlasnie od dnia ostatniej miesiaczki.. tym bardziej ze wiele z nas mialo nieregularne okresy.. przynajmniej ja :) wiec nie rozumiem czym sie tutaj denerwowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniśka to zależy na którą date patrzysz, czy na „długość ciąży od miesiączki" czy na "okres życia dziecka w łonie matki", ja również korzystam z tej stronki i zawsze patrze na „długość ciąży od miesiączki" i wszystko się zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o tym mowie :) roznica dwoch tyg czy patrzysz tutaj czy tam :) wiec u mnie tez sie zgadza.. zakladajac ze mialam regularne miesiaczki.. a nie mialam chocby dlatego ze bylam 3 miesiace po odstawieniu tabletek anty.. i wszystko mialam strasznie rozregulowane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniśka chyba Cie nie rozumiem :) bawet licząc "na piechotę" od dnia OM wszystko się zgadza co do dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, wylicza mi 18 tc, więc dokładnie to samo, ale kalkulator haczewskiego jest dokładniejszy bo podaje co do dnia, tak jak u mnie jestem w 17 tyg i 2 dniu ciąży od OM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałaś "roznica dwoch tyg czy patrzysz tutaj czy tam" tego nie rozumiem :) ale cóż skoro nam sie zgadza to nie ma o czym dyskutować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o ta roznice dwoch tyg ktora jest w ramce "okres życia dziecka w łonie matki" a ramce „długość ciąży od miesiączki :) zesmy sobie same namieszaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje nie chciało sie ujawnić, poza tym ostatnie usg robiłam na słabym sprzęcie, mam kolejne 15.10 4d i wtedy mam nadzieje poznać:) a co byś chciała? bo ja po cichu myślę o córeczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×