Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

aha i przypomnialo mi sie ze kiedys pamietam sie wysmarowalam pieknie sie wchlonal a pozniej mezusiowi na amory sie wzielo no i po kilku minutach przeszlo bo mowil ze go pieka usta po tym balsamie hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Dzięki;) Problem w tym jest taki,że pracuje tam od grudnia a od stycznia mam umowe a pod koniec lipca byłam już na l4 a wynagrodzenie było różne, więc nie wiem jak mi to policzą (na umowie coś innego niż w rzeczywistości). Wszystko zależało od utargu i jestem właśnie ciekawa jakie pieniądze będę dostawac.... Mnie od fast foodów odpycha ale ostatnio popijam sprita jak ktoś kupi bo mi nagle smakuje ale jeśli może to zaszkodzić to nie będę... Prawda też jest taka,że każdej z nas może zaszkodzić coś innego więc nie wiem jak z tymi papkami na cellulit ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka78 ten balsam jest super z eveline, ja zaczełam stosowac przed ciążą ale odstawiłam jak tylko sie dowiedziałam ze jestem... moim kolezankom za to bardzo pomógł w likwidacji cellulitu...ale on bardzo rozgrzewa skóre więc troche sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe wypłata nie jest zależna od tego ile masz na umowie, tylko ile miałas na pasu wypłaty wynagroszenia, z niej wylicza sie średnią, czyli u Ciebie średnia będzie liczona od stycznia....jak dostajesz paski z wynagroszeniem, albo wypłate na konto a nie gdzies tam pod stołem to sama mozesz wyliczyć jaka jest średnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
i tu jest znów problem... nie dostawałam ani wypłaty na konto ani paska... Pod koniec każdego dnia co byłam w pracy dostawałam wypłate do ręki np raz 80 a raz 120 zł. Troche to skomplikowane wszystko jest, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, wiekszosc z was bierze feminatal wiec i ja sobie zakupie, milego dzionka dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki na ja bede polowała na flaczki i smalec ze skwarkami i kiszone ogorki hiih;p jestem na l4 wynagrodzenie na konto z zusu bo niechcialam zeby listonosz chodzil buziaki ide szykowac sie na weselisko do poklikania jutro:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys ktoras kobietka pisala tutaj,zeby nie pic coca coli b przyspiesza bicie serca i mozna poronic,poza tym niezdrowa sam cukier i wyplukuje wapno wiec porzucialam to :P gazowane napoje dzialaja wzdennie wiec po co sie meczyc potem,nie mogac sobie ,,ulzyc ,, :P.Zaczelam 15 tydzien i czekam na jakies ruchy bobaska,choc zapewne to jeszcze potrwa :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
to teraz już wiem zeby nie pić gazowanego bo faktycznie po tym gorzej się czuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mowilam o coli gin zabronil ale nie powiedzial dlaczego,tak samo ze slodzikiem bo cukru nie uzywam wcale.a cukier w herbacie tak mi nie smakuje a co do fast food to mi bardzo smakuja ale coz tylko po frytkach sie zle czuje a tak to spoko. a dziewczyny jak tam u was z linia negra macie juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam jeszcze linii ale podobno to sprawa indywidualna, a niektore kobiety wcale jej nie maja... co do coli, pisałam o poronieniu bo przyspiesza bicie serca dziecka, ale najbardziej szkodliwa jest w I trymestrze jeżeli chodzi o poronienie, teraz to tak jak pisałyście bomba cukrowa i nic więcej... ale mimo wszystko pozwalam sobie raz na tydzień wypić małą butelke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się przyznaję bez bicia, byliśmy dziś w mcdonaldzie, ale na rozgrzeszenie zamiast frytek wzięłam sałatkę i oczywiście hamburgera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wczoraj poszalałam w Mc ale jak tylko wróciłam do domu to wszystko zwróciłąm... tak więc Mc mi i Kubusiowi nie służy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
to ja ostatnio w mc jadłam jakieś 2 meisiace temu i źle sie to skończyło oj źle... Ale byliśmy dzis w kfc i Mąż kupił sobie kupełek hot wings a że dla mnie to za ostre i za ciężkie dla żoladka to kupiłam frytki,żeby coś zjeść ;) Ja jeszcze nie mam żadnej lini ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo niskie, u lekarza miałam 90/60 a w domu jak mierze to 105/70 różnie ale raczej nie wyższe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a może orientujecie się... Do grudnia dostaję na umowie duży dodatek do wynagrodzenia, od stycznia już nie. Trwa to ponad 12 miesięcy. Czy jak będę na zwolnieniu w styczniu to wynagrodzenie obejmie wypłatę też tego dodatku? Niby liczą średnią z 12 mies i wypadałoby, że tak ale nie mam pewności. I jak potem będzie liczony macierzyński od kwietnia? Czy jeśli pociągnę do końca na zwolnieniu a potem będzie macierzyński to czy on też będzie wyższy (tj obejmował ten dodatek)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drugie szczęście odpowiedź
brzmi NIE!dostaniesz średnią z ostatnich 12 miesięcy!poszukam ci zaraz podstawy prawnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugie szczęście na logikę wydaje mi się że w obu przypadkach tak. Ten dodatek masz w umowie ? Bo ja mam taki bonus zawsze w styczniu lub w lutym zależny od sprzedaży ale na umowie tego nie ma bo jest to tylko dobra wola pracodawcy.Ale jak płacili to wszystkim nawet tym co były na macieżyńskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugie Szczęście obejmie, czyli wyższe wynagrodzenie bedziesz miała na zwolnieniu, do średniej zawsze wlicza sie wszystko to co dostawłaś z wypłata pod warunkiem ze są to oficjalne pieniądze.... powiem Wam ze nawet czasami bardziej opłaca się siedzieć na L4 od poczatku ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że się bardziej opłaca, ostatnio mojej koleżance z innego działu która też jest w ciąży,szefowa dała do zrozumienia że lepiej żeby siedziała na zwolnieniu powyżej 30 dni bo firmie się to bardziej opłaca.A ona chciała pracować tylko była tydzień na zwolnieniu.I bądź tu człowieku lojalnym pracownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Mi szef powiedział,że już do końca ciąży mam być na l4 bo jakby coś mi sie stało to cała odpowiedzialność spadłaby na niego... 13 h na nogach ciągle w ruchu to dla mnie teraz o wiele za dużo... Jestem tylko ciekawa jakie pieniądze będę dostawać bo do dnia dzisiejszego nie dostałam nic;/ Dzisiaj naszła mnie ochota zrobienia przyjemności Mężowi i dlatego postanowiłam zrobić sama paszteciki z mięsem i pieczarkami a do tego barszczyk ale on już kupne firmy winiary ;) Ciekawa jestem jak mi to wyjdzie... jak narazie ciasto musi wyrosnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten dodatek jest oficjalnie na umowie ale właśnie tylko czasowo - do grudnia. Umowa ta była zawarta na okres 15 miesięcy. W styczniu chcę iść na zwolnienie aby go dalej brać, bo bez sensu jest tracić. Jeśli potem macierzyński obejmie wynagrodzenie ze zwolnienia za styczeń, luty, marzec, które będzie nadal z dodatkiem to byłoby super. Mam nadzieję, że dobrze myślę? Ile mamy macierzyńskiego w 2011 roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka dzieki za słowa otuchy, mam nadzieje ze to chwilowe, dzisiaj juz nie miałam spuchnietych:) Drugie Szczęście artykuł niżej wyjaśnia wszystko, czyli bedziesz dostawała więcej pieniążków skoro były od nich składki odprowadzane - czyli było wszystko "legalnie"... ja powinnam od września dosatawać jakieś 500 zł do ręki więcej i obiecałam sobie że co miesiąc bede te pieniadze odkładać, a przez te 6 miesięcy to troszkę się nazbiera:) a urlopu mamy 22 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę ciekawy
urlopu podstawowego jest 20 tygodni a 2 dodatkowe tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki moje kochane wiecie o tym ze juz calkiem niedlugo pownny nam wypasc pepki na zewnatrz.ciekawe jak sie to bedzie czulo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×