Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Suelen ja tez poszłabym do lekarza, moze chociaz jakis bioparox - to przeciez lekki antybiotyk i mozna go w ciazy przyjmowac..... **** moje małe w 21 tygodniu wazyło 367 g, poza tym na usg jest info ze jest waga w przyblizeniu i chyba zeby było wieksze niz za małe :) **** mnie tez cos złapało, katar i lekki ból gardła, na szczescie od razu zaaplikowałam sobie wode morska do noska i tantum verde do ssania i rutinoscorbin i jakos chcba przechodzi, ale z domku od 2 dni sie nie ruszam bo ten wiatr jest okropnie przeszywajacy...a no i pije herbatke z miodem i cytryną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czytałam pochlebne opinie na temat tego urzadzenia nie wiem dlaczego lekarze są anty detektorowi :P TUETHE hehe rano to była 8 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie z tym liczeniem miesiecy to róznie pisza, ja mam np takie wyliczenia 1 m-c : 1 - 4 tydzień 2 m-c : 5 - 8 tydzień 3 m-c : 9 - 12 tydzień 4 m-c : 13 - 16 tydzień 5 m-c : 17 - 20 tydzień 6 m-c : 21 - 24 tydzień 7 m-c : 25 - 28 tydzień 8 m-c : 29 - 32 tydzień 9 m-c : 33 - 38 tydzień piszą ze mieseiac ciazy to 4 tygodnie a nie miesiac kalendarzowy, i ze ciaza trwa 9,5 miesiaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
herbate z cytryną pije codziennie ale nie rano bo jest mi potem strasznie niedobrze, popołudniu czy wieczorem wszystko jest ok;) Czosnek też sobie kłąde na kanapki ale tego z cebuli nigdy nie umiałam przełknąć.. O 8 to ja się przewracałam na 2 bok:P Ze mnie nigdy ranny ptaszek nie był a tym bardziej teraz jak nie musze iść do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Super brzuszki i fajnie ze nie tylko ja mam taki duuuzy! tez zazdroszcze takim dziewczynom ktore maja malusie brzuszki bo potem zrzucic latwiej nadbagaz, ale jaki by niebyl wazne ze dzidzi zdrowe. Jestem jestem- twoja tabelka najbardziej prawdopodbna jesli liczyc miesiace kaledazowe, mi tez tak wychodzi i tak licze, u mnie gin liczy tylko na tygodnie, milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki a ja wczoraj poczulam chyba kopniaczka pierwsze jakby maly sie obtarl o brzusio przez skore nie czulam a drugi wyraznie czylam przez skore, a pozniej jak chcialam wstac tak mnie cos zabolalo z prawej strony pod zebrami i pormieniowalo nizej ze mosle ze maluszek tez moze mnie kopnal ze mamuska sie rusza hm..... kto wie a popoludniu wstawie fotke brzusiolka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ kochane moje brzuszki cudowneee oj zagłaskałabym:))) ja z detektoru tętna jestem bardzo zadowolona i zawsze sprawdzam dzidzie jak leze wieczorem i przykładam w lewy bocze pod pępkiem i zawsze go tam znajde:))bardzo przydatne urządzenie dla panikary takiej jak ja:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIA bardzo mnie cieszy to co piszesz o tym detektorze :) Dziewczynki byłam u lekarza, dostałam BIOPAROX (nawet, któraś wymieniła ten lek), mam brać 3 wdechy do ustnie i 2 do nosa trzy razy dziennie. Smak straszny, zapach jeszcze gorszy, ale byle by pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomoze:) to dobry lek :) ja czesto sie nim lecze nawet sama w domu jak mam jeszcze zapas tego leku :) **** sonka78 bardzo ładny brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONKA, dopiero zauważyła Twój brzuszek :) prześliczny i tak pięknie rośnie tylko z przodu, a nie jak mnie i w boki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen na boki juz tez poszlo i w tylek masakra jak sie przyjzysz zobaczysz ta faldke przy pasku spodni.co robicie dzis na obiadek ja wlasnie jestemw trakcie robienia spagetti mniam mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONKA Ja tam nic nie widzę, jedyne co widzę, to piękne i zgrabne ciało :) Ja dziś robie na obiadek kluski na parze własnej roboty, sos mięsny z szynczki, a do tego sałatka z pora :) Jakoś dziś naszło mnie na coś do robienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LILIANNA witaj wśród nas mamuś :) widzę, że masz termin na dzień po mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen a mnie dzisiaj tak nic sie nie chcialo zrobic ze stwierdzilam zeby cos na szybko zrobic lenia mam totalnego.a kluski na parze sama bym zjadla mmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj na obiadek tureckie danie :) moj sie ucieszy :) bo wraca z delegacji i za kilka dni bedzie w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj narobiłam gołabków takich tradycyjnych zawijanych w kapuscie wiec na kilka dni starczy:) do tego ziemniaczki i jakaś sałatka i jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
witam ponownie po przerwie, temat się rozwija, niedawno była 100-na strona a tu już 112 prawie i to w ciągu niecałych dwóch dni!:o więc na początku po nadrobieniu zaległości muszę stwierdzić, że macie wspaniałe brzuszki. u mnie obwód jakieś 100 cm- proporcjonalnie do góry!-ale to akurat cieszy tylko mojego męża- ja mam z tym problem, nie tylko jeśli chodzi o staniki, ale też o kurtkę- cóż poszukiwania nie były zbyt owocne, wszystko mi się na biuście opina i wygląda to masakrycznie- nie wiem, czy wogóle uda mi się cokolwiek znaleźć, a na allegro, czy przez internet nie kupię, bo muszę przymierzyc!!!w tej chwili nie wiem co ja zrobię zimą przy ujemnej temperaturze!!! no nic dosyć tego mojego narzekania, mam nadzieję, że u Was lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
git to jedziemy na tym samym wózku. Wczoraj przymierzyłam moją zimówkę bo zimno było, ledwo się zapięłam, i też się zastanawiam co będzie dalej dziewczyny marzą mi się gołąbki ale przyznaje się że nigdy w życiu ich nie robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
fonia 29...mam nadzieję, że jakoś sobie poradzimy, jeżeli chcesz mogę udzielić Ci instrukcji robienia tradycyjnych gołąbków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FONIA gołąbki to nic trudnego, chcesz to damy ci tak szczegółowy przepis, że z zamkniętymi oczami zrobisz. O moim biuście to nie powinnam sie w ogóle wypowiadać, bo miałam ogólnie D/DD a teraz to E, nie chcę myśleć nawet co będzie w okresie laktacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
suelen to moja pierwsza ciąża i chciałabym karmić piersią, ale mam coraz większe obawy...czy dam sobię radę, czy nie będzie tego pokarmu za dużo i wogóle jak będę to znosić...i licze też, że po ciąży i po karmieniu się zmniejszą- kiedyć miałam C i tyle by mi wystarczyło, teraz to też chyba mam E już sama nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty82
sonka78 brzuś piękny, zgrabniutki... co do kurtki zimowej to na razie się mieszczę ale już za parę tygodni, może nawet dni się nie dopnę :( i trzeba będzie pomyśleć o jakiejś.... na obiad mam dziś krupniczek i jak wy to mówicie kluski na parze (uw Poznaniu to po prostu pyzy ) z sosem (został mi od wczoraj)....a gołąbki to robię na niedzielę bo już chodzą za mną dłuższy czas....takie w kapuście włoskiej z sosikiem pomidorowym....mniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio nie zagladam tu zbyt czesto, jakos nie mam za duzo czasu, widzialam, że pisałyście o wadze, ja ogólnie ejstem szczupła ale w 17tyg. mialam już 5kg na plusie, teraz jestem w 20 i pewnie znowu mi przybyło, idę za tydzień do gina to się dowiem ile mam teraz bo moja waga pokazuje inaczej niż w przychodni dlatego już się na niej nie ważę, co do obwodu pasa to mam w talii 88cm a w najszerszym miejscu czyli gdzieś na wysokości pępka mam 97cm:) byłam dziś na zakupach i kupiłam sobie ciepły swetr na zimę który rośnie z brzuszkiem i buty zimowe na niskim obcasie oraz prześliczną czapeczkę dla maluszka:) wogóle mój maluszek chyba zrobil sie mniej aktywny, czuję już trochę silniejsze ruchy niż na początku ale jakby rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
git.. ja tez z c na e i strasznie sie boje bo juz wygladaja okropnie a jak zaczne karmic piersia to dziecko wyciagnie wszystko i zostana takie hmm obwisle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GIT, u mnie także pierwsze dziecko :) bardzo bym chciała karmić piersią, no jak urosną to trudno co Ja mogę zrobić biedna. W każdym bądź razie dbam teraz o ten biust, codziennie smaruję, co dwa dni robię masaż wodą i NAJWAŻNIEJSZE dziewczyny dobry stanik, dobrany w sklepie, a nie na ryneczku!!!!!!! Nie obrażając żadnej tyczy się to dziewczyn z biustem powyżej C, reszcie pozostaje mi pozazdrościć. KAROLINKA, a jaki to jest sweterek? bo Ja szukam, szukam i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×