Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

JESTEM to samo co u kathaya WOW, szczuplutkie jesteście i może przez to brzuszki tak zgrabnie wyglądają. Piękny brzucholek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem sliczny brzusio;)malutki ale już pomalutku będzie robić się coraz większy;) mi z dnia na dzien wydaje się że mam większy brzuch;) ilosiaaa do Twojego brzuszka link mi sie otwiera...ale na pewno też jest śliczny. Mi jakos ogólnie podobają się brzuszki u kobiet w ciaży...czy małe czy duże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty82
Dziewczyny prześliczne te wasze brzucholki :) takie słodkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIA równie piękny brzuszek, ale taki już pięknie ciążowy :) cieszę się, że jest ktoś komu ten brzuch już sporo odstaje :D tylko, że oprócz tego sama jestem cała okrąglutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do staników to juz chyba tylko w jeden się mieszcze;) mój M wczoraj podczas kapieli powiedział że biust mam co najmniej o połowę większy niż na początku;) no to ja mu na to ze jak będę karmić to pewnie bedzie jeszcze wiekszy a on na to że jak tak dalej pójdzie to jego to przerośnie hihi;) a...i co do seksu to mojemu M. wcale dzidzia nie przeszkadza wręcz przeciwnie...chce mu się na każdym kroku;) a ja biedna tak się mało komfortowo czuję kiedy maluch kopie mnie w brzuch a tu mam robić to i owo. Hehe wydaje mi się że maluch się zgorszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ja tez ogulnie na twarzy i tyłek hmmm mam okraglutki;p zdawało mi sie ze mam duzy brzusio jak na ten tydzien:) wczoraj moj M dotykal brzucha i pierwszy raz poczułk kopniaka maluszka i zaczol skakac oo ooo mam mam go wkońcu dał mi kopa;p hihi cieszył sie jak dziecko:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaaa super!!! ale mi się wydaje że na żywo ja też mam już taki odstający jak Ty;)a pępek miałaś zawsze taki czy Ci go wypchnęło ? ( o ile dobrze na zdjęciu widzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi teściowa powiedziała że na twarzy pucki mi się robią....i jak tu potem lubić teściowe hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pucki moja mówi ze kiepsko wygladam;d haha a jem za 3-oje:) kochana wiesz wypchnęlo mi dobrze widzisz tak w 17 tygodniu ale wieczorem jest wieksza antenka;p tez masz taki sam moim zdaniem mam ciemniejsza troszke karnacje i moze dlatego wydaje sie ze sie róznia ale na moje oko nie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mój pepek został w środku i zastanawiam się czy tak zostanie czy nie. No to moja droga ciekawe jak będziemy wyglądać przy końcówce;)może też podobnie hihi, chyba że jedna z nas drugą przegoni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie kazdej z nas wyjdzie pepek mój M mówi ze dzidzia nastawia swój sonar przez pepek i nas podsłuchuje;p hiihhi ja ogulnie duzo marchewek wcinam i soków marchewkowych moze dlatego niezbladłam hmm:) no zobaczymy jak ja tak dalej bede jadła to wszelkie normy przegonie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
A ja pokaże też moją morde i mój blady brzuch ;p głupia mina no ale cóż trudno było mi samej zrobić zdjecie bo aparat troche waży;P http://img841.imageshack.us/i/dsc0022bb.jpg/ widać też troche czarnej ściany z pokoju mojego brata;P a przy drzwiach taki cien to mój pies tzn jego kawałek;] Kathaya mi tak samo M powiedział, biust mi już łooo urósł i to dość bo zawsze miałam mały;) mi to jak najbardziej odpowiada;) Choć musze jakiś stanik kupic bo te co kupiłam miesiac temu już mi się małe robia a co do „Pucek to mi już wracają bo po tym jak schudłam to było widać najbardziej po twarzy a teraz mama się smiej,że znowu księżycek w pełni będę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty 82 już ładnie przez bluzeczkę zaczyna go widać;)super;) thuete jaka ładna blondynka z Ciebie;)i taka chudziutka;) będziesz na pewno slicznie wyglądać w zaawansowanej ciąży. Moje większe piersi też mi jak najbardziej odpowiadają;)w końcu jest czym teraz oddychać;) jak dobrze dziewczyny że tylko nie ja jedna mam pucki hihi..od razu mi lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty82
tuethe...ale szczuplusieńka jesteś....brzucholek przecudny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwir_a chyba faktycznie jesteś na pierwszym miejscu pod wzgledem wielkości...ale i urody. Twój brzusio jest najcudniejszy, już taki ciążowy...miodzio;)ale my Cię niedługo dogonimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki powiedzcie mi jeszcze raz jak to jest z tymi tygodniami....jestem teraz w 21tc i 2 dni to znaczy ze jestem w 22tc? Widze elwir-a ze masz w stopce 22 tc a rozni nas tylko 1 dzien do porodu....jak to jest w koncu:)? wytlumaczcie mi bo chyba glupia jestem:P i nie rozumiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też słyszałam tysiąc opinii na ten temat ale jeśli masz 21 tydzień i 2 dni to tak jakbyś skończyła 21 a 22 trwałby Ci juz 2 dzień czyli jesteś w 22;) tzn. ja tak rozumuję i podaję, ale wiem że ile ludzi tyle opinii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Elwir_a Ty napewno rodzisz w marcu?:P Wspaniały brzuszek! Taki już duży;] Przebiłas nas wszystkie w 100% ;) ale ale dogonimy !;D Hehe dzięki dziewczyny;) Przez prace przed ciążą troche schudłam bo byłam w ciągłym ruchu a w technikum nawet na wf-ie nie ćwiczyłam z powodu stawów i troche kg mi przybyło:P włosy juz mam innego koloru niż po farbowaniu bo nie chce mi się tego fioletu używac ale jak gin mi pozwoli zafarbowac to będą takie jakie powinny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oRunia
fajowe brzusia :) i jesteście takie szczuplutkie :) śliczniutkie :) ja mam wrażenie, że mi brzusio wyskoczył w kilka godzin :) machne jakaś fota zaraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e...ja to tylko szczupło na zdjęciach wychodzę...ale wcale super szczupła nie jestem;)i do tego przybrałam już 5 kg tak więc niedługo będę śliczną kluską;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
ja też właśnie nie wiem jak to jest... jestem w 21 t i 1 dniu (nie jestem pewna czy om miałam 26 czy 24.03 bo jak na złość zapomniałam zaznaczyc) ale to chyba już liczy się jako 22 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny:) *** jestem jestem tak jak masz 21 i 2 tzn ze jestes w trakcie trwania 22 tygodnia:) tuethe no wlasnie, jeszcze wyjdzie ze nosze dwojaczki przy porodzie hahahah :) ale tez dziwie sie ze mam taki brzuszek i to moja pierwsza ciaza, bo mowia w drugiej jest zdecydowanie wiekszy:) zapomniałam napisac po usg polowkowym, że wyszedł mi dzien porodu z usg dokladnie taki sam jak z OM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×