Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Gość migotka8765
hej dziewczyny ja tez marcowa mama :) mam pytanie kiedy robicie USG połówkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usg polowkowe robi się między 21 a 23 tyg, więc u mnie to bedzie 8 listopada a 3D 22 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka8765
jus29 a moge sie dowiedziec ile płacisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam usg połówkowe w 21 tygodniu, a cena zalezy w od miasta, w Wawie 220 zł kosztuje 3d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według obliczeń i liczenia to u mnie będzie 20 tydzień, gdy będę mieć usg połówkowe. Ja idę akurat do drogiego lekarza (specjalista od usg) i 250zł plus 60zł za 4d. Właśnie objadam się jabłkami i oglądam Mam Talent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ja objadam się manadarynkami tez ogladam mam talent :P, a przy najmniej zerkam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka8765
jak dla mnie to i tak bardzo drogo ale dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 200 zł piechotą nie chodzi:) ale zdrowie Dzidziusia najważniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka8765
no tak wiec napewno warto je zrobic i jak mi sie uda kase zebrac to zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety drogo, może dlatego także , że Ja jestem z Łodzi, a to spore miasto, a do tego specjalisty 5-6 tygodni wcześniej trzeba się zapisać, ale mnie nie jest szkoda żadnych pieniędzy na mojego maluszka. Co do mam talent, najbardziej to mi się ta dziewczynka Madzia podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie oglądam tego od pocz wiec nie mam swojego faworyta:), ale ten od cher niezle spiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też zerkam na mam talent jus29 bez recepty, jak nic ci nie jest to nie bierz, trzymaj na po porodzie, chociaż oby się nie przydały ;-) ja usg połówkowe połączę z 3d i akurat ja mam to w abonamencie z pracy, dopłacę tylko za 4d na płycie cd 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wrociłam ze szkoły dopiero ;((( studiowania mi sie zachciało:(( ja za połowkowe płace 100zł:) 150za 4d:) dziewczyny mnie to juz wszystko krreci ihhi bo jak mam termin na 20 marca i jestem w 19 tygodniu to w ktorym ja do cholery jestem miesiacu;p yhyh bo za diabła mi sie niechce to sensownie wyliczyc:) połowkowe mam 9listopada:)) padam na ryjek ide spaciulki kochane jutro znowu szkoła;((( zajrze po szkole buziaczki:** gratulacje ORLLA:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka8765
to ja musze sie dowiedziec jak u mnie jest ale tak czy siak bede musiała sie na nie zdecydowac. slyszlam osatnio ze nawe do 400 ale to chyba przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka8765
a 4d wogole robią z NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ale myślę że może być taniej niż prywatnie, tak jak u dentysty, robią ci plombę a za lepszą dopłacasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen a ja chciałam tak jak ty masz, zalogowałam się ale za dobrze nie znam angielskiego, jak zobaczyć te obrazki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka8765
musze sie dokładnie dowiedziec, ale dziękuje za wszystkie odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FONIA 1. wchodzisz na stronę http://tickers.baby-gaga.com/ 2. wybierasz pregancy tickers 3. teraz konfiguracja, tam gdzi jest DUE DATE wybierz datę porodu March czyli marzec i datę na kiedy masz termin 4. po prawo masz coś takiego jak bacgraund- wybierasz sobie kolor swojego suwaczka, a weekly text sty wyglądu kolory czy kwiatki 5. wciskasz get my ticker- tworzy go 6. później jak widzisz tą kobitkę z brzuszkiem, pod spodem masz przycisk ''Yes, I know about.." wciskasz to 7. masz tam trzy okienka, ciebie interesuje pierwsze z opcją HTML, kopiujesz drugą liniję od http do .png i gotowe Wiem, że słabo to rozpisałam, ale na pewno dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka8765
to moze i ja sobie cos takiego zrobie znaczy suwaczek:) jakos spac nie moge a mały tak fajnie kopie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×