Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Gula bez obaw... dostanie cos słodkiego lub troche piwa tak tak dziewczyny mój pies pije piwo-brat go nauczyl- i bedzie Waszym przyjacielem. Oczywiscie zawsze na wszystkich szczeka na początku ale nie jest taki straszny. No chyba,ze dla listonoszy i paru ludzi,ktorych nienawidzi;P Gula będę pilnowac jutro zegarka,zeby tez trzymać kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki tuethe :) Na dziś koniec pisania idę pod prysznic i spać . Do zobaczenia jutro pa pa dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula dobranoc! Nie martw,zobaczysz bedzie wszystko dobrze;) Życze udanych zakupów po usg;) Czuje się jak kulka, ledwo szłam za psem;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ale jak to bez batonika poszłaś? poszłaś bez niego i się toczyłaś, to dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dałabym rady zjeść... fantasia mnie załatwiła tak aż mi pepek wyskoczył;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie patrzyłam i wąchałam jak mój mąż smaży sobie frytki :( echh... tylko smaka narobił, a Ja nie mogę jeść takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobry ten Twój Mąż. Kobiecie w ciąży nie wolno robić smaków:P mi takie tłuste jedzenie szkodzi dlatego unikam... zostałysmy znowu we 2 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też dlatego wiem, że nie mogę i nawet nie próbuję jeść, zaraz mnie żołądek boli. Cała reszta poszła grzecznie spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u mnie gorzej się to kończy... Ja zaraz też się kłade bo już plecy bolą. Będę miała zgage, głupol ze mnie, za dużo na noc zjadłam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zmykam spać, bo musze wstać, aby trzymać kciuki za GULĘ i aby w brzuszku siedział u niej chłopczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie nastawie budzik chociaz budze sie codziennie o 10 ale leże zawsze do 11 a musimy trzymac kciuki o 10.30 ;) Zmieniałam pościel, gdyby nie M to zajełoby mi to jeszcze 10 minut. Łamaga się ze mnie robi... Spij dobrze, pogłaszcz Natanielka odemnie;) Dobranoc;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja was dzisiaj przywitam:) Dzień Dobry w ten mglisty poranek:) 2,5 metra przed oknem w kuchni powinien stać 3,5 metrowy iglak ale go nie widzę:D:D:D jak ja do szkoły mam dojechac :) może sie trochę rozwieje ta mgła:) Uciekam bo musimy wychodzić:Do zaobaczyska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem...ale śliczny ten Twój brzusio...taki zgrabniutki :) Nasz skarb przyjdzie na świat 14.03.2011 chłopiec- Szymon dziewczynka- Emilka Nasz skarb przyjdzie na świat 14.03.2011 chłopiec- Szymon dziewczynka- Emilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!:) Gula trzymam kciuki:) nie zapomniałam o tym spiąc pare godzin;) Jestem jestem widać różnice;) Teraz jest już bardzo ładny wyrazisty odstajacy brzuszek;) Musiałam predzej wstać bo fryzjerka ma babke przyjechac obciąc a rodzice sobie pojechali;/ grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki wieczorkiem mnie nie bylo bo maz instalowal nowy system na kompie :(. dwie paczuszki dostalam jeszcze jesna przyjdzie i zakupy na ten miesiac zrobione szkoda ze nie moge wiecej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ilosiu -Nadinka zrobiła Wam niespodziankę.Fajnie Daria-będziesz miała małą pomocnicę do Synka.Jak takie małe dzieci reaguja na wiadomość o małym członku rodziny? Gula-czekamy na płeć 3 Dzieciątka,no i oczywiście czy wszystko ok.Za jaką płeć mamy trzymać kciukole? Mój Staśko to chyba największy.Ważył 533g w 22tc4d data z usg 4dni wcześniej,czyli 24luty. Szukałam ostatnich wpisów Historynki.Pisała ostatniego pażdziernika,ale nic złego sie nie działo. Ja juz gotuje krupnik,potem zrobię naleśniki i będę leżakować.Moje ciśnienie podwyższone,bardzo sie boję zatrucia ciążowego,ale lekarz jest przeczulony na tym punkcie w moim przypadku.Kazał dzwonić do siebie jak RR bedzie 140/90.Wczoraj miałam wyższe ale nie dzwoniłam,poleżałam i troszkę spadło.W razie czego dostanę leki i mam nadzieje że będzie ok.MUSI BYĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dawno ie zaglądałam ponieważ wiecznie byłam śpiąca. Wczoraj byliśmy na usg prenatalnym. Widzieliśmy naszego malucha w kolorze :) na początku wyglądał jak plastuś ale później dostroili obraz. Nos ma napewno po mnie :P. Chłopiec w 100 % więc mamy Michasia. Mały waży 360 gram i ma 21 cm. Czyli w normie. Nic nie wykryto na całe szczęście. Ufff. Była taka śmieszna sytuacja. Pani doktor patrzyła jak mały się rusza a w tym samym momencie maluch pomachał rączką do nas. Starsza córka aż się popłakała. Więc dzień był pełen wrażeń. Co do mojej wagi to mam 2kg ponad norme. Najpierw schudłam 4 kg póżniej wróciło i przybyło 2 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka trzymamy kciuki,żeby Gula miała chłopczyka;) Ja ostatnio na usg byłam w 18tyg i 5 dniu i Julka ważyła ponad 300g, teraz mam 24 tydz i nie wiem ile waży... Oszczedzaj sie prosze! Jeśli masz problemy z cisnienien to jak najwiecej odpoczywaj! Mzebr ciesze się,że wszystko dobrze;) Niech Michas rośnie Mamusi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dzięki ihih piękny brzuszeczek:)):* ja tez marcówka masz racje Nadinka niezły psikus zrobiła;p ucieła Igorkowi siusiola;p a co do imienia to sie własnie zrobiły rodzinne spekulacje i kto wie czy bedzie Nadia hmmm juz chyba sama tego niewiem;p wczoraj mój M wołal do brzuszka Wiktoria... ;p ponosi go fantazja;p Teść wymyślił Wiktorie maz podchwycił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zadko tu zagladam gdyz straznie oczy mi sie mecza i wogole z brzusiem ciezej mi sie siedzi ciesze sie ilosia ze dziewuszke bedziesz miała ja tez bede miała mam dwa imiona ale nie wiem co bedzie do tego czasu narazie mam wybrane Nadia i Sandra maz wolałby Roksanke pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×