Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

co wy ciągle o jedzeniu mówicie:D zamiast się tu wspierac że dieta czy cos to ja z wami będe ładnie wyglądac po tej ciąży:D heheh juz mnie wciągnęłyście w zakupy a ja mam prawie wszytsko więc miałam nic nie kupowac. dzisiaj zawitałam do lumpów ale to przez M sam mnie ciągął nie wiem co mu odbiło:D bo tak to zawsze że nie nie on się po ciuchbudzie :D A tu mnie męcyzł że jedziemy no to zajechaliśmy:) Obkupił sie cwaniaczek chyba z 10 koszul wyrwał ale śliczne wszystkie a oglądał tych samych firm w sklepie to każda po 150 zł a tak za wszystkie zakupy zapłaciliśmy 120 z krawatami iii..... no oczywiście przyznaje musiałam wziąść coś dla kruszynki:P wiem wiem... miałam nie kupować kombinezonu... ale jak tak na mnie patrzył i mówił "kup mnie kup mnie" no to musiałam no nie miaąłm wyjścia. Jest bielutki podobny do waszych mięciutki i 0-3 miesiąca z NEXTa ale nie taki mocno zimowy więc pewnie bede go czesto używac bo te co mam to są typowo zimowe. wyrwałam jeszcze pajaca bez nóżek, czapeczkę reniferka z rękawiczkami, czapeczke na pół roczku z takim materiałem na szyje bo nigdy w sklepie nie moge dorwać , bluze z kapturem na 56 cm:D(rozkoszna jest:)), dwie pary maluteńkich skarpetek, jedne zielone dresy z h&m na pół roczku i strasznie mięciutkie jeansy też na pół roczku:) ach no i biały pajac malutki na 56 dzisiaj było za 50 zł za kg bo dostawa w sobote jest za 5 zł:D pewnie bedzie przebrane ale ja to zawsze cos wygrzebie to sie wybiorę:) a co mi tam:D bylismy też w makro przypadkiem w sumie i zwinęłam z półki 6 opakowań chusteczek do pupy pampers'a za 23 zł:/ właśnie musze ceny sprawdzic bo mi sie to strasznie tanio wydało to wzięłam:) my dopiero do obiadku siadamy cos poslizg mamy chociaz chłopaki to zupę juz wciągnęli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam na tvn o anorektyczkach one naprawdę są chore przecież całą kobiecą urodę szpecą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ale mi litania wyszła dopiero zobacyzłam jak wkleiłam:D potem może porobie foty albo jutro to wam pokaże co upolowałam:D wącham te łaszki właśnie i one sa uprane normalnie pachną proszkiem:D a ten lump to ma dwa piętra i łącznie z 200 m powierzchni:/ jak oni to piorą i gdzie to sie suszy?:/ ale mam rozkminkę no:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorzej jest jak cos w sklepie krzyczy do nas "wez mnie, kup mnie, kup mnie:P"...wtedy to nie ma mocnych:D ja tez ogladam wlasnie rozmowy......szkoda mi ich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka zakupy super! Jak możesz to zrob zdjecie kombinezonu:) Jestem ciekawa jaki Ty upolowałaś. Też właczyłam tvn, ciekawa jestem tych anorektyczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze,ze ta Wiola ważyła te 120 kg a teraz neicałe 50! Gdyby tak było to by miała obwisła skure m.inn. na ramionach,nogach. Jedynie ma cycki obwisłe ale tak sie robi anwet jak sie schudnie pare kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zdjecia wkleje napewno;) ...szczerze to teraz wzielam aparat do reki ale baterie mi siadly i musze ladowac....postaram sie nawet i jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się co ich popycha do tego że twierdzą że są grube aż przykro patrzeć że tak się katują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupota! tylko i wyłacznie ich głupota. Nie wiem jak można z siebie takie cos zrobic. To jest skóra i kości, obrzydliwe! az musiałam 2 milky waye zjesc jak słucham tego co gadaja. Takie dziewczyny powinni do psychiatryka zamknac i wyleczyc im głowe;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE właśnie chciałam napisać że może po batoniku tylko mnie wyprzedziłaś ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julce się to spodobało bo dostałam serie kopniaków;) Chyba zjem 3:D kupilam takie milky waye ale firmy tesco, stwierdziłam,ze to obojetnie jakiej firmy bo i tak zjem. Dobre sa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi ...jaki rozmiar butelki wziac ...260 czy 150? Karmic bede piersia ale chodzi mi o podawanie herbatki czy jak bede musiala wyjsc na uczelnie to wtedy mleczko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem ale masz zgrabny brzuszek :) ja też wkleję swój w czwartek :) ja kupiłam jedną i drugą, podobno na początku przydaje się ta 150.. a ja sie wyłamuje z jedzenia słodyczy :) zjem jabłko i mandarynki i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
no i już po zakupach kupiłam banany, mandarynki, jogurty pepsi małą- nie mogłam obie odmówić- i milky waya dla siebie i małej też oglądam tvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeestescie super;) Julcia czekamy na Ciebie... 4.03.2011 już coraz bliżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
ja uciekam musze sie małą zająć...miłego wieczoru pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe widzialam dzisiaj na zywo w sklepie ta posciel tylko kolor byl zotly, nie pamietam motywu i szczerze to bardzo sie rozczarowalam. Nie wiem czy zwyczajnie ta posciel byla juz zlezana w lozeczku czy co ale byla strasznie blada...kolorki takie mdle a i ten baldachim byl jakis taki ...tandetnie beznadziejny.....Nie wiem...moze akurat trafilam na zlezaną posciel ..nie zapytalam ale jak dla mnie to wiem napewno ze takiego zestawu juz nie kupie.... wypelnienie 37 zl poszewki z flaneli mozna uszyc jak ktos ma mozliwosc za 30 zl rozek najtanszy 15 zl przescieradlo 15 zl ochraniacz ??? jasiek??? sliniak ok 5 zl baldachim??? z tych znanych mi cen to mi juz wyszlo ok 100zl wiec pewnie sie oplaca ale ja osobiscie zrezygnowalam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff...już po dentyście....otworzył mi tą ósmkę ząb i oznajmił,że martwy już jest...rozwiercił, wsadził lekarstwo i watę...i tak do porodu będę watę wymieniać...bo to tylko już do kanałówki się nadaje albo do wyrwania,a jak coś się będzie działo to do lekarza prowadzącego po zgodę na wyrwanie zęba...hmmm.... dziewczynki piękne brzusie :) a co do tej pościeli to na mój gust się opłaca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe opłaca sie jak najbardziej, ale mam wrażenie że jakości za tą cene to nie będzie.... ja planuje zakupić pościel Milopol http://allegro.pl/14ele-posciel-hafty-z-moskitiera-90x120-milpol-i1292186564.html Wzór 122 Księżyc jasny beż dużo drożna bo prawie 300 zł, a dokupie jeszcze tylko na zmiane prześcieradła i poszewki na kołderke i poduszczke w innym kolorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem ja kupiłam 250 :) do herbatek :) betty a powiedz mi ile ci powiedział że będzie kosztowało kanałowe?? BO mój M też ma tylko 7 już 2 lata zwleka ale nic mu sie nie dzieje. Jemu krzyknęła babka ze miedzy 600 a 700 zł:/ to zbladł i stwierdził że sobie go wyrwie za 100 zł bo i tak nie widać:D za 7 stówek to można w lumie sie obkupic a tak na jednego zęba wywalić:/ nie żebyśmy jakos szczególnie na pieniążki narzekali bo żyjemy normalnie ale 700 zł na zęba!!!! no to przesada:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka to jakas wariatka a nie dentystka!! strasznie droga!! ...nie zebym wolala wyrywac ale niech sie twoj M przejdzie do innego dentysty:) i wtedy sie okaze czy lepiej wyrwac czy leczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka tyle kasy za kanałowe! Pogieło chyba ta babe! Idzcie do innego dentysty!! Ogladalam z mama wózki... podobaja jej sie espiro,zreszta jak mi. Jak myślicie pod koniec roku beda jakies wyprzedaze? bo zazwyczaj wszedzie pod koniec roku robia wyprzedaze i sie zastanawiałam czy z wozkami tez tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie będą jakies wyprzedaże ale nie iem czy na koniec roku czy na wiosnę:) bo nowe kolekcje wchodza ale np. x landery w tym roku wchodziły nowe dopiero w maju wiec nie wiem jak to bedzie teraz z wózeczkami:) my sie na tą mure najbardziej nastaiwamy to ona bywa w promocji i to znacznej na bobowózki tylko trzeba utrafić moment. Pewnie promocje od firmy beda zależały ale powinny byc:) Właśnie tez się tak zgarbiliśmy z tym kanałowym ale potem M olał i tak chodzi z tym zebem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×