Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

no ja chciałam taka kołdre jak fonia tylko nieprzeszyta w krateczke tak :) tylko był misiak ale nawet chyba tej firmy ale ta tez super bez znaczenia jaki wzorek itp bo i tak poszewka idzie na to:) ok ja zmykam jesc i kapielowac sie i na wizyte buziaki kochane odezwe sie wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INWAZJA, ale słodka czapa :) mały misiaczek :) ILOSIU trzymam kciuki i koniecznie się odezwij!! MARCÓWECZKO nie męczysz :) naprawdę mnie jest miło jak piszecie, opowiadacie co kupiłyście i mogę to zobaczyć :) Moja siostra kupiła mi dziś super tunikę, przepiękna jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK------WIEK----MIASTO-------TERMIN-----PŁE ---IMIĘ ewka4127.(24)....Szczecin....28.02.11 tahitiana.(23).....podhale .....28.02.11 Nassani.(26).......Wwa .........28.02.11x2..K+M...Agata+Dariusz Milutek.(23).......śląskie.... ...28.02.11 x 2 ja tez marzec 2011.(31)...Wejherowo....1.03.11 ja też marcówka.(29)........zach-pom.....1.03 .11...M...Julek/Staś madzia_ .(25)....świętokrzyskie....1.03.1 1 Paulka_Paulka.(30)...Radom.... .1.03.11 mama 35 (35)...... małopolska ....1.03.11 Shastraa(26) ......Łomża..........2.03.11... Upsy (26)...........podlaskie.......2.03.11... Rybki_trzy(23).....śląskie.... .....2/3. 03.11...M... Staś Historynka(23).......Kraków...... 3.03.11 elwir_a(32)............Warszawa....3.03.11...M.... Kacper Andzia (24)............Kraków........4.0 3.11...M...Kubuś jestem jestem(27)...Rzeszów........4 .03.11...M.....? tuethe.(21)...........TG(śląski e)......4-6.03.11..K...Julcia Ewelunia21(24).......Skierniewice. ....5.03.11..córcia?... mooniśka(25)..........Niemcy....... ....5.03.11 Cymbałka(26).........Wejherowo..... .6.03.11 Kathaya(23)...........Jastrzębie Zdrój...6.03.11... sonka78(32)..........Dąbrowa górnicza..6.03.11.M..sebastian ,szymon daria2010(79)........warszawa.........06-03-2011..synek Agawa_Agawa(37)....Poznań.............. 8.03.11 Magda_1980(30)......łódzkie......... .....8.03.11...córcia ewelona(29)..........świętokrzyskie......9.03.11 git(23)................kuj-pom ..............9.03.2011..synek Zuzka23(24)..........opolskie...... .......10.03.1.M....Bartuś katia 30(28)...........Żary(lubuskie).....10.03.11 szczęśliwa78(32).....WLKP........ .......12.03.11 puszek666(30)........Carlow IRL........12/13.03.11 x2... karolina_r22(22).....Gdańsk)..............13.03.11..M... Bartosz gula(34)................kuj-pom.. ...........14.0 3.11 single_mama(28)......Dublin......... .....14.03.11 fonia29(33)............Wawa....... ........14.03.11 Betty82(28)...........Wielkopolska ......14.03.11 Jacobs(23).............wielkopolskie......15.03.11 Inwazja (27)...........śląskie..............15.03.2011...k. Gaja Eli122(27)..............Wielkopolska. .....poł.marca melonik85(24)..........Lubuskie.... ........17.03.11 Migotka8765(18)......małopolskie........17.03.2011...Bar tuś Agniecha8087(23).....Slask->Rybnik... .18.03.11 Murzynek2011(21)....Jaworzno (śląsk)..20.03.11.....M....Tomek ila78(32)................Wieruszów...........21.03.11 kalina(22)..............śląsk... ..............21.03.201 Lidian (28)....................................22.03.2011...córcia Ania.Minia.83..........Warszawa..........23.03.2011 J Nesteatropica................................23.03.11 ona 1988(22)..........Tarnów..............23.03.2011 malwka85(25).......Ruda Śląska...........23.03.11 ilosiaaa(24)..........Płock..... ............23.03.11..K/M? Igor/Nadia? ORLLA(28)...............Belfast....... ......23.03.11 kasia1919(24)......Katowice.......... ....24.03.11 drunia(23)............Łódż.... .............24.03.11 Suelen(26)...........Zgierz...... ..........24.03.11..M..Nataniel dorcia80(30)........Wwa........... ......24.03.11 swem(33)............dolnośląskie ..........25.03.11 mzebr(28)...........Białystok... .........25.03.2011 Michał Patryk Drugie Szczęście(32)...Warszawa......25.03.1 anka87(23)............Wieliczka...... ....26 .03.11 oRunia(33).............Gliwice....... ......26.03.11 singri(26)..............Warszawa.... .....26.03.11 kropeczka2011(23)..podlaskie...........27.03.11 dani_83(27)............kuj-pom........ ....27.03.11 beatuska(19) .........LUBUSKIE ..........27.03.11 aniorek9(38)..........pomorskie....... ..28.03.11 ...k..Nadia lub Sandra manika74(36)..........zach-pom......... .30.03.11 jus29(29)...............mazowieckie... ...31.03.2011..córcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty82 sliczny brzunio :D mój jest baaardzo podobny :D z profilu tylko po ,,bokach,, ma więcej tłuszczyku :P. Mam pytanko.. odnośnie figlowania z mężem :P czy wam zaraz ,,po,, tez bardzo twardnieje brzuch? czy to dobrze? martwi mnie to.Do pracy jezdzę rowerem i tez po dojechaniu do celu bruch mam twardy,kiedy kucam i robie coś na ziemi tez mi tardnieje na kamień... podobie pozycja pry stole,kiedy jestem lekko pochylona do przodu tez powoduje twardosć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
orlla zrezygnuj z rowewa lepiej. Mnie lekarz na poczatku opieprzyl i to zdrowo za jazde na rowerze. A co do figli to twardnieje w trakcie:) a po juz nie. Ale to zabrzmialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie sex to najlepszy lek rozlużniający/lepszy niż nospa/ Nawet na bóle menstruacyjne działa.Poważnie.Mój M o odkryłi teraz mnie leczy.....Mam dzisiaj dobry chumorek.Pędze po Dziecko bo zaraz szkołę kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orrla jak wchodząc na 4 piętro do siostry mam zadyszkę a co dopiero na rowerze :) Jeśli chodzi o pościel to te z wzorkami są droższe niż te bez ale przecież i tak je zakryjemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie lekarz odrazu jak zaszłam w ciążę powiedział, że nie wolno jeździć przez całą ciążę rowerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy mają dobry humor a mnie z nerwów nosi przed jutrzejszą wizytą wrr............. Chciałam okna pomyć ale mój M mi zakazał powiedział żebym lepiej poszła na spacer bo szybko się zmęczę i głupoty z głowy mi wylecą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Fonia;) zastanawialam się jaką kupic;) Ja tez marcowka a u mnie w lumpie nie bylo nic ciażowego a chcialam sobie coś kupic:/ ale jest jeszcze jeden, kiedys do niego zajrze... Nie przejmuj się! Ja cały czas mieszam literki;) Inwazja czapka superowa!:) Mi wczoraj Maż powiedział,ze jak chce isc na zakupy coś dziecku kupować to mam wziasc brata,mame obojetnie kogo ale nie Jego bo On juz ma dosc;P bebok jeden... Orlla po "figlowaniu" jak i w trakcie brzuch twardnieje. Nie powinnas na rowerze jezdzic! bylam tylko ziemniaki obrac a Wy sie tak rozpisałyscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku...boli mnie ząb....:( byłam z nim u dentysty około miesiąca temu i stwierdził,że nie będzie go leczyć bo kiepsko wygląda.założył opatrunek i lekarstwo i kazał czekać do porodu....:( robi mi się ropień....matko trzeba iść do dentysty...już się boję :( i co teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jedz do niego i niech cos wymyśli! nawet mała infekcja zeba moze zaszkodzic a tym abrdziej ropien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty82 ja też jestem taka panikara jak ty ale niestety wizyta cię nie ominie musisz iść jak najszybciej bo potem niestety może być gorzej.Ja wczoraj miałam borowanie i też bez znieczulenia było nieprzyjemnie nawet maleństwu się nie podobało bo kopniaki dostawałam ale siła wyższa trzeba zęby leczyć :( Suelen pochwal się jaka jest ta tunika ,kolor ? A powiedźcie w czym chodzicie ubrane bo ja już nie wiem co ubierać mam jedne spodnie ciążowe ale one mi jakoś spadają mimo że rozm 36.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula ja mam 2 pary spodni strikta ciażowe i jedne takie w ktorych tez moge chodzic-szwagierka mi dała ale chcialabym sobie inne kupic bo one sa fest szerokie a ja wolałabym typu rurki ale szkoda mi 100zl dac;/ pare bluzek tez mi dała ale ubieram je tylko jak gdzies ide a tak to chodze w swoich sprzed ciazy bo jeszcze krotkie nie sa i w spodniach dresowych-jedne kupilam sobie ciążowe nie wiedzac,ze takie sa;) Suelen mozesz byc ze mnie dumna! zjadłam jabłko zamiast batonika;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BETTY koniecznie do dentysty, we wszystkich książkach trąbią, że jakakolwiek infekcja jamy ustnej może zaszkodzić ciąży, więc lepiej chuchać na zimne!! GULA tunika jest czarna w białe kwiaty, odcinana pod biustem i wiązana z tyłu, zrobię zdjęcie, tylko chwilowi się pierze. TUETHE no naprawdę jestem z ciebie dumna :) a wiesz, ze surowe jabłuszko wzmaga apetyt :P (moja mama jest dietetykiem w szpitalu i zawsze dzieci dostają jabłko na wzmożenie apetytu). Więc później nadrób batonikiem :) pamiętaj, że Julcia lubi słodkie :P A mąż Twój jest rewelacyjny, mój powiedział, że dostaje oczopląsu, gdy daje mi mu poraz setny do obejrzenia wzory pościeli, rożków i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula... może przepnij guzik na gumce, ja mam spodnie ciążowe ( chwała temu kto je wymyślił) i można sobie regulować tą gumę. ostatnio kupiłam sobie sweter z kapturem taki dość długi z rękawem 3/4, pare bluzek ciążowych, są wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 2 pary jeansów i są super, a jedne dostałam materiałowe i nie mogę być w nich za długo, bo jakoś tak dziwnie są skrojone, że upijają mnie w brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę kupić sobie te getry ciążowe co są na allegro ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen tez mam czarna tunike w jakies tam kwiaty;P ahh kurka bo zaraz zjem tego batonika, tylko mam dylemat bo mam 2 rodzaje:D No cóż mój M będzie musiał jeszcze 4 miesiace wytrzymac bo tylko o dziecku gadam. Zreszta wczoraj byłam u Niego w pracy i koleżanki powiedziały,ze On tylko o mnie i o Julci gada,wiec sam lepszy nie jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ja tez mam problem z ograniczeniem słodyczy, zawsze powtarzam sobie „dobra ostatni batonik i od jutr koniec ze słodyczami ale jakos nie wychodzi, ale dzisiaj tez jestem dumna z siebie, poszłam do sklepu po zakupy i jak zwykle po pieczywo do piekarni a tam całe półki ciaste, ciasteczek, bułeczek iiiiii nic ze słodkiego nie kupiłam :) Betty82 brzuszek cudny :) nooo ale tak jak dziewczynki napisały, dentysta się szykuje ..... gula_ mąz ma racje, idź na spacer zamiast myć okna, poza tym to jedna z tych czynności której nie powinno się w ciązy robić bo jest najbardziej niebezpieczna z racji włażenia wysoko i trzymania długo rąk w górze..... ewelunia21 gratuluje córeczki ... a ja wkład pościelowy planuje kupić razem pościelą na allegro i razem z poduszeczką, później się przyda... dziewczyny którś pytała o zakupy u sprzedawcy minimundo ja kupowałam i właśnie dzisiaj przyszły zakupy, są przepiękne, jakość super, mięciutka bawełna, nie śmierdzi taką sztuczną farbą jak niektóre ubranka, jestem bardzo zadowolona i pewnie coś jeszcze kupię u tego sprzedawcy :) dziewczyny a mnie od kilku dni boli z lewej strony pod żebrami, czy to możliwe że synek już wkładał mi noge w żebra ?? jak się położę albo zmienię pozycje to przestaje, ale jak stoje, albo prosto siedzę to boli jak cholera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwir_a to ja pytałam o tego sprzedawcę dzięki za informacje bo chcę kupić u niego body :) Ja zauważyłam że leżąc za długo na lewym boku robi mi się niedobrze a wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwir_a jak ja sobie nic słodkiego nie kupie to zrobi to mój Mąż bo wie,ze mnie starsznie do słodkiego ciagnie. Tak czy siak cały czas coś słodkiego mam. Jak je pochowie to mi wyciąga i kładzie obok bo wie,ze zjem. Możliwe,ze synek kopie CIę już po zebrach... ja mam wrażenie jakby mała znalazła sobie worek treningowy na plecach z prawej strony... Gula mi sie robi niedobrze jak ok 7 rano napije się troche wody i połoze sie na lewy bok, dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie robię obiad dla K. dziś ma penne ze szpinakiem :) A Ja idę dziś do fryzjera a 16 podciąć włosy bo zaczynam miotłę przypominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam zupke;) Penne ze szpinakiem mmm;) ja zrobiłam wczoraj canneloni ze szpinakiem i sosem pomidorowym ale M stwierdził,ze jest to jeszcze za cieżke dla Jego żoładka wiec dzis bedzie mial kurczaka z warzywami. Włączyłam tvn style, babka mowila,ze lubi kurczaka po chinsku jesc, chamburgery,frytki... kurka sama bym zjadła ale nie! To by byla przesada. Zostane przy słodyczach;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
cześc dziewczyny, czytam i czytam co piszecie, i naprawdę musiałabym notatki robic co której odpisać...betty brzuszek super, mój dość podobny, zaraz wkleję linka to zobaczycie!:) ja dziś od rana byłam u mechanika, później małe sprzątanie, prasowanie, w międzyczasie czytam Was i zrobiłam obiad-właśnie się najedliśmy- maż wrócił do pracy- a ja postanowiłam dodać zdjęcia, bo w czwartek mnie nie bedzie- mamy wyjazd, a chcę się pochwalić!!!:)lubię oglądać Wasze zdjęcia, to czemu Wy nie macie moich oglądać!!? zdjęcie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c3ca047f0fae505e.html wydaje się na nim bardzo duży i drugie ujęcie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/64d2e9f18497599f.html co do ubrań, to mam kilka dłuższych swetrów, jakieś tuniki, 2 pary dzinsów ciążowych, i dresy...jakoś daję radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GIT... ja boski brzuch... normalnie cudeńko :) ale bym go chętnie pogłaskała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
git super zdjęcia i bardzo podoba mi się twój pokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj robie lasagne bolognese na obiad :) tuethe ale Ty to szczuplutka jestes wiec możesz sobie pozwolić na słodkie, ja nie powinnam, przytyłam już 8 kg, a obiecałam sobie ze max ro 12kg, a przecież przed nami miesiące w których najwięcej se tyje :) bo właśnie jak to jest z tym spaniem, ostatnio obudziłam sie w nocy zlana potem i na bezdechu, siedziałam prawie 3 godziny żeby sie uspokoić, oczywiście obudziłam sie na plecach, od tamtej pory śpie tak czuje że się nie wysypiam... i wcale na lewym boku nie jest mi dobrze, czasami nawet słabo mi się robi i zdecydowanie lepiej śpi mi się na prawym boku.... muszę zapytać lekarza jak to jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Git duży brzusio! Fantastyczny! Podpisuje się pod Gulą, pokój masz genialny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lasagne... dziewczyny katujecie mnie! Gotujecie wszystko co uwielbiam ale nie jem tego bo po 1 jest dla mie za ciężkie a po 2 dla samej siebie mi sie nie chce gotowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×