Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

wlasnie ze dzis chcialam sie odwdzieczyc:P...bo zawsze on podaje:D dziewczynki.....zdjecia:P....przypominam:P...chetnie podgladnelabym wasze brzusie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękne rzeczy i śliczny brzuszek. co do KARINAT, Ja uważam, że nie nam ją oceniać, zrobiła co chciała i co uważa było zgodne z jej zamierzeniami. Ja akurat bym nie usuneła, ale nie oceniajmy jej. Myślę, że żadna z nas nie zgadza się z jej decyzją, ale wydaje mi się, że i tak już jest jej bardzo ciężko bo pewnie odzywa się coś takiego jak wyrzuty sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie wsunelam drugie sniadanko i sama siedze mezus w pracy:/ zimno mi jak szlak piec beda mi odpinac i zakladac nowy wiec sie dzis wymarzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka ciepło się ubierz i ruszaj sie ;-)) ja wkleję jak młodzi z biegu wrócą bo aparat wzięli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też marcówka oczywiście wyraże swoją opinię jak otrzymam paczkę, zamówiłam jak na razie tylko 6 pieluszek bialych i 4 kolorowe i 3 flanelowe, zawsze można dokupić jak będzie dobra jakość, a jak będzie kiepska to aż tak dużo nie kosztowały... czytalam u tego sprzedawcy w komentarzach, ktoś pisal, że pieluszki ok. zobaczymy:) A tak z innej beczki - zastanawiam się jaki kupić fotel do sypialni do karmienia... Nie mam żadnego fotela w sypialni a w salonie mam dwie sofy także z salonu do sypialni nie mogę przynieść fotela. Myślalam nad finką, dużo moich znajomych ma te fotele w domu, są wygodne a co Wy o nich myślicie? Nie chcę kupować jakiegoś specjalnego fotela tylko taki ktory pozniej tez sie przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAAAT tez myslalam o bujanym ale slyszalam, że cięzko z niego wstać z maluszkiem a po drugie nie mam aż takiej dużej sypialni żeby bujany ustawić z dala od ściany żeby w nią nie uderzać, muszę kupić jakiś co będzie stał blisko ściany bo mamy małą sypialnię:) A na fince też troszkę można się pobujać, poza tym w razie czego mogę ją później wstawić do salonu, myślalam o fince pod kolor sof w salonie. Ale jeszcze myślę i jestem otwarta na propozycję. Dziewczyny byłam ostatnio w biedronce i mają akcesoria dla maluszków typu smoczki, gryzaki, szczotki itp. Zastanawiam się czy te smoczki z biedronki są na pewno dobre? Bo cena jest bardzo niska, chyba 9zl za 2szt. poza tym nie znam firmy. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bujany,jest z nami od 15 lat, potem był na działce a obecnie u mojej mamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wklejać zdjęcia brzuszkow! Ja swoje moze zaraz wkleję tzn muszę najpierw je zgrać z komorki:) Co do karinat ja mysłałam że ona była chora i musiała wybrac albo swoje życie albo dziecko, bo chyba wtedy jeszcze z Wami nie pisałam jak ona tu pisała. Zjadłam dwie kanapki niedawno chyba znow jestem głodna. Wam tez się chce jesc jak się polozycie spac?:P Kasia te sukienki bombki są swietne:) Ech, gdybym miała zgrabne nóżki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chyba zakupię firmowe, a właściwie na początek chyba tylko jeden i może zakupię go w aptece, bo są porównywalne ceny z tymi z allegro i nie trzeba za przesyłkę płacić:) Jeszcze zobaczę ceny w dziecięcym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smoczki muszą być dobrej firmy bo niestety te z supermarketow mogą powodować wadę zgryzu, podobnie z fotelikami tez muszą byc porządne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bałam sie tu dzisiaj wejsc ale już jestem... Suelen jak chcesz mnie pooglądac to odblokuje;) Pyzata? Wcale nie! Niestety Kasiu nie chca mi się te linki otworzyc ale potem sprobuje na komputerze;) Kasiu w tym co napisałaś jest racja.. ja za aborcja tez nie jestem ale każdy robi po swojemu. Nigdy bym nie zabiła swojego dziecka ale nie będę potępiac Karinat za jej decyzje. Każdy ma prawo robić co chce nawet jesli to skrzywdzi kogos innego...Musiałam cos wczoraj zle przeczytac bo myślałam,ze musiała usunąc z jakiś wyższych powodów... Ale dziewczyny koniec tematu! Tak bedzie najlepiej. Ewka podziwiam Cię! Nawet dorosli nie maja tyle odwagi co Ty! Kasiu super zakupki;) ide po sniadanie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do foteli... ja mam tzn finki. Naprawde są wygodne. Mąż wszystkim mówi,że to byl jego najlepszy zakup;) ja podkladam sobie jeszcze pufke i jest mi wygodnij niż na łóżku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę piękny ciążowy brzucholek :) jaki okrąglutki i kształtny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kat super brzusio;) Ja przy Was to mam malutki... Szperałam po szafie bo M wymyślił,że mam ubrać leginsy i spodniczke, problem byl taki,ze w zadnej nie umiałam się zapiąć ale na szczescie jedna miałąm szersza i się udało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen- chyba brzuchol- normalnie rosnie w oczach, ostatnio mialam 111cm dzis to juz 115cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAT jest piękny!!! i dla mnie masz śliczny brzusio!!!!!!! JUS, jaki śliczny maleńki brzusio, taki na dole większy nie taki okrąglutki, jakbyś dopiero ciążę zaczynała :) śliczna pidżamka :) TUETHE, ty na pewno jesz batoniki? ty weź ich troszkę jeszcze pojedz i to sporo to brzucholek maleńki, gdzie Ty tą Juleczkę chowasz? Śliczna dziewczyna z ciebie i podobasz mi się w tym blondzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ale z ciebie chudzinka :) piękny brzunio. Ja się martwie bo juz mam 7 kg na plusie ... aj no ale trudno nie chce przekroczyć 15 kg mam nadzieje ze mi się uda. Początkowo myślałam żeby do 12 maks utyć no ale cóż :P po ciąży się zajmę odchudzaniem. Zawsze dużo ćwiczyłam siłownia, bieganie i nie mogę się już doczekać kiedy znowu się spoce :P więc myślę, że wrócę do formy szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe super Ci w tym blondzie, lepiej niz z tamtymi, a a wogole na wczorajszym zdjęciu wyglądasz całkiem inaczej, ja tez miałam sobie pofarbować na blond ale zaszłam w ciąże i wiem że niby mozna ale jakos tak cos mi mowi by nie farbowac:) No a brzusio super. Suelen kochana on nie jest wcale taki mały jak na zdjęciu:) To zdjęcie chyba jakos mnie wychudza z lekka. Jak ktoś nie wie daje mi szosty miesiąc:). Sprobuje jeszcze zrobic inne fotki adekwatne do rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen hehe dzięki;) Jem batoniki, moge Ci zrobic zdjecie co trzymam na stoliku to może mi wtedy uwieżysz;P Wiem,ze brzuch mam mały ale naprawde porównaniu z tym jak prędzej wyglądałam to jest już spora różnica;) Jakbys chciala mnie poogladac to odblokowałam galerie;P Jus podziwiam Cię,że potrafisz spać w piżamie;) ja spie w majtkach i koszulce, inaczej jest mi duszno. Brzusio taki słodziutki, az bym poglaskała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety u nas w mieszkaniu tylko 19 stop więc za ciepło nie jest, a ja jestem ciepłolubna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×