Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Jus dzięki;) To chyba faktycznie zostane przy tym blondzie już;) Na wczorajszym zdjeciu to młoda dupa byłam:P Teraz mi się twarz zmieniła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi niestety z pzykrością muszę stwerdzic ze na brzuchu tuz pod biustem robią mi się rozstępy:( Codziennie smaruję oliwką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę szykować obiadek:) zupka ugotowana wczoraj i schabowe z kalafiorem i ziemniaczkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz ja patrzac na jedno ze zdjec wydaje mi sie,ze mi sie roztepy z boku robia... Ja lece do sklepu po sok dla Męża;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękne brzuszki:)) palce lizac:))w takim razie musze zaraz fotos walnąc:) narobiłyscie mi smaczka na kalafiorka;p i własnie siem gotuje mniam:))) dziewczynki poszukuje fajne sofki 2 osobowej lub 1 na necie do małego pokoju jak sie wam trafi cos w oko to dajcie znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;). Musze sie przyznać,e właśnie grzeszę :P.Jestem w łóżeczku...pod kołderką,i zajadam pizze :P, na dodatek mam laptopa i buszuje w necie :D,Za kilka miesięcy można będzie pomarzyc o beztroskiej chwili dla siebie :P. SUELEN mam pytanko!! Czy czujesz już ruchy bobaska?? Ja od kilku dni cos tam zaczełam czuć ale tylko jak sie położe i muszę sie wczuc ,i czuję pukanie od srodka ;) to zapewne dzidzia :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla to na pewno Dzidzia, ja tez czuję ruchy jak leże, czasem tylko jak siedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaaa jak coś mi wpadnie w oko to podesle Ci linka;) Orlla i dobrze, poki mozna to sobie grzesz;) Suelen wcinam batonika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie skonczylam prasowanie taka wielka kupe teraz mi zostalo wszystko poskladac zuka sie juz robii zaraz cieplej mi sie zrobilo. thuete malenki brzusio masz a u ciebie tak cieplo ze taka koszulke masz ubrana? ja kurna musze w bluzie i swetrze siedziec , frotowe skarpety i guralskie cieple kapcie:(i nie ma mi tak cieplo:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orlla kochana twoj tez piekny:)) hihi idziemy równo:)))ciekawe czy razem urodzimy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobne grubsze kobity maja szanse urodzic wczesniej i mniejsze ,a raczej lżejsze dziecko :P,lepiej by było, żeby sie nie męczyc z rodzeniem duzego dzidziusia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekny brzusio .nooo juz mi pozostalo tylko czekac na mezusia a mnie spanie zbiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki tuethe:)) no kurde czyli na to wychodzi ze moje bedzie mnie meczyc:) ihhi jest mala tzn ma niecale 16 cm ale grubasio 350gram;p da mi popalic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie nie dodalo:((( moja niunia w takim razie mnie zmeczy ma niecałe 16cm ale 350gram grubasiek da mi popalic:)) dzieki tuethe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciekawe jest sprobije jeszcze raz wyslac. tak sobie na allegro ogladam pizamki do porodu i wiecie ile tam zyrafek az mnie to rozbawilo hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam :) też masz super bombeczke :) kupowałaś czy szyłaś u krawcowej? Jaki to materiał tafta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam dalam za nia 150 zl ale zle sie w niej czulam jak slon normalnie i bylam strasznie zadowolona jak moglam ja wreszcie sciagnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładnie wyglądałaś :) słoniem to ja dopiero będę w grudniu w swojej ;) To fajna cena mi krawcowa powiedziała że 150 za uszycie plus materiał muszę kupić. Natomiast inna krzykła za uszycie 400 zł :O szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak bys chciala to ci ja sprzedam za grosze ale nie wiem czy sie z brzusiem w nia zmiescisz jak chcesz ma rozmiar 40:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka u mnie jest strasznie ciepło Męzowi jak tylko robi się troche zimno to idzie dołozyc do pieca;) zreszta jak tata jest to on musi miec tak ciepło,żeby chodzic w "batkach i podkoszulce":P Ilosiaaa jestescie piękni;) widak już antenke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziękuje bo śliczna ale nie mój kolorek źle bym się w nim czuła ja raczej jakąś beżowa bym wolała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thuete u mnie zazwyczaj i mozna isc dolozyc ale niestety stary piec sie rozciekl wiec go wywalili i mecza sie zeby zalozyc nowy :/ wec czekamaz skoncza i zapala w piecu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orlla nie zgadzam się z tobą ,że grubsze to rodzą lżejsze, dziwna teoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×