Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

git jak szukasz wózeczka koło 1200 zł to może widziałaś Q12?? Ja na przykład widziałam go tylko w jednym sklepie a koleżanka go ma i sobie bardzo chwali:) Gondolka mi sie osobiście tez straaaasznie podoba i sie extra prowadzi bo sprawdzałam :) Właśńie przyszła moja paczunia:D rozpakowuję ale jest duzia heh:) jutro może bede miałą czasu wiecej to sie pochawale co zakupiłam no i pokrze brzuchol bo dzisiaj sie nagle grafik napiety zrobił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .magda.
Witajcie dziewczyny! Od jakiegoś czasu wchodzę na Wasz wątek i czytam z ciekawością o czym piszecie, bo i mnie to dotyczy:) Mam termin na 25 marca. W tym tygodniu dowiedzieliśmy się z mężem, że będzie synek:) Jeszcze nic nie kupiłam dla dzidzi, ale myślę, że już niedługo zacznę, póki brzuszek nie jest taki duży i mam jeszcze siłę na chodzenie po sklepach. Dostałam od koleżanki dużo ubranek dla małego i się zastanawiam, czy mogę to już teraz wyprać i wyprasować. Czekałyby już na malucha. Ale nie wiem czy to nie za szybko, czy może lepiej to zrobić przed porodem?No i nie wiem jaki proszek kupić:) Wybieram się zaraz na miasto po jakiś wygodny, ciążowy stanik, taki, żeby od razu był do karmienia. Tylko u mnie pewnie nic nie będzie, jest chyba tylko jeden sklep z ubraniami dla ciężarnych i ciekawe czy są staniki. Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj magdo!! jak sledziłas juz forum napewno zauwazylas tabelke dopisz sie do niej serdecznie witamy. ja tez mam ciuszki ale upiore w styczniu dopiero. uzyje jelpu lub podobnego proszku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj magda napisz cos wiecej o sobie i wpisz sie do tabelki jak powiedziala ilosiaa:) ja mysle ze z praniem i prasowaniem nie ma co za wczesnie szalec bo i tak sie zakurzy.a co do proszku chyba tez kupie jelpa chociaz jeszcze nie wiem dokladnie. w kazdym markecie sa proszki ktorymi pierze sie ubranka dla dzieci ale niestety na ta chwile tylko moge jelpa wymienic. milych zakupow zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka ja Cię normalnie podziwiam! Nie dosc ze wysprzatalas dom, umyłas okna to jeszcze szykujesz jedzenie dla gosci;) Ilosiaaa no co Ty;) Ja sama przypadkiem tutaj trafiłam;) Git przypomne sie o ten przepis:D Co do tego imienia Ronja -nie podoba mi sie. Jakeiś takie dziwne;P Sonka to niestety musisz pojechac do dentysty:( Git ja tez chce wozek 3 w 1 taki,zeby mnie cena nei zabiła;) co to jest ta baza do fotelika? ciemna jestem:( Elwir_a brzusio miodzio;) też zobacze ten wózek Q12;) Wyciagłam Mame na miasto... ale sie nachodziłam! Kupiłyśmy pare ciuszków dla małej w lumpeksie-oczywiscie wygladaja jak nowe a cena niska-pozniej zrobie zdjecie, Mama kupila mi jeszcze kocyk polarowy i czapeczki. Znalazlam jedna z uszkami ale kurka za duża,musze upolowac taka malutka;) Spotkalysmy moja wychowawczynie z podstawowki, jak mnie zobaczyła to powiedziała " Asiu coś Ci się przytyło" a my z Mamą w śmiech;) wiedziałam,ze widac,ze sie kluska robie:D a teraz czekam na kuriera bo mi dzownil,ze zaniedlugo bedzie z paczką;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelunia 21 pięknie się prezentuje Twój brzuszek, a i córcia śliczna!:) ewka dzięki za podsunięcie mi Q12 bardzo mi się podoba i ta kolorystyka także...musze jechać gdzieś, gdzie mają duży wybór i upatrzyć coś konkretnie... magda witamy bardzo serdecznie!:)cieszymy się, ze do nas dołączyłaś:) tuethe-czekamy na zdjęcia z "polowania"":) mi się dzisiaj nic nie chce...oj źle źle, coś mnie szyja pobolewa, ale to od siedzenia przy kompie pewnie, chociaż siedzę sobie na narożniku z nogami w górze i z laptopem na kolanach...widać nie mogę tak długo w jednym miejscu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Git też mi się podoba ten Q12 i cena mi odpowiada;) Przyjechała paczka... pamietacie jak wysłałam Wam linka z kompeltem pościeli 15 częsciowej za 160 zł? Zamówiłam to i musze Wam powiedzieć,ze rewelka! Bardzo mi się podoba.. oczywiscie wybrałam różowe z żyrafkami ahhhh:D Suelen dziekuje:* Sliczne ciuszki, normalnie moja Juleczka jest już rozpieszczona a jeszcze w brzuszku siedzi;) Mąż się za głowe złapie jak wejdzie do pokoju;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelunia dopiero teraz mi się zdjecia otwarły... Śliczna jest Twoja Juleczka a ten uśmiech ;) Do schrupania;) Brzuszek super się prezentuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) podaję do wiadomości,że i ja będęmieć chłopczyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelunia21 śliczny brzuszek, a córeczka przesłodka :) dziewczyny jak Wy to robicie że wyszukujecie takie fajne, tanie rzeczy jak z tym wózkiem ewka4127 jest naprawdę bardzo fajny ... dziewczyny tak gadałyście o ciucholandach że ja też się skusiłam i poszłam dzisiaj i widziałam tyle fajnych ciuszków że aż w szoku byłam i większość w bardzo dobrym stanie, dzisiaj było 52 zł za kg ;) kupiłam piękne ogrodniczki dżinsowe, bluzo-kurteczkę dwustronną i bluzeczkę w paseczki, zrobię zdjęcia i wstawię, a ten ciucholand po prostu super, ciuszki tam są często z metkami i używane ale w bardzo dobrym stanie... jestem mega zadowolona z zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, bylam dziś w pracy, jestem zmęczona.. właściwie dzisiaj mój maluszek jest mało aktywny, co jakiś czas czuję ruchy ale słabe, podejrzewam, że leży nóżkami w dół, gdyż co chwilę odwiedzam toaletę:) Dziś dotarły do mnie jeansy które kupiłam, zamieszczam link: http://allegro.pl/ciazowe-jeansy-z-elastanem-roz-m-i1289519795.html, wg mnie są bardzo fajne, kupiłam czarne, mają wysoki pas ciążowy, u mnie zakrywa cały brzuszek, na górze tego pasa mają regulowaną gumkę, pas bardzo rozciągliwy, uważam, że starczą mi do końca ciąży a co najważniejsze dla mnie - nie muszę ich skracać bo są idealnej długości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie cudne, ten różowy sweterek jest super, ale słodkie rzeczy są dla dziewczynek :) świetne zakupy i ta pościel faktycznie wygląda super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina_r22 ja kupiłam białą i czarną i powiem tak w sumie jestem zadowolona, ale to nie są bluzeczki do wyjścia, raczej po domu bo bawełna jest cienka, muszę przyznać że są bardzo wygodne i mega rozciągliwe więc starcza do końca mimo że nie maja podanego rozmiaru....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwira dzięki za opinię, bo oglądam przedmioty tego użytkownika i myślalam żeby kupic może jedną taką oraz np. taką: http://allegro.pl/cudna-bluzeczka-odcieta-pod-biustem-i1317832634.html, tylko, że jak są bardzo cieniutkę to może ejszcze się rozejrzę, bo po domu mam dużo większych ciuchów, bardziej myślalam na uczelnię albo na gościnę żeby w czymś takim jechać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina_r22 do szkoły to ja bym założyła, tylko na nią założyłabym też jeszcze pewnie jakiś sweterek, tak na codzień też może być, ale na oficjalne wyjście w gości to moim zdaniem nie....mnie ona pasuje najbardziej do jansów... po praniu właściwie nic sie nie dzieje z tą bluzeczka, ale tak jak napisałam jakościowo to nie jest bawełna I gatunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki własnie przyszła do mnie przesyłka ręczniki kąpielowe i myjka o ktorych wczesniej wam mówilam:)) jestem mega zadowolona!!!sa ogromniaste i MEGA GRUBE az jestem w szoku naprawde jakosc pierwsza klasa iżałuje ze tylko 2 wziełam:( poniezej macie linki:)) http://allegro.onet.pl/babyono-okrycie-kapielowe-z-kapturem-100x100-hit-i1305060988.html http://allegro.onet.pl/babyono-myjka-do-kapieli-twojego-maluszka-urocza-i1295105237.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Ilosiaaa śliczne te okrycie kąpielowe a jaki kolor kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam żółte z kaczuszka i niebieksie z zabcia ale chba dokupie jeszcze bo naprawde warte swoich pieniazkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :) ale się rozpisałyście dzisiaj, zaraz wszystko nadrobię :) Ja dzisiaj miałam zabiegany dzień, byłam w pracy na chwilę, mąż miał wolne i zabrał mnie na wystawę storczyków, ależ było ślicznie. Odwiedziliśmy ogromny sklep dziecięcy i K. sprawdzała wózki... ale było z nim śmiechu. Kupiłam małemu kocyk dwu stronny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak przekonaliśmy się, że na 100% bierzemy Espiro Atlantic, a moj mąż jeździł wózkiem, nosił nosidło, wpinał je, zdejmował gondolę... czego on jeszcze nie wyprawiałam z tym wózkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×