Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Wiem,że jest ogromna ale my wchodzimy zawsze tylko do paru sklepów;) Zresztą ja chce,zeby Mąż sobie cos kupił bo teraz wszystko dla Julki kupowaliśmy a wiem,ze On też by coś chciał. Hehe ja już strasznie powoli chodze aż Mąż marudzi,że mam szybciej przebierać nogami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUELEN gartuluje poczucia pierwszych ruchów :D.Mój bobasek tez wierzga ale bardzo rzadko :( .Gadam do Niego ,żeby mamusi troche podokuczał,ale tu nic,zero reakci :P leniuch mały :P.Casami celewo zjadam slodkie,żeby poczuć ruchy,ale jakoś sie to nie sprawdza u mnie. POZDRAWIAM PUSZKA666!!! :D ja tez jestem obecnie w Irlandii ;) i tu urodze bobaska :).Mam nadzieje,że będziesz mi służyc dobra rada i wsparciem np.w sprawie kupowania wyprawki dla bobaska ;) która mam dopiero zakupić . Dziś u nas takie zimno :O ,dlatego chodzi za mna ciacho... i chyba sie skusze i upieke jakąs szarlotke z budyniem ;) co by na niedziele było czym zagryżć.Jest jeszcze opcja,zeby zrobic ciasto ,,delicja,, :P,nie wiem na ktore wybór padnie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam tak was i widze ze nie wszystkie czujecie ruchy... no ale na to nie ma reguły niestety. U Mnie czuję ruchy od 16 tc!!! i wiecie, mój lek. stwierdził, że mi się raczej wydaje... ale jak Mnie zbadał, to uznał, że mogą to być ruchy bo Kubuś duży!!! A teraz jestem w 24 t i 4d i Młody tak szaleje, że kosmos, tylko brzuch podskakuje... kurcze kiedy On śpi?????? Bo ja mam bezsenne noce i On razem ze Mną! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam upiec dzisiaj ciasto ale nie chce mi się iść do sklepu po składniki;) Andzia ja też w nocy mam problem ze spaniem, niestety tak to bywa w ciąży... Ale do marca coraz bliżej, damy rade;) Ja czuje ruchy chyba od 19 tyg, na usg wybiore się na poczatku grudnia bo nie wiem jaka teraz jest moja Malutka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Orlla !!!! Z ktorej czesci jestes jesli mozna wiedziec? Ja z Carlow ;-) irl poludniowa, oczywiscie jesli bede w stanie to pomoge ale powiem Ci szczerze, ze jeszcze nic nie mam kupione, to dlatego ze spodziewam sie blizniakow i mam totalny metlik w glowie, narazie wiem ze wozek bede sprowadzala albo z Anglii lub z Irlandii Polnocnej o wiele sa tansze, pracujesz jeszcze? ja wlasnie siedze w domu i pracuje tylko 1 dzien w tygodniu, we wtorek ide do prawniczki ktora powie mi co mam robic dalej... zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek fajnie musisz wyglądać z taką piłeczką;) Chudziutka ejstes a brzusio duży;) W Anglii są tańsze wózki? Szwagier powiedział Nam własnie,ze kupi bo jest w Anglii ale kurna boje się czy w całości do nas trafi;/ Jestem ciekawa czy różnica jest cenowa duża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek, czy Ty aby na pewno masz tam bliźniaki??? bo brzuszek malutki :D chyba mniejszy od mojego :P zrobie zdjecie jak sie rozpakuje, bo sie przeprowadzam i nic nie moge znalezc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna mi podoba sie jeszcze zielona:) wogule szukam takiego fajnego kosza na pranie i ten na aukcji calkiem spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia no wlasnie ja tez sie zastanawiam gdzie te moje skarby sie tam mieszcza? ogolnie jestem szczupla osoba, wiadomo troche mi sie przytylo, nie mieszcze sie w swoje jeansy ale w sumie teraz wygladam jak prawdziwa kobieta a nie jak szkieletor tylko troche sie martwie czy brzuch nie jest za maly, z dziecmi wszystko ok rosna prawidlowo :-) jesli chodzi o posciel to piekna jest, tez chyba skusze sie na takie dwie ;-) a kojec dla kobiet w ciazy bardzo funkcjonalny i chyba swietnie sie na nim bedzie spalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ja własnie zaisalam kilka dni temu linki do tych pościeli bo baaaardzo mi sie podobaja :).Chciala mieć baldachim nad łóżeczkiem i te sa sliczne!! bardziej bym sie przychylala do tego przeswiatującego,dlatego,że pokoik dla naszej jest malutki... i ma male okienko :),zreszta chyba na poczatka łóżeczko bedzie w naszym -też niedużym pokoiku :).W poniedizalek ide na usg polówkowe i mam nadzieje,że poznamy wkońcu PŁEĆ!! :D i bede mogła rozpocząc zakupowe szaleństwa :). Myśle,że cenowo też sie opłaca taki komplet :). Martwi mnie tylko jedno... ze chyba lepiej kupic najpierw łóżeczko a potem rozmarowo dobrać pościel? nie sadzicie?? czy lepiej na odwrót ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sobotnio, Puszek- sliczny ten twoj brzuszek, ciesze sie ze u ciebie wszystko wpozadku, Migotka- Wszystkiego Najlepszego Z Okazji Urodzin. Moj synek ma jutro. dziewczyny sliczna posciel ale chyba do tego malego lozeczka. Milego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZKU666 ja zamieskuje irlandie północna :) konkretnie Belfast ;). Twój brzunio jest piękny!! i napewno momentalnie po porodzie odzyskasz figurke,ja to rosne cała :P wygladam jak kulka :D cieżko mi chodzić,podnosic sie.... ehhh a to jeszcze druga polowa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaaa też chciałam kupić taka poduszke ale pieniędzy mi brakło;P Andzia mi się najbardziej podoba zielony;) Ale wybór nalezy do Ciebie ;) Orlaa łóżeczka sa praktycznie jednego wymiaru. Pościelm można już kupić i schować a łóżeczko wiadomo,ze jeszcze za szybko bo gdzie sie je postawi?:) robie obiad z bratem, ciekawe czy bedzie zjadliwy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh no włąsnie Migotka ma urodziny!! Wszystkiego najlepszego Kochana;* Spełnienia marzeń, dużo radości każdego dnia i aby uśmiech nigdy nie znikał z twojej twarzy;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziwczynki za mile slowa, az mi sie cieplo zrobilo na sercu Migotka wszystkiego najlepszego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe- lozeczka sa w dwoch wymiarach, 120/60 i 140/70 jak sie niemyle. a i tez kolderki sa w roznych wymiarach, najbardziej sie oplaca te rozmiaru 100/135 bo starczaja na dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek no u Ciebie wszystko podwójnie... a czy wiesz już jakiej płci są Twoje maluszki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ciulałam na poduche 2 miesiace bo na raz tez zawiele:) ja łozeczko wlasnie 140/70 i koldre 100/135 własnie zeby starczyła na wiecej czasu:) migotka sto lat:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka 100 lat !!! A te posciele mi sie mega podobaja i musze w koncu cos kupic!!! Bo przyznaje ze jeszcze nic nie kupilam... a nie przepraszam o ja głupia... a łóżeczko??? no ja kupilam ale to bylo dawno temu!!! ale z ubranek nic! mam ich cala mase od znajomych :D Wozka tez nie kupie bo dostajemy od kogoś... teściowa zalatwila... no comment. Wiec zaczynam szalec tylko musze wybrac ktory kolor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co dziś gotujecie??? TUETHE gdzie jestes i co gotujesz??????? ja chyba kapuśniaczek :) tylko co na drugie?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×