Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

tak wiem bedzie PARKA :-) ale tak sie zastanawiam ze jak kupie dwie posciele z takimi bajerami to przeciez wszystkiego nie zawiesze bo bedzie w pokoiku wygladalo jak w cyrku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZKU tez masz rację, zależy tez jaki duży pokój, jak będą stały łóżeczka? U mnie dzisiaj na obiad krokiety (właśnie się podsmaża kapusta i grzyby) do tego barszcz czerwony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wymyśliłam, że będzie kapuśniaczek :) a na drugie ziemniaczki, surówka z kiszonej, z marchewką i cebulką i kotleciki z piersi z kurczaka z majonezem i serem żółtym... pychotka :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm... brzmi smacznie :) jak będziesz miala chwilkę opisz ''robociznę" tych kotletów, chętnie przygarnę jakiś nowy pomysł na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka wszystkiego naj naj i spełnienia marzeń a ja mam dziś labę, mój pichci w kuchni, tylko GŁODNA już jestem , a nie chcę go popędzać, rozumiecie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z bratem zrobilam placki ziemniaczane-ale nie takie zwykle bo stwierdził,ze takich już jesc nie bedzie- a do tego na góre twarożek ze śmietaną, rzodkiewką i przyprawami;) Andzia też miałam kapuśniaczek ale go wczoraj mama wieczorem ugotowała;) no a dla Męża kopytka bo placki za tłuste...Andzia poprosze przepis tych kotlecików;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie placki ziemniaczane, ale nie mogę ich jeść, bo mnie żołądek boli i to za każdym razem, nie ważne kto robił z czym, boli mnie po nich brzuch. A wiecie, że zakazany owoc najlepiej smakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi została watrobeczka z wczoraj:) i rosołek fonia pisalam ci na meila zebys podala mi jeszcze adres na jaki wysłac mam kocyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też boli żołądek jak zjem coś robione na oleju ale 2 małe zjadłam bo wkońcu je robiłam to musiałam skosztowac;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było batonika;) Wczoraj chyba też nie zjadłam... teraz jestem najedzona ale później batonik napewno będzie;) Musze je zjesc dopóki brat ich nie zobaczy bo mi wszystko podjada;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ja zmykam;) Jedziemy do teściów a potem do tesco-musze kupic składniki na ciasto:) Ciekawa jestem czy mi wyjdzie:) kupie sobie chyba pistacje bo mam na nie smaka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja sie plackami zajadalam na poczatku ciąży :) tylko po nich nie... no wiecie :D przepis : skład: podwójna pierś 25-30 dag sera żółtego 3 łyżki mąki ziemniaczanej 2 jajka 3-4 łyżki majonezu przygotowanie: piersi pokroić w kostkę utrzeć ser na tarce dodac jajka, majonez i mąkę ziemniaczaną przyprawić wszystko wymieszać i smarzyć :) smacznego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach moja mama właśnie dzwoniła, że kupi mi odkurzacz do mieszkanka... szkoda, że nie lodówke... :P żartuje... ale i tak jestem zaskoczona miło, bo sie nie spodziewałam... mama raczej kasy niema, a do tego na starość małe dzieci... najmlodszy ma 7 lat :P to wiecie cignie kase na zabawki... a dziewczynki maja 12,13 i 14 lat wiec mama ma na co wydawac :P ale fajnie, kurcze ciesze sie jak dziecko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Migotka wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń :) Suelen ja właśnie mam taką pościel tylko ecri i rozmiar 135x100 i wygląda ślicznie. I muszę wam powiedzieć że dziś kupiłam pierwszy zakup dla malutkiej a jest to biała kurteczka z uszkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam. Do Teściów nie pojechaliśmy bo wrócilibyśmy kij wie o ktorej a tak to teraz jestem w kuchni z laptopem i bede piec;) Ciekawa jestem czy mi te ciasto wyjdzie... Andzia moja koleżanka keidys w pracy takie cos zrobiła i było to bardzo dobre a nie umiałam sobie przypomniec jak to zrobic, dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDZIU bardzo dziękuję za przepis, na pewno go w wykorzystam w nadchodzącym tygodniu. Jak podałaś przepis brzmi to jeszcze bardziej apetycznie. GULA, no to super, że masz taką pościel :) a powiedz jak materiał na żywo, jak te zagłówek, porządny jest czy taki załamujący się. Cieszę się z zakupu dla maleńkiej :) a powiedz macie już jakieś imię? TUETHE, a Ty na odwyku ;) co dobrego pieczesz? ja zrobiłam muffinki, które siedzą właśnie w piekarniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula prosze zrób zdjecie tej kurteczki!! Prosze,prosze:D Suelen ja pieke to http://margarytka-kulinarnie.blog.onet.pl/2,ID150572874,index.html właśnie wsadziłąm do pieca;) Chciałam jeszcze zrobic rogaliki migdałowe ale nie mam migdał, kurka. Musiałabym podreptac do sklepu;P Może i masz racje,ze jestem na odwyku:P mam pistacje!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy też dzisiaj spałyście w południe? ja po prostu usiadłam i zasnęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi przerywa znikają mi moje i wasze wpisy :( Suelen materiał miły może nie tak jak satyna ale 100% bawełny zagłówek jest dość wysoki i z tą falbanką wygląda słodko a jak go przywiążesz do łóżeczka to nie będzie się załamywać.Jeśli chodzi o imię to jeszcze nie wiemy jakie bo miał być chłopak ale może macie jakieś propozycje :) Tuethe obiecuje że zrobię i prześle no i mój brzuchol bo jeszcze tylko ja się nie pochwaliłam :) Zaczynam się przyzwyczajać z myślą że będę mieć kolejna córunię ale pewnie i tak jeszcze jakąś łezkę uronię a kto wie może w czasie porodu będzie niespodzianka ..... prawda fonia29 :) Suelen guła ze mnie zapomniałam pogratulować tobie ruchów Natanielka super uczucie prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe a ja mam dziś pizze ja robię farsz a M ciasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki wlasnie tesciowka poszla wiec zasiadlam do czytania MIGOTKA wszystkiego naj naj naj a co do przepisy chcialam zapytac czy te wszystkie skladniki wymieszac w misce i smazyc bo ja lewa jestem w kuchni i jakos mi sie skojarzylo ze z tych jajek moze sie jajecznica zrobic .tesciowka przyniosla mi kalafiora wiec do piersi z kurczaka beda ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA cudowne :) najpiękniejsze uczucie na świecie :) Jeśli to nie tajemnica to jak mają na imię twoje córeczki? Moja mama miała dwie dziewczyny: Dagmarę i Anię (imię siostra zawdzięcza mnie), trzecie miało być chłopcem... ależ ona płakała jak okazało sie , że dziewczynka :( no ale młoda sie urodziła i dostałą imię Aleksandra, właściwie to Ola Ula. Mam tłumaczyła nam, że Oleńka to taka delikatna i grzeczna dziewczynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie spałam bo nie miałam kiedy:) Gula a jak mają na imię Twoje córki? Pizza mniami, zrobie znowu kiedyś;) A jaki farsz robisz? Sonka trzeba to wszystko wymieszac w misce i na patelni robic z tego placuszki tzn mi się tak wydaje, Andzia jak Ty zrobilas? Chyba polece po te migdały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja pospalam:) i zjadlam cala czekolade:( ehs teraz to juz czuje ze to dziewczynka:) dziewczynki ponawiam odsprzedanie kocyka niebieski krolik http://allegro.onet.pl/bobas-koc-kocyk-miekki-cieply-puszysty-mikrofibra-i1306381385.html http://allegro.onet.pl/kocyk-koc-z-mikrofibry-bobas-new-new-wejdz-i1298547970.html tu tez sa dobre foteczki kocyk za 19zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja pospalam:) i zjadlam cala czekolade:( ehs teraz to juz czuje ze to dziewczynka:) dziewczynki ponawiam odsprzedanie kocyka niebieski krolik http://allegro.onet.pl/bobas-koc-kocyk-miekki-cieply-puszysty-mikrofibra-i1306381385.html http://allegro.onet.pl/kocyk-koc-z-mikrofibry-bobas-new-new-wejdz-i1298547970.html tu tez sa dobre foteczki kocyk za 19zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja pospalam:) i zjadlam cala czekolade:( ehs teraz to juz czuje ze to dziewczynka:) dziewczynki ponawiam odsprzedanie kocyka niebieski krolik http://allegro.onet.pl/bobas-koc-kocyk-miekki-cieply-puszysty-mikrofibra-i1306381385.html http://allegro.onet.pl/kocyk-koc-z-mikrofibry-bobas-new-new-wejdz-i1298547970.html tu tez sa dobre foteczki kocyk za 19zł http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=12683 czekamy na Ciebie córeczko:* dziewczynka: NADIA/Wiktoria i wiele innych pomysłów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dziewczynki wszystko trzeba wymieszać :) ja właśnie zjadłam... i kurcze powiem wam, że pyszne to było... tylko nie potrzebnie tak dużo tych kotlecików, bo one tłuste... ser, majonez... a ja przez ostatnie trzy dni to jadlam same owoce, i teraz troche mi nie dobrze... a do tego mojego Ł zbiera na amory... a ja padnieta najchetniej spac bym poszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×