Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

boze czemu taka cisza? a ja mam jednego rozstepa -centralnie miedzy nogami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilossia :D mam nadzieje ,ze jutro bedziesz dmuchala ...swieczki ;) ??bez tego urodzinki sie NIE LICZA!! a swoja droga goscie powinni wpasc na pomysl aby dLA CIEBIE przygotowac imprazke niespodzianke tak,zebys nic nie musiala robic a tylko przyjsc na gotowe ,ehhh niestety takie rzeczy tylko w ,,erze,, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka :D wybacz,ale dwuznacznie zabrzmialy Twoje slowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz mnie sie juz dwa razy snilypotworne rozstepy!! i to nie takie male gdzies tam... ale szerkie na kilka centymetrow!! obrzydliwe!! i to od szyji poprzez brzuch do ud! :O masakra jakas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny w końcu piątek jak się cieszę wreszcie z Amelcią odpoczniemy bo już plecy mi siadają od tego siedzenia po 8h za biurkiem :/. Mam do was pytanka takie dwa bo mnie to nurtuje po pierwsze czy dużo czasu spędzacie przy kompie? Bo ja właśnie dużo i z tego co wiem to jednak trzeba w ciąży to ograniczyć a tu w pracy komputer po pracy też.. z tego co pytałam lekarza to bardziej szkodliwe są te stare typy monitorów bo one bardzo promieniują a płaskie i laptopy są raczej bezpieczne..przy tych starego typu lekarz pow żeby nie siedzieć dłużej niż godzinne dziennie..i drugie pytanie do mamus co już rodziły SN jak wygląda po porodie kiedy dojdzie się już do siebie sprawa seksu? Czy odczuwa się jakąś różnice ja wiem ze wszystko się obkurcza i wraca do normy ale czy to jest tak jak przed ciążą? Kiedyś oglądałam rozmowy w toku i jedna babka po dwóch ciążach była ponoć tak szeroka tam że musiała robić korektę krocza.......nie wiem ile w tym prawdy i jak to wygląda napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie wlasnie cole kupilam bo mam ochote;) Ilosiaaa to jutro imprezujesz, nono;) Z ta impreza niespodzianka faktycznie byloby fajnie, nie musialabys sleczec w kuchni... Sonka mi się już też robią roztępy na udach ale smole to;) Dziewczyny chyba do knajp poszły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nikt na to niewpadl:) cuz pozostało mi uszczesliwic innych;p świeczki oczywiscie beda;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długie siedzenie na krześle biurowym jest szkodliwe, monitory nie mają nic do tego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba popisze sama ze soba :P. Korci mnie,zeby jutro sie puscic... w jakis dziecienny sklep,i zakupic jakis fajny ciuszek bobaskowi... aaale jak przychodzi co do czego,to totalnie nie mam ochoty na to :O dziwne to! przeciez ciesze sie,ze pod sercem nodze dzidka :) gadam do Niego, zwlaszcza teraz kiedy moj malzonek jest bardzo zajety i poswieca nam malo czasu :(,Na poczatku ciazy czesto trzymal mnie za brzuszek,calowal... teraz jest to zadziej :( i brakuje mi tego,zwlaszcza,ze dzidzius rosnie i potrzebuje uwagi obojga rodzicow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, od dwóch godzin,ale nie mogłam się wypowiedzieć bo naście stron nadrabiałam, ale uff udało się ja też się martwie tym siedzeniem w pracy po 8 godzin i jeszcze komputer co do krocza to nie wiem od czego to zależy, ja urodziłam spore dziecko pierwsze bo ponad 4 kilo ale z mężem się śmieliśmy że przy zszywaniu lekarz chyba zaspał i o jedną pętelkę więcej zrobił. Także mąż twierdzi że bez zmian. z tym że o ile pamiętam to po porodzie pierwszy raz był bardzo stresujący i trochę bolesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez ja chce kupic:)) i taki komplet widzialam w sklepie bluza i spodnie polspiochy rozowe cudo piekne jak cukierek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziałam że są do tego spodenki :) ile taki komplecik w sklepie kosztował? no przesłodkie te ubranka :) A co do tego krocza no ja tez sie troche tym stresuje bo nie chce miec tam wiadra pozniej ;/ zobaczymy jak to bedzie wiadomo ze dziecko najwaniejsze ale jednak no te sprawy tez sa wazne wiecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla tez bym coś kupiła ale ciuszki już mam, na rzeczy kosmetyczne jest jeszcze czas, na wózek i łóżko tez. Zostało mi teraz kupić kocyki i pieluszki tetrowe;) Powiedz Męzowi,że potrzebujesz więcej czułosci, niech poświęci Wam tyle czasu ile może... Kasia super bluza ale kurka tez droga... kupiłam sobie cukierki i kurna wcinam je jak głupia, nawet krówki mordoklejki mam, hihi:) Oglądam na ID "kobiety,które niosły śmierć" nastlatka umawiała sie z chłopakiem dużo starszym co nie spodobało się jej rodzicom więc ich zabili a do tego ona zabiła swojego 8 letniego brata;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
70zł kosztował:) no ja tez mam juz zeczy z h&m głownie to moj tesc buszuje po sklepach ale kupuje mi w niemczech bo tam tansze z tego co mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ja nie mogę takich rzeczy ogladać, dziś się popłakałam jak fakty oglądałam, pokazywali te poparzone dzieci ;-( orlla ja też jakoś tak mam że jak już trafię do sklepu to nie bardzo wiem co bym chciała i czy wogóle bym chciała,nie mam powera, na allegro to samo, po za tym co do płci nie jestem przekonana na 100% więc sie wstrzymuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia ja nie wiem czemu ale lubie takie coś oglądać... Mąż zresztą też ale mało kiedy trafia się odcinek,którego jeszcze nie widzielismy. Za dużo rzeczy jest w sklepie i tez nigdy nie wiem co mam kupić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieczyny miałam 10 stron do nadrobienia... uffff a Wy jak zwykle o jedzeniu...:) a pije jakos nie za dużo, tak mi sie wydaje, troche wody, ze dwie herbatki, ze dwie kawki (w tym jedna inka) i dzisiaj puszka coli mniam :) nieadwono któras pisała ile rzeczy ma na poczatek i jakich, a jak liczycie na poczate, ubranka tylko z rozmiaru 56 czy równiez te z 62 i 68?? bo ja takich na 56 to mam bardzo mało, ale razem od rozmiaru 56 do 68 to już sporo, jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny faktycznie H&m drogi jest ja zakochałam sie w ubrankach z BABALUNO sa na allegro i są głownie dla chłopców, ceny sa uważam bardzo przyzwoite bo pajaca mozna kupic za 15-20 zl i jakościowo są super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA mam bardzo duzo 56 -62-68 sa to zeczy uzywane teraz chce dokupic doslownie jakies kompleciki 2-3 z rozmiaru 56-62 15zl to niedrogo chociaz ja kupilam po 1zl w CIUCHOLANDZIE i szczerze tez zeczy po upraniu sa jak nowe a wiadomo ze tego na poczatek to sporo jest potrzebne tak jak bodziakow ktorych mam o jej z 50sztuk chyba na krudki rekaw i dlugi kupilam po 50gr to nawet nieszkoda bedzie wywalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwir_a ja mam pare ubranek 56 a cała reszta 62;) Jedzenie to podstawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaaaa to ja chyba wszystkich ubranek nie mam 50;) Ale nie mam co się martwić bo napewno dostane ciuszki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to dużo macie.... ja tez mam chybaw sumie około 50 szt, sporo bodziaków, półśpiochów i pajacyków, jeden dresik, jedne spodnie jansowe cieple i wiecej nie kupowałam bo w sumie jak zrobi sie szybko cieplo to co ja zrobie z tymi ubrankami.... a w ciucholandzie tez coś tam kupiłam ale na rozmiar 68 i większe, jakoś tak nie mam przekonania ubrać maleństwo po urodzeniu w używane po kimś obcym, nawet jak jest wyprane kilka razy... ale poźniej bede kupowała w ciucholandach bo faktycznie są super tanie i fajne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ihihi nio ja jak zwykle na przyrost wsumie to z tego kupilam naprawde niewiele sama reszte dostałam od siostry a jak to sie mowi darowanemu koniu w zeby sie niezagląda czy jakos tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok ja zmykam spaciulki bo jutro szkoła:( i rodzinny zjazd dobranoc dziewczynki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaaa dobranoc;)) Elwir_a super ciuszki z tej firmy są;) Poprosze Szwagra,zeby mi dla Małej coś w Anglii kupił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×