Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Kobitki strasznie cicho tutaj jest;) Straszna zgaga mnie chyciła po cukierkach:( Wziełam psa na spacer, ściagali plakaty ze słupów... jak dobrze bo juz na te mordy patrzec nie mogłam;/ Dzisiaj gostek dostal mandat za postawienie samochodu z plakatem na miejscu parkingowym dla szkoły(kij,ze 2 przyczepy z plakatami kandydatów na burmistrza dalej są i jest o wiele mniej miejsca parkingowego), odjechal ale wieczorem zas postawil ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgd
Hej. Mam do sprzedania jedno opakowanie kropelek Sab Simplex. Kropelki są oryginalnie zamknięte, w opakowaniu. Ważne do 2012 roku. Chcę je sprzedać gdyż po prostu mi zostały (przywiozłam z Niemiec trzy opakowania). U mojego dziecka bardzo się sprawdziły na kolki. Nie chcę na nich zarobić, kosztowały około 10euro, więc chciałabym za nie 40zł+ ewentualne koszty wysyłki. Możliwy jest także odbiór osobisty okolice Rybnika, Wodzisławia Śląskiego i Raciborza. Osobę zainteresowaną proszę o kontakt mailowy kolkula@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! dzis zaczynam ja:P......wszystkie pewnie spicie....i sie nie dziwie bo pogoda paskudna:(......chyba zima idzie:(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, Jestem Jestem- ja juz nie spie od 8,30 ale musialam nadrobic czytanie i zjesc sniadanko. Ilosia- Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin. Milej soboty dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia spelnienia marzen i wszystkiego co najlepsze;) ja jdopiero bede sie sciagac z lozka;)....musze do sklepu leciec na zakupy, ogarnac troche dom i robic posiedzenie w kuchni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia wszystkiego NAJ NAJ:):):) Ufff ależ był wczoraj dzień:) dzieciaki nawet grzeczne i oczywiscie sie rozmnozyły w miedzyczasie i była ich piątka ale spoko :) do tego ich rodzice ciasta sie napiekłam oczywiście sie zjarało polewa nie wyszła ale i tak fajnie było heheh:) od rana juz z młodym oglądam Disney Channel:D już znam na pamięć wszytskie odcinki czarodzieji , hanna montanah, nie ma to jak hotel, nie ma to jak statek no i słoneczna sonny:) niedługo się na mini mini znowu będe mjusiała przerzucić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;) Ja mialam problem z internetem na laptopie;/ Mąż po Tesciów ma pojechac po 14- dawno u Nas nie byli wiec ich zaprosilismy- flaszka się mrozi a teraz musze jakies ciacho upiec... Ilosiaa spełnienia marzeń, samych pogodnych dni i dużo dużo zdrówka;) Ewka ja kiedys lubiłam na bajki patrzec ale te co teraz produkuja to masakra;/ Jestem jestem a co do zimy.. ponoć od poniedziałku ma zaczac padac snieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosia... wszystkiego naj naj zdrowego maluszka i spełnienia marzeń :) :) :) jestem jestem... ja piję dużo w ciągu dnia, czasem i w nocy, najwięcej to wody mineralnej niegazowanej. oprócz wody piję herbatki owocowe, soki takie robione w domu. co do kawy, coli, czarnej herbaty i tych soków z kartonów dziwnych to jestem zdecydowanie przeciwna i nie tknęłam tego od samego początku i powiem wam szczerze, że nie mam na to ochoty i chyba nie wrócę do kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po szkole;p hihihi tak sie trzeba uczyc:) teraz ciag dalszy przygotowan jedzonka:) dziękuje serdcznie kochane za zyczenia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) muszę nadrobić co naprodukowałyście, Ja niestety popołudnie i pół wieczora spędziłam z bólem nogi. Poszłam wyrzucić śmieci i spadłam ze schodów! ktoś coś wylał na klatce i się spadłam troszkę. Na IP obmacali, odmówiłam RTG i leków przeciwbólowych, zabandażowano mnie i jest już lepiej. Zrobiono także usg, z małym wszystko ok, on nie ucierpiał na moim upadku, starałam sie na rękę upaść, aby nie na tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurna Suelen! Przestraszyłam sie jak to przeczytałam! Dobrze,ze Natanielkowi nic sie nie stało i Tobie tez. Mam nadzieje,ze szybko przestanie bolec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen- wspolczuje bidulko, pewno sie strachu najadlas i boli cie bardzo, dobrze ze z maluszkiem wszystko dobrze. Dziewczyny uwazajcie na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja jem wlasnie hod-dogi :P,to mój sniadanio obiad :P. Polazlam dzis w sklepy dziecinne,poogladalam wózki iiii wkoooncu kipilam dzieciatku mojemu pierwsze ciuszki :D ale frajda!! oczywiscie w zólto-bialych kolorach :) słodziaki !! sorki! musialam sie pochwalic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla i bardzo dobrze;) Chwal sie ile chcesz;) a po mnien hod-dogi juz dlugo chodza ale zawsze zapomn bulki kupic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale ze mnie GAPA!! ILOSIUU WSZYSTKIEGO NAJPIEKNIEJSZEGO Z OKAZJI URODZINEK,SZCZĘŚLIWEGO ROZWIAZANIA I DUUUZO MIŁOŚCI NA CODZIEN. BUZIAK! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm teraz wykopie paczuszkę delicji z torby i wsune :P. międy czasie bede szukać jakiegoś placka,prostego i szybkiego ,zeby bylo cos na niedziele :P.Korci mnie szarlotka jablkowa z budyniem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka jabłkowa z budyniem? Ciekawe brzmi;) Mi tych gniazdek psysiowcyh wyszło jak na całą armie:D Potem zrobie zdjęcie;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet chwilę nie myślałam, ze boli, ale co z Natim?! Ale ludzi sa niestety głupi! ktoś wiedział, że coś się wylało, mój mąż mówi, że to chyba komuś jakaś butelka z olejem się stłukła, zamiast to zetrzeć, nawet kartkę zostawić, lepiej spie*** z miejsca. Dobrze, że wczoraj zrobiłam obiad na dwa dni :) TUETHE co Ty tam znowu dobrego zrobiłaś do jedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabiłaybm takich sąsiadów! Na miejscu Twojego Męża chodziłabym po każdym i robiła chaje aż ktos by się przyznał;/ Jak zrobie zdjęcie to zobaczysz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe a ja wczoraj w polskim sklepie kupiłam gniazda ptysiowe z lukrem :P i tuż przed spaniem zjadlam :P łakomczuch ze mnie,ale nie wiem czy to było powodem ale potem w nocy straaaasznie mnie suszylo,mdlilo i dziwnie brzuch sie napinal :( .Na szczęście dzis mam sie dobrze :P A swoja droga te gniazda pycha! tylko strasznie tuczace :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ;) Jestem pewna,ze te łakomczuchy u mnie w domu nie dadzą rady zjeść tego wszystkiego bo by się chyba porzyga** ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za mną chodzi taka dobra babeczka z kremem i owocami :) nie to, żebym miała jakieś zachcianki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla dziękuje:**** Suelen az mi ciarki wyszły... ciesze sie ze wszystko z małym ok:) naszczescie teraz odpoczywaj:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj to się rozpłakałam jak już okazało się, że jest ok, chyba mi nerwy już puściły. Jest dobrze, teraz będą schodzić zjeżdżając po poręczy ;) Dlatego uważajcie co tam u was jest pod nogami, bo ludzie są niestety nieodpowiedzialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam popoludniowa pora z rana mialam gosci i nie moglam napisac.ilosiaaa wszystkiego naj naj naj spelnienia marzen , a ty suelen teraz odpoczywaj i niech skakaja przy tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje sonka::* tuethe jezu ale mam smakaaaaaa az mi ślinka leci ula pyszności:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×