Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Ilosiaaa wyśle kuriera do Ciebie;) taki prezencik urodzinowy, hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Ilosiaa wszystkiego najlepszego, zdrowego i niesprawiającego problemow Maluszka Ci życzę:) A dzisiaj z M bylismy w sklepie dla dzieciaczkow z ciuszkami, wozkami itp. Pierwszy raz w takim duzym. Myślałam że się zes... ze szczęścia jak zobaczyłam takie śliczne ubranka:D Oglądalismy tez wozki i łóżeczka, m in ten wozek espiro, kolor śliwkowy,kurcze najchętniej to wozek bym kupila w miarę tani, jedynie dokupiłabym porządny fotelik samochodowy a za resztę kasy nakupiła tych fajnych ubranek. Gadaliśmy z babką powiedziała ze najlepsze są zwykłe łóżeczka drewniane, bo te z płyty szybko się psują i chyba kupimy takie zwykłe do 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja wiem , tam były tez za 99 zł takie juz całkiem zwyczajne, tylko te za 130 były juz ładniejsze z jakimis wzorkami i zaokrąglone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak cicho, nie pisałam od wczoraj ,myslalam ze bedzie sporo do nadrobienia a tu tylko 2 stronki:P ech net mi cos wolno chodzi:P kurcze chyba nabieram wilczego apetytu, zjadłam na obiad zupe jarzynową, na drugie mielone z ziemniakami do tego sałata z rzodkiewką ze smietaną i wcale się tym nienajadłam a porcja byla taka co zawsze. Mało tego, nie zamierzam jesc kanapek tylko znow sobie zrobic ziemniaki z mielonym bo naszczescie został mi jeden kotlet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a podobne było w tym sklepie i tez chyba podobna cena, chyba kupie najtansze lozeczko ale za to pościel kupię z tych droższych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie, ja miałam tydz temu imprezkę a dzis spokoj, jakos mi smutno tak siedziec w domu, szczegolnie w tyg, M gra albo szybko zasypia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posciel przydalaby sie lepsza;)....bo takie zwykle po kilku praniach juz za ciekawie nie wygladaj. A poza tym maluszek musi byc w milusiej poscieli;) myslalam o Disneyu...i jakiś flanelowych. Jedna mysle ze kupie taka http://allegro.pl/posciel-5-el-flanelowa-flanela-120-90-od-arus-i1305680160.html ta pierwsza z pieskami a druga 5 (piata) http://allegro.pl/kubus-puchatek-disney-posciel-3-el-90x120-cm-i1292350615.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow mnie zgaga bierze a co śmieszne juz nie jestem teraz tak głodna jak po obiedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zastanawiam jaki wymiar poscieli kupic skoro najmniejsze jest 120 na 90 a lozeczko 120 na 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze 120x90:) poniewaz sa troszke tansze a 10 cm roznicy nie robi maluszkowi. Jednak 135x100 maja ladniejsze wzory czasami.... i sama sie tez zastanawiam nad wymiarem i moze dlatego jeszcze jej nie kupilam;) ale jestem chyba bardziej za 90x120:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi jeszcze muszę zmierzyc czy w ogole w to miejsce co mamy postawic wozek ono się w ogole zmieści:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi super:))) jestescie niesamowite:)) no jeszcze sie niezajadam koncze przygotowania a goście na 19:))) no i czekam na kurtiera od tuethe:)) dziekuje wam dziewczyny:*************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus my tez bedziemy kupowac takie zwykłe drewniane, chyba ;) Ilosiaaa jeszcze ten kurier nie przyjechał? :P Kurka za dużo tego zjadłam i zle sie to dla mnie skończyło... wiadomo smazone na oleju, głupia jestem. Teściom zastawiłam stól jedzeniem i teraz szybko lece przygotowywac ciasto na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
któraś juz chyba o tym pisała ale nie pamiętam co odpisalyście:) Co sadzicie o kołyskach czy któraś miała?? albo znajomi uzywali?? bO ja mam mozliwość pożyczenia na te pierwsze 3 miesiace cos słyszałam że lepiej dzidzia śpi w kołysce ale nie mam w tej kwestii żadnego doświadczenia. Jakbym miała sama kupic to bym nie kupiła bo by mi było szkoda kasy ale jak mam za free pożyczyc to się zastanawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć . ilosiaaa ja również życzę wszystkiego najlepszego dużo uśmiechu na twarzy i samych pogodnych dni :):):) Tuethe a ty znów piekłaś i robisz nam apetyt wrrrr .....ja też tak chce umieć piec:) Suelen ciesze się że jesteś cała i że z malutkim wszystko ok.Uważaj na siebie i lepiej siedź w domu :) Co do łóżeczka ja kupiłam zwykłe sosnowe za 130zł i wygląda super.Chciałam kupić turystyczne ale pan mi odradził ponoć są mało wytrzymałe jak maluszek zaczyna skakać .Co do kołyski to miałam przy pierwszym dziecku i nie było źle ,ale łóżeczko bardziej jest praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tescie pojechali a ciasto w piekarniku. Bedzie wujek miał tak jak chciał ciasto odpustowe :P Gula jak już kiedyś pisałam... ja tylko robie jak cos łatwego do pieczenia znajde;) Kurka mam super przepis na sernik z brzoskwiniami ale z tym jest dużo roboty i mi się nie chce;) Ewka ja myślałam o kołysce ale chyba kupie takie zwykłe łóżeczko, zreszta zobacze jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaa mam nadzieje,ze masz tam schlodzony zapas szampana bezalkoholowego ,,Picolo,, :P. A ja po tych rannych hod dogach i delicjach mam ciezkosc w bruchu. :(.Kupilam wlasnie mrozonke meksykanska z kurczakiem i ryzem ,podsmazylam i zajadam :P ale chyba zaraz zrobie sobie dokladke :P.Mąż mój w pracy,patrze na jakasik komedia romantyczna na TVN i zajadam :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla gdzie Ty widzisz komedie romantyczną na tvn:P a juz się ucieszyłam ze moze sobie jakis filmik obejrzę, a tu nic, coprawda jest pozniej fajna komedia z cameron diaz ale ja juz to ogladałam parę razy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla wariatko po hod dogach i delicjach masz cieżkość w brzuchu a jeszcze mrożonke meksykanska wcinasz? hehe;) ja musialam zjesc wodzionke przed te gniazka a teraz zjadlam kanapki;) Zastanawiam sie czy nie dałam 2 raz proszku do pieczenia do ciasta bo prawie mi wyleciało z blaszki:P a picolo mi zawsze smakowało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×