Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

mam wyniki glukozy :na czczo 72,58 po godzinie 99,48 norma 70-110 wiec cukrzycy brak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sonka gratulacje;) wlasnie na ostatniej wizycie czy wczesniejszej....juz nie pamietam....mowil ze jesli zelazo spadaloby (a rosnie) to kazalby mi cos jeszcze brac na podwyzszenie czy cos innego. A teraz znow mi spada:( no ale coz..uroki ciazy....Misiek wszystko mi wyjada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero wstałam hihihi polecialam dzis po całosci;p ja cały czas biore żelazo;/ tardyferon lekarz mi dal:) ciekawe co z ta glukoza bedzie boje sie bo dostałam 75gram z racji tego ze jestem obciazona cukrzyca tzn niemam jej ale tata moj ma ja zawsze mialam wysoki cukier a wciazy niby mi spadl zbaczymy co teraz bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wyobrazcie sobie ze jak moj wrocil z pracy o 1 w nocy polozyl mi reke na brzuchu i zaczal przemawiac do dzieci :-) dzieci kochane kopnijcie mamusie bo sie martwimy i wiecie co male tak zaczely skakac i kopac ze szok!!!!!!, kamien spadl mi z serca, wogole podobno twrdy brzuch w ciazy to norma tyle sie dowiedzialam a mam zaczekac na wizyte ktora mama wyznaczona na srode - cala irlandia, ale najbardziej ciesza mnie te kopniaki, dzisiaj rano tez byly, dziewczyny jaka to ulga!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide robic obiadek dla mojego R, dzisiaj wychodzi do pracy o 14 i caly weekend dla nas ;-) jutro jedziemy na lowy na wielki targ rzeczy uzywanych ostatnio oblowilam sie w fajne ubranka i zaplacilam grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no puszek to się cieszę że dały ci maluchy znać że wszytsko ok:) Łobuzy jedne tak mamę straszyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka dobrze,ze dojechalas bezpiecznie! Ja sobie jeszcze troche pospałam:) Mam nadzieje,ze już Ci w brzuchu nie burczy?:) Sonka super,ze wyniki dobre;) Puszek bardzo sie ciesze,że dzieciaczki kopią! Myślałam o Tobie! Twój R ma chyba magiczną ręke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZKU jaka ulga, bardzo się cieszę, że wszystko z dzieciaczkami jest ok, widocznie przytuliły się do siebie i odpoczywały. SONKA bardzo się cieszę, że z wynikami jest wszystko dobrze :) Właśnie wróciłam z zakupów z moją mamą, wróciłam bogatsza o dwa swetry w tym jeden bardzo cieplutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka- super wyniki. Puszku- ciesze sie razem z toba ze maluszki szaleja w brzuszku, bardzo sie o was martwilam. Duzo odpoczywaj. Na zaparcia pomoga ci soki takie swiezo wycisniete a w dodatku poprawia ci sie wyniki. Mozesz tez pic kefir to tez pomaga. a ja wlasnie wrocilam od dentysty, bylam na kontroli i wszystko swietnie, ale jestem tak zmeczona ze chyba wezme kapiel i do lozeczka polezec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen a myślałam,ze Ty jeszcze spisz, hihi;) Ja jutro Męża postaram sie wytargac na jakieś zakupy;) Grube swetry teraz są idealne, fajnie że sobie kupiłas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE, nie nie... dzisiaj nie próżnowałam :) pojechałam na zakupy obiadowe i ubraniowe. Zawsze miałam krótki sweterki do biodra, a teraz wyglądam w nich śmiesznie, bo mam je do połowy brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak mam.. wszystko robi się za krótkie. Zjadłam bułke i pogoniło mnie do łazienki, eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ja tez tak chce! dzieki dziewczyny za troske, ciaza to jednak pasmo zmartwien no i oczywiscie wielka radosc wtedy gdy wszystko idzie dobrze, a moj R hmmmn no coz maja dzieci respekt przed ojcem od samego poczatku;-) a mamie na glowe mozna wejsc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Mamy zazwyczaj szybciej odpuszczają, hehe;) Zastanawiam sie co dzis upiec... chyba zrobie abbke cytrynowa,żeby wyprobowac foremke co mi M kupił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki szukałam na necie informacji na temat 24 tyg.ciąży o ruchcach dziecka w brzuchu,bo pisałyście tutaj ze wtedy dziecko mniej sie rusza,jednak nic nie pisze na ten temat... może mi napiszecie dlaczego akurat ten tydzien jest TAKI :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orlla... ja pierwsze słyszę, że w 24 tyg. można czuć mniej ruchów. Ja teraz jestem właśnie w 24 tyg. i nawet lekarz się mnie pytał czy czuję ruchy, a czuję codziennie o różnych porach dnia i nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla szczerze mówiac nie mam pojecia dlaczego tak jest... Dziewcyzny ja chyba nei moge mieć dostępu do internetu... znalazłam taką stronke http://kotlet.tv/ i przepisy taki,ze bym tylko w kuchni siedziałą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe- moje dzieci by cie adoptowaly, bo uwielbiaja takie jedzonka a ja jestem teraz troszke leniwa. Dobrze ze moja corka sie sama bierze za wypieki i takie tam bo by chyba byly na mnie zle ze mama ich zaniedbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orla nie chodzi onkretnie tylko o 24 tydz - srednio od 24 do 28 tyg czuc ruchy najbardziej, pozniej dzidzia jest za duza i ma malo miejsca na takie skakanie po brzuchu, ale czasem nie czuc ruchow przez caly dzien bo dziecko np jest leniwe w tym dniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez slyszalam i czytalam tak jak puszek pisze ze w tych tygodniach jest najbardziej aktywne a pozniej ta aktywnosc spada ze wzgledu na miejsce w brzuchu;) a ja sie musze wziac za kiwi bo ma ponoc bardzo duzo zelaza......ech....ogolnie uwielbiam owoce ale kurcze myslalam ze po tym ascoferze bedzie juz ok a tutaj kurcze leci....no ale trudno. NOż i do dziela:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Puszku super że dzieciaczki dały o sobie znać, pewnie postanowiły sobie zrobić przerwę w figlach:) A ja odebrałam dzis wyniki 1,glukoza w normie 2.limfocyty ponizej normy, a neutrocyty powyzej ale w ciąży to chyba normalka 3.RBC ponizej normy (?) Natomiast w moczu śladowe ilości ciała ketonowego:o Chyba zadzwonie dzis do gina z tymi wynikami Jeszcze na wynikach moczu napisane że brak glukozy w moczu, a ja mocz pobrałam przed wypiciem tej glukozy. Mam nadzieję ze dobze zrobiłam? Bo to stężenie glukozy to się bada tylko we krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam książkę ''W oczekiwaniu na dziecko" i tam w rozdziale 6 miesiąc jest napisane tak jak pisze puszek, że dziecko jest najbardziej aktywne ruchowo w tygodniach 24-28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kat napewno Twoje dzieci nie zamieniły by Ciebie na inna Mamusie;P Ja poprostu musze probowac rozne przepisy bo 16 grudnia mój M ma urodziny i musze cos na stole postawić:) A napewno byłby ze mnie dumny jakbym sama zrobiła ciasto i tort niż poszła na łatwizne i kupiła;) Musze tylko poszukać jakis przepisów na kremy do tortów chyba,ze Wy macie jakiś dobry sprawdzony?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja dzisiaj zwolniłam się z pracy na dodatek sie strasznie zdenerwowałam....Jedna pracownica w mojej firmie leczy się na tarczyce i ma mieć w styczniu tą terapie jodem. I teraz miała próbą dawkę po której też się promieniuje do 7 dni a ta dzisiaj przyszła po 4 dniach i się wkurzyłam mogła przecież powiedzieć wzięłabym sobie L4a sam jej lekarz powiedział że ta próbka działa przez 7 dni...no ręce opadają. A jeszcze mam biurko prawie zaraz obok jej ... Właściwą dawkę jej podadzą w styczniu i wtedy ma 2 tyg siedzieć w domu chociaż doczytałam się że nawet do 3.... popatrzcie same Środki ostrożności po terapii I-131 RAI Jod I-131 wytwarza promieniowanie, w związku z tym niezbędne są pewne środki ostrożności. Pacjenci poddani terapii jodem I-131 muszą postarać się unikać kontaktu z innymi, w szczególności z kobietami w ciąży i małymi dziećmi. Kuźwa a ta przyszłam już 4 dnia myślałam że zwariuje zero pomyślunku... ciekawe jakby sama była w ciąży aj szkoda gadać... Tak więc od 9 już odpoczywam w domu. Może panikuje ale tu chcodzi o moje dziecko bez przesady nie będe ja na takie rzeczy narażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONKA aż mi łzy napłynęły jak zobaczyłam tą kruszynkę :( takie maleństwo bezbronne i kruche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia bardzo dobrze,że zwolniłąs sie do domu. Ta baba jakas nienormalna czy co;/ musisz teraz unikać ludzi,ktorzy są na cokolwiek chorzy, dla dobra dziecka. Ja sama bym spierniczała ile sił w nogach... Biedna ta Zuzia,ze od początku musiała walczyć o zycie.. babka w picu, ciekawe co tym razem mi wyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe- oczywiscie ze by nie zamienily na inna, ja wczesniej tez duzo pieklam i gotowalam roznych smakolykow, lubie wyprobowywac nowe przepisy. Teraz poprostu niemam na nic sily ani ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×