Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Ja też marcówka a gdzie bylas cały dzien?:) 2 tysiaki za porod? nigdy bym nie dala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe jak bym miała zapłacić tylko dwa tyś w prywatnym szpitalu to bym zapłaciła. jak policzysz w państwowym, oczywiście jak byśmy wybrały ful opcję czyli znieczulenie, pokój rodzinny,poród rodzinny, położna to w państwowym wychodzi ponad, a wkurza mnie to że z jakiej racji skoro ja od 15 lat płacę składki, to jakbym odkładała to byłoby mnie stać na poród w np.medicoverze,tam chyba kosztuje koło 8 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no dziewczynki gdzie taki szpital otwieraja? Chetnie się wybiore :) Cały dzień jakis zwariowany miałam.Pojechałam po wynik,a że był ok,to dawaj na kawę do kolezanki jednej,drugiej.Przyjezdzam do domku a tu sie okazuje ze 3 dzieci dzisiaj mam do pilnowania.Nie minęła godzina,a tu telefon że zaraz przywioza świnke która miała być za tydzień no i miałam co robić do tej pory Kręgosłup daje znać o sobie,Za duzo połaziłam po tym śniegu dzisiejszym\ Ale rano u mni eza oknem to widok jak z bajki był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze lubiłam wszystko robić na wysokich obrotach,a tu trzeba było zwolnić maksymalnie.Już chyba na zawszze tak zwolniłam ,bo umęczyłam się jak babcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam,ze to chodzi o jakis normalny szpital. ten to jest ful wypas... Jakby mnie było stać to bym zapłaciła a tak to musze normalnie w państwowym ale co tam;) Ja tez marcowka nie dziwie się,że kręgosłup daje się we znaki... ja cos zrobie i już nie wytrzymuje a co dopiero jakby caly dzien na nogach była tak jak Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ja nie mialam neta prawie pol dnia bo moj mezus jak wiercil dziure na kolki do mebli to ruszyl jakies kable w scianie i wywalilo prad. i ciezko bylo neta podlaczyc.polowe mam zrobiona ale musielismy powycinac dziury na rury z gazem i smierdzi w calym mieszkaniu okna tez nie moge otworzyc bo jak otworze to z dworu smierdzi sadza i musze siedziec w tym smrodzie.masakra.jeszcze auto na warsztacie i tak nie mozna jednego skonczyc trzeba sie odrywac do drugiego jak mnie to wkurza. a juz nie mowiac o burdelu w mieszkaniu, kto to wszystko posprzata jak ja juz ledwo chodze co tak mnie boli:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka bałaganem się nie przejmuj. Jak już wszystko zrobicie to napewno ktoś ci pomoze posprzątać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcóweczko odpoczne po smierci ,ja bym mogla duzo robic gdyby nie ten bol.ten smrod to jeszcze nic nie jest az tak uciazliwy ale do lazienki nie da sie wejsc bo graniczy z pokojem od ojca a on kopci jak smok i taki smrod jest ze niewiem jeszcze do niego kumpel przyszedl i oboje kopcai piwkuja.chociaz jak tak mysle moze dobrze ze tak boli bo to mnie ze tak powiem przystopuje.nic mnie nie cieszy jak sobie pomysle o tym grudniu to mi slabo urodziny swieta i jeszcze nie wiadomo co,jak my przezyjemy ten miesiac:( chcialam kupic w tym miesiacu malemu reszte wyprawki ale bede musiala sobie darowac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Sonka... Nie mów tak. Teraz powinnaś jak najwięcej odpoczywac. musisz się oszczędzać dla Twojego zdrowia. Twój M powinien wszystko sam zrobić a za palenie powinien po dupie dostac. Moj ma zakaz palenia w domu, idzie albo do piwnicy albo na podwórko. Co do grudnia wiem co czujesz... sama bym chciałą wszystko juz kupić ale urodziny Męża, chwile pozniej święta... a dobrze wiem,że w grudniu i styczniu będę musiałą bardziej na siebie uważać,żeby nie urodzic prędzej bo jest zapewne takie ryzyko jak ja jestem wcześniakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj Tata pali a nie Mąż. Moje czytanie ze zrozumieniem się pogarsza;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia to i tak długo cos bo ja wysłalam go na drugi dzien rano ;/ ale ciesze sie ze Ci sie podoba:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ojciec kopci jak pociag jeszcze kupuje jakies ruskie dziadostwo co smierdzi nieprzecietnie , moj maz zreszta tez kopci i niestety nie moge nic z tym zrobic i oboje kopca przy mnie ale coz jakos to wytrzymuje w sumie nie mam wyjscia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe tylko ja mam troszke gorzej bo mieszkanie na kredyt meble oplaty i teraz mam tak 6 .12-rocznicz slubu, 13-urodziny ojca, 14 uurodziny ojczyma ,19-imieniny meza dobrze ze nie obchodz, 23 urodziny meza swieta plus sylwester. bedzie ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osz kurka faktycznie masz tego dużo... ale poradzicie sobie. musicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPIOCHY:) sonka nie martw sie na zapas.....to nic nie da a przebrnac musisz.....nie mysl o wszystkim naraz tylko po kolei.....bedzie dobrze zobaczysz:) Meza opieprz za palenie przy tobie to napewno. Zapytaj co wazniejsza dla niego zdrowe dziecko czy on bo jak narazie nie po to chyba je nosisz pod sercem, starasz sie by wszystko bylo dobrze by on te starania niszczyl.....a co! zmykam na uczelnie, mam nadzieje ze nie naprodukujecie za duzo w ten week:P........ja tez mam nadzieje ze nie urodze wczesniej.....na egzaminach...:D.....odpukuje w niemalowane:) zimnooooo.....pogoda paskudna......brrrrr.......pa:) cimki dla was i milego weekendu zycze;) SONKA!! Trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
jestem jestem wczoraj zasnelam i nie odp:) jesli bedzie to 2 tys to dam bez problemu...nie to ze z kasa nie mam co zrobic ale dla mnie wazniejszy jest komort i bezpieczny a 2 tys to nieduzo, za cesarke trzeba pewnie tyle dac w syfiastym moim panstwowym szpitalu plus opieka poleznej ze 300 stówki....dziekuje bardzo. A skąd masz info o 2 tys????? cos za malo mi sie wydaje...chociaz skoro nfz ....nie wiem wszystkiego sie dowiem na kolejnej wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry, Sonka- moj maz rowniez obchodzi imieniny 19, mysle ze maja tak samo na imie. Tez mam duzo wydatkow w grudniu, ale mysle ze tym razem skromne podarki wystarcza. Milego Dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) wstałam, ale się nie wyspałam :( Co do porodów, u mnie w Łodzi jest prywatna klinika SALVE (znana również z leczenia niepłodności) i tam poród w pełnej wypasionej opcji kosztuje 3,8tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cuz u mnie klinik wypasow niema chyba ze do Warszawy bym pojechała ale odpuszcze sobie ten rarytas dam rade:)) wydatki sie szykuja to fakt kazdej z nas najwyzej bedzie skromniej ja mezowi juz kupilam prezent ma urodziny 23grudnia ihih wiec dostanie w tym roku jeden i chrzesniakowi cos kupie a reszta skromnie po ferrero roscher jakims ładniejszym pudełeczku cuz musza zrozumiec moja sytuacje z nieba mi nie leci a kokosów niezarabiamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie biorę pod uwagę tej u kliniki, mnie po prostu szkoda by bylo tych pieniędzy :( z małym i tak mam sporo wydatki, do tego święta idą, mój mąż studiuje do lutego... tyle kobiet rodzi w Państwowym szpitalu to i Ja dam radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja tez sie nie wyspałam bo mi M marudził nad uchem od 10że jest głodny:P Suelen jestem tego samego zdania co Ty... w normalnym szpitalu urodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie niemartwie o porod bo tu to jest super porodowka i polozne, teraz jak bylam na CTG to zobaczylam ze znowu ja zmodernizowali, rodzisz jak chcesz, chcesz znieczulenie to dostaniesz niechcesz to daja ci kroplowki ze srodkami przeciw bolowymi- po nich tak krzyze niebola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć ciążówki,ale pospałam dzisiaj.Do 9tej. SONKA resztę wyprawki kupisz wstyczniu i lutym.Nie martw się,bedzie dobrze. Postaraj sie choć troszkę więcej odpoczywać.Tym bardziej że ty dopegyt łykasz(z tego co pamietam) A z ciśnieniem nie ma żartów w ciązy.Przypomnij mi proszę czy to Twoja pierwsza ciąza. U nas szpital wyglada jak z PRLu,ale położne ludzkie babki są,a to dla mnie wazniejsze niz standard i wypasiony szpital. Gin namawia mnie na szpital w którym on pracuje,będzie miał mnie na oku i szybciej zareaguje niż przy pierwszym porodzie. Jeszcze nie wiem co zrobię,o tym drugim szpitalu to opinie nie za bardzo słyszałam.I położne nadęte. Co do wydatków,to wszystkie prawdopodobnie na grudzień darujemy sobie zakupy dla Bobasków.Zostana nam jeszcze 2 miesiące.Damy rade Dziewczynki. Co sądzicie o kosmetykach z Johnsona? Czy faktycznie uczulają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×