Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Jestem jestem chowaj ta czekolade chowaj;P Ja bede M obierać sweety;) M mi mowi,ze mu mój cellulit nie przeszkadza, wiec sie nie martwie ale się smieje,że tyłek mam coraz większy i teraz ma za co złapać wkońcu... Ilosiaaa napewno tak zle nie ma,ze ty w jedną strone a tyłek w drugą;) zaśmiałam sie jak to przeczytałam az M się odwrócił od komputera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moj ma tak fajnie,ze nie ma ani troszeczke... jestesmy okropne wiecie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki ja też mam celulit....ilosia a to z tym że tyłek w swoją strone a Ty w swoją to mnie rozbawiłaś do łez :) ja dziś ze słodyczy wciągnęłam budyń o smaku krówki....ale wciągnę jeszcze szarlotkę którą zrobiłam przedwczoraj :) taki na biszkopt przełożony musem jabłkowym z dodatkiem galaretki cytrynowej i na to lukier....pychota...i leciutki....mniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeheh tak jest raz moj M po kapieli do mnie ejzuu co ci sie stało co to jest a ja patrze spokojnie kochanie to tylko celulit niewiesz ze po slubie jest tylko gorzej;p ahahha cuz bywa czas sex bomby minoł zaraz po 18-tce;p hyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale niemam nudno bo jak sie lekko odwruce to juz widze swoja dupke;p i ona sie do mnie smieje itp haahah wiec mam razniej bo siedzimy w domu we dwie i sie nienudzimy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek jakies saluty odstawia mi w brzuchu:).....bo mi sie prezy caly:).....chyba miejsca zaczyna mu brakowac:(.... Nie wiem jak ja wytrzymam jak Misiek bedzie plakac a ja nie bede wiedziec czemu........chyba sie zarycze razem z nim wtedy:(.....strasznie sie boje o to ze nie bede potrafila w czyms mu ulzyc jak bedzie go bolal brzuszek albo cos innego.... ale wiem jedno ....bede go straaasznie rozpieszczac:P.......niedobra jestem wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty smaczna musi byc ta szarlotka, mm;) Ilosiaaa musiało go to zgasić, hehe;) to ja Wam powiem,ze ja nawet nie wiedziałam,że mam cellulit... M mi o tym powiedział:P nie pomyślałam,że moge sobie urozmaicać czas patrzac na swój tyłeczek,ktory się moze do mnie uśmiechnie;p obrałam M te sweete i myślałam,że mnie ochrzani bo znów mu daje jedzenie pod nos a On to wcina grzecznie,hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem mam takie same obawy... boje sie,że sobie nie poradze,że nie będę wiedzieć co mam robić... ale to chyba normalne. Z czasem wszystkiego się nauczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chce kupic sobie zestaw ten w tommee tippee ktoras chyba z was go kupowala ten co jest w nim szczotka do wlosow aspirtator do noska obcinaczka itp tylko tam jest termometr dla dzieci doustny i nie wiem czy taki jest dobry dla noworodka..waszym zdaniem jaki jest najlepszy termometr dla takiego bobasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale robicie smaki na smakolyki a juz chce sie opanowac..ale coz pokusilam sie na marcepan w czekoladzie 450 kalorii ;( :P a na cellulit kupilam ostatnio super szczotke do kapania szorstka z tymi gumkami i oprocz tego mam takie cos do masazu narazie mi sie jakis nie robi..pozniej po porodzie kupie jakis kremik no bo teraz wiadomo nie mozna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia ja widzialam termometr w smoczku:) a co do zestawow to niestety nie pomoge bo ja chce kupic jedna buteleczke 150ml i druga niebieska 260ml ale kolorowych w zestawach laczonych nie ma wiec nie mam wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja teraz wcinam pomarancze;D kurna jak nie chce jesc slodkiego to jak na zlosc w tv cały czas reklamy jakis słodyczy;/ Kasia ja kupiłam jedna butelke 150ml z avent i więcej myśle,że nie będzie mi potrzebne jak narazie... co do termometru to M stwierdził,że takim zwykłym jak był mały mierzyli mu rodzice temperature to my też możemy ale jak będę miała kase to kupie taki do przykładania do czoła lub uszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki elektroniczny i jest do dupy;/ Ale ten w smoczku jest świeny i niedrogi, moze sie skusze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ja na jakiś felerny egzemplarz trafiłam nie wiem... ale czasem czekasz i czekasz a temperatury i tak nie zmierzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten zestaw tomme tippee i jestem zadowolona co do termometra to kupuje taki dla dzieci specjalny tzn z wkladaniem do ucha nie dlateg ze zwykly jest do dupy ale poprostu bo taki chce miec:)) wogule butelki tez tommee tippee mam i sa zaje**** fajne:) według mnie avent sie chowa ale to tylko moje osobiste zdanie:) kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam focha na Męża.. wymyśliłam,zeby isc do knajpy do której mamy 5 min a On z bratem moim spoko idziemy i se poszli sami a mi kazali w domu zostac;/ chyba,że bedzie tam koleżanka to mi napisze,ze mam przyjsc. Włączyłam sobie bajke na tvn a co mi tam. Wybieracie się gdzieś jutro? Jak tak to jak się ubeiracie bo ja sie już zastanawiam bo idziemy do knajpy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
kurcze od rana boli mnie spojenie łonowe!jak chodze zmieniam pozycje masakara! przeczytalam na necie ze czesto sie to zdarza bo kosc lonowa i miednica sie rozchodzi....jak bedzie sie nasilac ?i tak do konca ciąży?????!!!!! któras z was tez to odczuwa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
kurcze to taki ból przy zmianie pozycji wstaniu itp, nie kłócie a jakby zakwasy po niewygodnym siodelku rowerowym..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosia, kocyk dotarł, śliczny i mięciutki a miałam do ciebie napisać czy wysłałaś bo konował listonosz tak mi włożył awizo że od 19.11 przeleżało w skrzynce. lidian też tak mam czasem, tak mnie kłuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.Jutro nadrobię zaległości.Dzisiaj juz nie mam siły. Tęsknił ktoś za mną :-) Odebrałam wynik z moczu i na szczęscie nie ma białka. Nawet nie wiecie jak sie cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidian
jestem jestem no nastawiam sie. Moj lekarz ma sie wiecej dowieziec jak bedzie to wszystko funkcjonowalo. Jak bedzie umowa z nfz to jade na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×