Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Puszek bez przesady;) Kat ja dopóki jeszcze w miare się ruszam to moge piec. Zajmuje to mniej czasu niż gotowanie obiadu a w tym tygodniu wyręcza mnie w tym mama wiec nie ma zle;) Wiecie co mi pies zrobił? miałam 4 plasterki szynki w ręce bo robie spaghetti carbonara z knora i schyliłam sie ,zeby zobaczyc czy babka rośnie a on mi cap tą szynke z ręki i szybko pod stół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie że ktoś odpisał na to co ja napisałam:( Kasia dobrze że się zwolniłaś ,niektorzy są nonormalni to fakt, do mnie raz przyszła koleżanka cała zakatarzyna i jeszcze gada ze ją grypa bierze:o ja w takich sytuacjach mowię co myślę i koniec, zdrowie dziecka jest dla mnie ważniejsze niż to czy ktoś tam się obrazi za szczerość. Biedna ta dziewczynka Zuzia, ja normalnie jak czytam coś takiego lub oglądam to ryczę jak bóbr ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus - nie gniewaj sie, wybacz - ja nie odpisalam bo kompletnie nie mam pojecia o co chodzi w tych badaniach, w irlandii nie robia takich badan, dlatego nie zabieram glosu jak piszecie o glukozie czy cukrzycy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUS Ja nie odpisałam bo się nie znam, ale troszkę poszperałam w necie na temat glukozy i moczu. Dobrze zrobiłaś, bo nerki inaczej filtrują glukozę niż krew rozprowadza po organizmie. KASIA uważam, że podjęłaś dobrą decyzję, prawdziwa odpowiedzialna mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus bezposrednia jestes, w sumie to dobrze, ludzie czasem robia glupie rzeczy tak jak Twoja kolezanka, nie zastanawiajac sie nad tym, a dla nas nasze maluchy sa przeciez najwazniejsze, kurcze caly czas ten metaliczny smak w ustach, non stop!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM Ja mam program włączony, który powyłączał wszystkie reklamy i żadna mi sie na żadnej stronie nie pokazuje. Naprawdę polecam tą opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wnerwiająca ta reklama, Suelen a ten program nie działa w taki sposób że niektory strony się nie otwierają lub obrazy bo on je widzi jako reklamy? kiedys zainstalowalam jakis program to tak własnie działał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus nie gniewaj się ale ja kompletnie nie wiem o co w tych badaniach chodzi. Najlepie mowic prosto z mostu ja cos się nam nie podoba bo zdrowie dziecka jest najważniejsze;) Puszek to jest pies mojego brata, przyniosl blaziego 4 lata temu i praktycznie ja przy nim wszystko robie;/ chodze na szczepienia, na spacery albo jak cos się dzieje to z Mężem jeździmy do weterynarza Jestem jestem mnie ta reklama tez już doprowadza do szaleństwa;/ nie wiem po jaki kij ona tu jest, grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUS nie, to mój mąż informatyk mi to zainstalował, podałabym nazwę, ale nie wiem czy można tak na forum :/ Ob blokuje tylko takie reklamy latające, co to nagle sie pokazują i szukasz X żeby zamknąć. Nic innego nie blokuje, każda strona się otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen - slyszalam ze to normalne ale w pierwszym miesiacu ciazy a teraz to nie wiem, a ty uwazasz ze normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i na pewno nie domagam się by ktoś mi wyniki interpretował, byłam ciekawa czy ktoś miał cos takiego az tego co się doczytałam obecnosc tych ciał ketonowych moze oznaczac zatrucie ciążowe i jakos mnie te wyniki podminowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus to się ciesze;) Babka wyciągnieta;) ide z psem na podwórko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZKU, w tej książce jest dział możliwe objawy ciąży i tam jest wytłumaczone, że jama ustna, jezyk i kubki smakowe są bardziej ukrwione, do końca ciąży może utrzymywać się metaliczny posmak w ustach. Może to być spowodowane dużą czułością na żelazo we krwi. Jesli wyniki badań są ok, tarczycy też to nie należy sie martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie mierzyłam bo nie mam w domu, ale jak pojdę do rodzicow to zmierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie zmierz - bo podwyzszone moze oznaczac gestoze czyli zatrcie ciazowe, ja mierzylam teraz i mam 100/52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZKU czyli masz odpowiedź :) niestety juz nie napisali jak sobie radzić z tym smakiem. Ja po braniu leków mam ciśnienie 138/92 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem ja staram sie dzis słodyczy nie jesc:P Suelen to znalazlas wytlumaczenie na metaliczny smak w ustach... kurna! pol babki mi sie nie dopiekło;/ jakim cudem? wsadziłąm spowrotem do pieca mam nadzieje,ze to cos da... a jak nie to od nowa bede robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera ale sie wkurzylam jak wam pisałam mysle nad x-landerem XA i XQ producent napisal ze xq ma regulowane oparcie 4 punktowe i zniwelowano funkcje poprzednia (była kubełkowa) a na allegro znazlam ten wozek i tylko 1 z nowej kolekcji i facet pisze ze kubelkowa juz k****wa niewiem wkoncu jaka jest wrrrr jak czlowiek sam niesprawdzi to sie niedowie moj M ma małe doswiadczenie i albo jak w sklpiej byl to nierozrożnil oparcia albo sprzedawca chce mu wcisnac egzemplarz zeby zarobic ale sie wscieklam!! robia ludzi w balona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×