Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

PUSZKU mi ginekolog po wizycie 4 dniowej w szpitalu przepisał DOPEGYT, który mam łykać jednocześnie z magnezem, bo ten lek bardzo wypłukuje minerały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaaa ja xlandery nie ogladalam wiec nie wiem jakie to jest. zreszta sama nie wiem co to jest kubełkowa- cyba jakas głupia jestem. Babka odratowana ale troche mi się posypała, bu. Nestepnym razem bede robic z poprzedniego przepisu tylko z dodatkiem cytryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ty kucharo;p hyhy kubelkowe to ze sie oparcie nierozklada tylko jak niby kladziesz dziecko to ma nogi w gorze itp quinny ma kubelkowa bolder chyba tez;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli lepiej,żeby nie było kubełkowe? ale jestem zła o tą babke;/ Wy się cieszcie bo nie wkleje zdjęcia;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lepiej nie tzn moim zdaniem widzialam dzieci wozone w tym to takie zgiete byly no niewiem kiepskie opinie maja według mnie e tam kochana ja bym zjadla ta twoja babke;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie nie podobają te kubełkowe siedzonka, dziecko taki ściśnięte, zgięte, jak leży to z nogami uniesionymi. Lepsza jest spacerówka z rozkładanym oparciem. TUETHE babka na pewno jest przepyszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze o tym pamietac;) miałam nie jesc słodkiego ale ze złosci złapałam żelki co M dostał. takie smieszne w kształcie ślimaków, u nas takich z haribo nie ma;p jutro upieke nową to się z Tobą podziele;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie :) Espiro ma normalne siedzenia, rozkładane do danego poziomu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
espiro ten co suelen chce ma rozkladane ale espiro vector ma kubelkowe;p i ja sie wlasnie wscieklam bo juz niewiem czy ten posrany model ma kubelkowe czy nie;/ wrrrr cieszylam sie bo lzejszy od xa o 25kg ale chyba juz wiem jakim kosztem i pewnie bede skazana na xa i po wyborze;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super;) Bo zaczełam się stresować,że będę musiała innego wózka szukac... coś mi klawiatura w laptopie zaczyna szwankowac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff to dobrze;)) Normalnie M mnie zaskakuje... zjadł 2 porcje spaghetti a zawsze ledwo jedną w siebie wcisnąl;) Patrze na rozmowy w toku... normalnie aż się dziwie,że tym dziewczynom jeszcze nigdy nikt nie wsypał czegos do drinków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe tez patrzylam nikt niewsypal bo bez tego sie dały... no ja wlasnie sie uspokajam po czekoladzie;p hihihi nawyzej bedzie XA jak mial byc;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mi się pokickało;) jestem jestem ile Ty masz jeszcze czekolad schowanych?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe jakby niebyło i ja milke jadłam ale na 2paskach sie nieskonczyło;/ wazne ze juz mi lepiej;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodyczami jestem obstawiona na maxa:D.....princeski, cukiereczki, zelki, itd:P......a potem placze ze mam dziury w tylku od celulitu;) i nie wiem od czego;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osz kurka.. i codziennie jedna? To u mnie leży toffife ale wole nie patrzec w tamta strone bo też ze mną wygra;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wlasnie, pisalas o tym:).......ale nie wiem jak sobie poradzimy z tym....mam nadzieje ze duuuuzo ruchu bede miec pozniej....oczywiscie w granicach rozsadku;)....by zwalczyc to cale zlo z mojego tylka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahah nio to extra my tylko o jedzeniu hihi i potem płacz ze dziurki w pupie ja tez mam celulit i to mega ale co jak ide to tyłek mi faluje zyje swoim zyciem a ja swoim;d ja w prawo on w lewo;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×