Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ja tez marcowka ihih no napoczatku sie burzyłam na to imie taka jestem przekorna i jak M chcial syna Wiktora to mi sie krew zagotowala bo wczesniej chcial Igora;p cuz przewrotny jak ja ale ta Wiktoria ahhhh zapadla nam wszystkim do gustu i teraz juz kazdy tak wola do brzuszka:) ja dla chlopca mialam mase pomysłow : Alex,Igor,Dorian,Alan,Wiktor,Nikodem,Filip:) moze pomoglam:) iihihih dzieki za rade co do maki:)) napewno bedzie leprzym wyborem bo naturalna itp. a co do prania śpioszkow i bodziakow codziennie słyszałyscie cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka z tych 3 imiona najbardziej podoba mi się Grześ;) ja sałatki mało kiedy robie więc przepisów nie mam ale napewno dziewczyny napisza tu pełno przepisów;) Ewka zapomniał podetrzec tyłek? ale aparat:P zakupki zrobione. Do skelpu mam moment a bym sie wywaliła bo tak ślisko;/ dobrze,ze nie poszłam na miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki, glowa mi peka od wczoraj, nie moge sobie z tym poradzic....wlasnie sie dowiedzialam ze moj szef nie podpisze mi papierka na specjanle chorobowe dla kobiet w ciazy! urlopu nie mam, pracowac nie moge, kurna bede musiala wziasc urlop macierzynski o 2 miesiace wczesniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale puszek jak to jest przecież ciąża na L4 jest 100% płatna. Tak mi moja ksiegowa mówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek jak to nie podpisze? Musi podpisac! czy to polska czy nie to kobiety w ciaży maja swoje prawa! co za bydlak... mama pomaga mi z wyrobieniem ciasta bo ja juz nie daje rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jeszcze jak to jest bo to przede mną ale jak pamietam koleżanki zatrudniały sie niedługo potem były w ciąży rzuciły L4 i od poczatku siedza sobie na zasiłkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak to nie można? i co to za zgoda na to czy możesz iść na zwolnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to L4 mozna w kazdej chwili rzucić na biurko i szef nic nie może zrobić. Musi płacić i to 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a myslalyscie cos o karmieniu?? np butelka cycem jakie porcje jakie mleko poczytalam troszke o tym i mam pierdolca;/ eh wydawalo mi sie ze wiem sporo zeby niepowiedziec ze wiele ale sie okazuje ze nic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZKA, ale ciekawe jak to jest u Puszka, bo ona nie jest w Polsce. My tak możemy, a jak ona to nie wiem? ILOSIU Ja narazie nastawiam się na karmienie piersią, pewnie przez 2 miesiące będzie to na zawołanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieje,że będę miała tyle pokarmu,że wykarmie Julke piersią. Ciasteczka czekają na wsadzenie ich do piekarnika:) Suelen jak sałatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONKA Ja myślę, że ta miara jest już pomnożona czyli tyle ile masz dookoła. TUETHE sałatka będzie robiona dziś wieczorkiem, albo rano. Wybrałam afrodyzjak Marcóweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde to co ja mam za rozmiar kupic xxxl bo jak mam teraz 104 to za 3 miesiace bedzie 110 sama nie wiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONKA a nie masz gdzieś ryneczku? na rynku jest od zarąbania tych koszul i byś sobie domierzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa bo ja zapomniałam ze puszek nie w Polsce. Znam przypadki np w Holandii jak mieszkałam tam kobieta w ciaży nie jest pod ochroną żadną. A moja koleżanka miała taki przypadek jak poszła do pracy że holender widzać że jest w ciaży specjalnie dał ja do cieższej pracy na kolana. Oczywiście zaraz zrezygnowała ale wyobrażacie sobie takie coś Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen wlasnie nie mam bo mieszkam na takiej wsi zabiej dechami.znajoma miala mi przywiesc ma sklep z bielizna ale jakos sie nie umie doczekaci chcialam sobie cos kupic.a ile koszul kupujecie 2 czy 3 do szpitala? ja myslalam zeby 3 jedna do porodu i pozniej wywalic a 2 na zmiane do lezenia ale w sumie nie wiem czy dwie beda potrzebne bo nie wiem ile po naturalnym porodzie sie w szpitalu lezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka ja kupuje 2. U mnie w szpitalu leży się 72 h po porodzie czyli 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZKA w tym przypadku doceniam nasz cudowny kraj :) TUETHE jeszcze nie, teraz siedzę oglądam Nianię Franię i szukam informacji o podwyższonym cukrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen a masz podwyzszony cukier?to jak masz pewnie badanie ci powtorza a jak tez bedzie podwyzszony to cesarka cie czeka.z tego co sie orietuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez Franie oglądam;p no zamierzam karmic piersia ale tez kupie mleko modyfikowane tak na wszelki wielki 1 opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONKA byłam na krzywej cukrowej z glukozą 50g. Po godzinie wyszło 157, a norma to do 106 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja mam termin na początek lutego, jestem teraz w 31 tygodniu ogolnie czuje sie dobrze a pozatym nie moge sie juz doczekac kiedy moj synek bedzie na swiecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen to masz faktycznie podwyzszony cukier i to tak dosc:( ja ide w poniedziałek to zrobic. Az sie boje... juz od jakiegos czasu nie zajadam sie slodyczami jak kiedys, wiecej owocow jem. Ja cały czas zmieniam programy muzyczne bo puszczaja piosenki co mi się nie podobaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen a rozmawialas z lekarzem??? ja mialam 75 gram i wyszlo mi tak: na czczo mialam 4,1 norma(3,3-5,6) po 75gramach glukozy mialam 5,1 wiec prawie gorna norma ale lekarz mowi ze wszystko ok .niemartw sie bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedzenie slodyczy niema nic do tego badania pytalam lekarza bo wieczorem zjadlam tabliczke czekolady heeh przed tym badaniem to zasmial sie i powiedzial ze niema to wpływu. ja przed ciaza zawsze mialam sporo podwyzszony cukier i balam sie cukrzycy ale jednak ciaza dobrze dziala na mnie i wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie dzwoniłam do lekarza, bo mam niedługo wizytę. Zawsze miałam idealne wyniki, a teraz w krwi, w moczu wszędzie czegoś za dużo lub za mało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×