Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ja pitolę byliśmy z M po część prezentów w supermarkecie, bo trochę mi ból pleców przeszedł, ale masakra jakaś, dzikie tłumy, ludzie do kasy się pchali że myślałam że mnie zgniotą.Więcej w weekend nie idę mam nadzieję że w tygodniu nie będzie takich tłumów. Spociłam się, zmęczyłam i znowu plecy mnie bolą i ten katar..... a jeszcze obiad szybciutko i na urodzinki kuzyna idziemy ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, nie powinnaś wdychać tych oparów od farby do włosów! Też zaraz mam zamiar jechać po zakupy, tylko bez Męża, bo w pracy do jutra siedzi, ale to dobrze, chociaż nie marudzi.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awis farba bez amoniaku wiec nic mi sie nie stanie;) fajnie wyszło:) Kurka pol godziny pozniej wywalilo prad i wode na pol miasta,dobrze ze nie wtedy jak farba byla na wlosach bo byloby kiepsko... Fonia teraz im blizej swiat tym w marketach bedzie gorzej... niby sa kasy gdzie maja pierwszenstwo kobiety w ciazy ale nikt nie przepusci;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki :) Widzę że już akcja gwiazdka poszła w ruch:) A u mnie z uroczystej kolacji nici i zakupów też niestety bo córa złapała jakiegoś wirusa i od rana wymiotuje:( Byłam w aptece po no spe i pani poinformowała mnie że w szkołach panuje jakiś wirus który powoduje gorączkę ,wymioty i biegunkę . Mi też coś teraz ciężko na żołądku i maleństwo coś spokojne bo nie kopie ja oszaleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE Ja kupiłam buty w październiku, ale mi przeciekają i końcówka zamka się złamała, chcę oddać je do reklamacji, ale muszę kupić jakieś na zmianę. Zaczęłam ścierać kurze w pokoiku usiadłam na łóżku i zasnęłam. Jaka tu sie dobra i troskliwa dusza znalazła, lepiej uprawiać seks bez zabezpieczenia, spłodzić 10-cioro dzieci i klepać bidę, aż trzeszczy. Jak słyszę takie rzeczy o kościele i ich poglądach to mi się nóż w kieszeni otwiera. Przepraszam jeśli uraziłam jakąś mocno wierzącą osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula biedna Ty. jak nie jedna córa to Mąż, jak nie Maż to druga córa. Oby Ciebie to nie zlapało! Najlepiejj by było jakbys im uciekła... Suelen no fakt jak oddasz do gwarancji to sobie poczekasz wiec lepiej kupic inne. Z tymi butami to zawsze byl problem... Jestem tego samego zdania co Ty Suelen. Juz mam dosc wtykania się kościła do wszystkiego.. zjadłabym pizze albo coś w meksykanskiej knajpce ale nie mam z kim isc bo M o 20 wybywa z moim bratem:/ w ogole się wkurzyłam. Bracik od stycznia mial remontowac swoje mieszaniea wczoraj Ci co tam obecnie mieszkaja przyszli go blagac zeby im umowe przedluzyl i przedluzyl do lutego bo mój Chrzestny nie ma teraz czasu mu wyremontowac. Ja chcialam kurna robic powoli pokoik dla Julci jak jeszcze sie nie urodziła i co? dupa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo uwazam. jestem wierzaca ale bez przesady nie uwazam ze aby okazac swoja wiare musze co niedziela do kosciola chodzic..wazne ze sie ma boga w sercu. I z kosciolem tez sie nie zgadzam odnosnie kwestii zabezpieczenia ja nie wiem co zlego jest w srodkach antykoncepcyjnych...pozatym polowa ksiezy ktorzy tak wielce umia medrkowac i pouczac ma swoje na sumieniu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe mam ten sam problem z mieszkaniem u nas mieli sie wyprowadzac do konca roku i mielismy ruszyc z remontem juz kuchnia zamowiona itp a tu sie okazuje ze chyba o nastepny miesiac sie przedluzy szlak mnie trafia ;/ tez chcialam przygotowac pokoik i sie przeprowadzic wczesniej a nie w 9 miesiacu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn my sie nie wyprowadzamy bo nie mamy gdzie ale mielismy miec 2 pokoj w ktorym teraz jest moj brat. Tam chcialam zrobic pokoik choc wiadomo,ze na poczatku Julka i tak z nami w pokoju bedzie ale tam byłoby wszystko od Niej bo ja juz nic do naszego pokoju nie wcisne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem:) my niestety w ogole nawet teraz razem nie mieszkamy bo czekalismy jak sie mieszkanie zwolni a tu taka porazka....no trudno trzeba bedzie jeszcze poczekac troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rzeczy Amelci tez nie mam juz gdzie ukladac dlatego takie wieksze zakupy typu lozeczko itd dopiero zostawiam na sam koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie lozko bedzie na srodku pokoju. Jak ktos do nas przyjdzie to chyba beda w korytarzy siedziec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam nad tym ale bezsensu,ze i łóżeczko i takie coś bysmy mieli. Jakoś to będzie:) Zreszta nikt nie musi mnie odwiedzac bo sie nagle wszystkim przypomni o moim istnieniu bo urodzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wlasnie myslalam bo na noc chcialabym miec mala przy sobie ale moze wezme lozeczko na kolkach i bede je przewozic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko taka kołyska podobno za długo nie służy, ale ja to tylko słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede miała nasze łóżko i obok odrazu łóżeczko Małej więc będę miała Ją na oku:) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwa pokoje, na razie najmniejszy pokój to nasza sypialnia, wstawię łóżeczko obok naszego łóżka, a jak mały podrośnie to się wyprowadzimy do dużego pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 pokoje to i tak lepiej niż 1 ;) Mama juz mi zajecie wymyśliła... upiec ciasto dla Wujka bo ma jutro urodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 pokoje to cudem nam się trafiły, bo mieliśmy kupić mieszkanie jednopokojowe, ale teściowie kupili dwa za podobną cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas równiez zmiana planów mieszkaniowych,na nie kożyść.Tzn zostajemy w tym jednym pokoju zJaśkiem i Maluszkiem do................nie wiadomo kiedy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka a myślałam,ze ja mam kiepsko ale Wy w 4 w jednym pokoju. Kurka... aby Wam sie udało wyprowadzic jak najszybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że uda wam się przeprowadzić do czegoś większego, chociaż o jeden pokój więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leżałam na łóżku i zasnełam. Chyba te farbowanie włosów mnie tak wymęczyło.. Suelen sałatka zjedzona?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, bylismy dzis na 4D, wszystko w jak najlepszym porządku, waga 663 gram:) wszystko w normie, mamy filmik 30 min, wszystko ładnie widać, śliczna buzia, lekarz powiedział że ma duze usta hihi:) Dzidzia robiła śmieszne minki i sobie ziewała:) Moj M pierwszy raz słyszał serduszko. Noi nadal widać dziewczynkę ,jak to lekarz ujął dwie bułeczki i kreseczka:D, ale ja się jeszcze nie nastawiam bo wiadomo że to się może zmienić. Dlatego nadal będzie Maluszkiem:) Kurcze ale się rozpisałyście, o dziwo nic mnie dzis plecy nie bolały hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus bardzo się ciesze,że z Maleństwem wszystko dobrze;) Teraz napewno będziesz cały czas filmiki oglądac;) ja tak miałam, hihi;) Przez ta pogode nie mam odbioru w tv;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE jeszcze nie, poczekam na męża, kończy szkołę o 21, później znowu powie, że jem :P JUS wspaniale, kawał dzidzi już masz :) na pewno dla męża to były nie zapomniane chwile. Wrzuć koniecznie jakieś zdjęcia maleńkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki....co do mojego starania sie o dziecko to wygladalo praktycznie tak ze zaraz zaszlam w ciaze...ale mojego meza brat podobno ciagle staraja sie o dziecko i nic...mowie im ze moze za bardzo chca i ta blokada jest...zeby przestali o tym myslec to moze wtedy zajdzie ona w ciaze...a ja dzis mialam sprzatac juz na swieta i jakos nie mialam weny...mam do was pytanko...jak sadzicie jakie wozki sa lepsze na tych paskach czy na sprezynach?bo ja juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×