Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

no ale to co mam sie zmuszac?a on jak sie troche pomeczy to mu nic nie bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe. No nie wiem:P Ok zmykam bo musze szybko wstac i isc na badania. Dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja już nie spie:( Za pół godziny ide na badania... ja juz taka głodna jestem a zanim cos zjem to troche czasu minie. Z tego głodu mi niedobrze a co bedzie po tej glukozie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe a jakie ty badania masz?? no na krzywej już byłaś przecież:) Witam nową koleżankę :) Suelen to Wszystkiego Najlepszego z okazji imienin spoźnione ale szczere:) Ja jakos nie przywiązuję uwagi do swoich urodzin czy imienin M też do swoich nie:) Najczęściej to nawet o swoich nie pamiętam:) W zeszłym roku tata do nas przyjechał z rana i życzenia sklada jakąś kase daje ja zdurniałam i pytam dlaczego tak że nie wiem o co chodzi a on sie na mnie patrzy zdumiony (bo on nigdy nic nie pamieta pewnie mama do niego zadzwoniła żeby nie zapomnial:D) i mówi "No jak to przeciez masz dzisiaj urodziny" ja na to "No co ty" "No tak dzisiaj 23 październik to twoje urodziny tak??" Oboje juz zdurnielismy no ale okazało sie że faktycznie miałam urodziny:D:D:D z tym goleniem to cyrk jest u mnie też:) Ja sie z lusterkiem gole teraz jakos poszło ale w zeszlym miesiącu wyciełam sobie za bardzo bo nic nie widzialam i potem patrzę a ja z takim plackiem w jednym miekjscu sie wybralam do gina:D ehhhh wstyd no ale co:D on tyle rzeczy sie naoglądał że może nawet nie zauważył:D:D:D a z takich śmiesznych rzeczy u gina to mój wujek który jest ginekologiem opowiadal nam kiedys (notabene przy stole wigilijnym go zawsze bierze na takie opowieści) , że przyszla do niego dziewczyna juz któryś raz ściąga majtki wywaliła się na fotek on patrzy a tam serce z włosów :D nic nie powiedział no bo co to go obchodzi niech sobie rycina co chce :D ale ona już po badaniu mowi " co Pan doktor nic nie mówi jak to dla Pana doktora to serduszko specjalnie ja Pana Doktora kocham" zdębiał olał i potem głupio przy każdej wizycie no ale cóż:D:D:D a sex hmmmm no zdarza się ale mi tez sie nie chce:) ide chłopaków szykowac bo wstaja juz:) do póżniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) widzę że w nocy to tutaj głośno jest :) ja musiałam spadać bo mój mąż już coś buczał pod nosem że późno jak czytałam teraz o tej babce z piekarnika to taka mnie naszła ochota na słodkie że oprócz zupy mlecznej (uwielbiam) zjadłam jeszcze pół bułki z dżemem :) ja nie umiem nic piec a nawet nie lubię, gotować tez nie lubię ... ale za to uwielbiam prasować i sprzątać i wyrzucać do śmieci niepotrzebne rzeczy :P co do sexu to ja jeszcze niedawno miłam ochotę codziennie, ale teraz to w ogóle nie myślę o tym ... ale chyba trzeba będzie coś bo facet chodzi jakiś nabuzowany :) tylko brzuch mi trochę przeszkadza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Olka
przepraszam, że się znów wcinam, ale fajne z was babki (tak sobie czasem poczytuję) i chetnie moge odpowiedzieć na niektóre wasze pytania, bo od wrzesnia w moim domu gosci mały człowiek! :) Co do sexu: w trakcie ciązy nie ma on wiekszego znaczenia, chociaz w moim przypadku był fajniejszy niż przed i po... Ale na szybszy poród ma wpływ tylko wtedy, gdy bedzieci się kochać zaraz przed terminem porodu, bo w spermie zawarta jest oxytocyna, a to jak wiadomo wplywa na rozwieranie szyjki macicy. co do temperatry: w dzień powinno dziecko mieć 21-22st, a w nocy 20-21st. Podczas kąpieli najlepiej jest nagrzać pokój do około 26-29st (wtsdy mozna spokojnie rozebrac całego maluszka, powietrzyć mu troszkę ciałko, po kąpilei w spokoju osuczyć, nie martwiąc się tym, że zmarznie, a potem na spokojnie wykonać n. masaż oliwką (dzieci to bardzo lubią, pod warunkiem, że nie marzną). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większość chyba jezcze nie wstała:( śpiochy:) a potem w nocy drukują jak ja juz śpię:) Oglądam na Polsat Cafe dokument pt "pierwsza spluwa" MASAKRA to za mało powiedziane:/ Moja babcia mieszka w Nowym Jorku i kuzyn kiedyś u niej był i podczas jego wizyty tam na jednej z sąsiednich ulic 4 letnie dziecko strzeliło z broni do 3 latka i go zabiło powiedziało tylko "Czemu nie wstajesz?? Myszka Miki wstała":/ KOleś właśnie stwierdził w tym programie że broń jest tak samo niebezpieczna jak jazda na rowerze i że jego dzieci to rozumieją i dlatego je uczy posługiwać się nią jak tylko nauczą się chodzić:/:/:/ mamo Olka nie ma za co przepraszać:) Tu sa wszyscy mile widziani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki jestem juz. jaki mialam piekny sen snilo mi sie ze mama mi dala 300 zl na paczke dla malucha ale sie cieszylam , no ale coz to rylko sen.co tu dzis robic?? my z mezem tez nic w 7 miesiecy kochalismy sie raz:/i jakos nie mam ochoty coraz czesciej juz mnie podbrzusze boli i ledwo chodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ale szalejecie z tymi postami. Trudno będzie to wszystko nadrobić ;) Muszę przyznać, że od jakiegoś czasu nic mi się nie chce, nie mówiąc o tym, że szyjka mi zmiękła i muszę się bardzo oszczędzać. Biorę luteinę pod język 2x2 i większość dnia spędzam w łóżku, co zaczyna się odbijać na mojej kondycji psychicznej (straszna płaczka się ze mnie zrobiła). Jutro kontrola u gina, mam nadzieję, że nic się nie skraca ani nie rozwiera bo to dopiero 29 tc... a i tak gin ostatnio powiedział, że raczej dłużej niż do końca 35 tc nie przetrwam w wielopaku. Kicha no :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzuchatki:) Odezwalam sie do was na samym poczatku i pozniej na dluuugooo zamilklam :) Musze sie jednak przyznac ze uzaleznilam sie od tego forum i codziennie systematycznie je czytam. Mimo ze sie nie udzielalam, zaczerpnelam od was wiele porad, sciagnelam liste z wyprawka dla maluszka a raczej dla malej bo bedziemy mieli coreczke :) Mam nadzieje ze znow mnie tak serdecznie przyjmniecie:) Przypomne cos o sobie...a wiec mam 23 lata, w sierpniu wzielismy z M slub, to moja druga ciaza pierwsza niestety stracilam. Teraz wiekszosc czasu siedze w domu choc jestem na ostatnim roku studiow i jeden/dwa dni w tygodniu musze sie pokazac na uczelni:) To tyle zeby nie przynudzac...pozdrawiam was mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam. Ewka krzywa robiłam dzisiaj. matko jakie to było ochydne. Jak mi babka powiedziała,ze jesli zwymiotuje w ciagu godziny to badanie nie ma sensu myslalam,ze sie poplacze... drugi raz tego pic nie chcialam wiec jakos wytrzymałam, ledwo. Poszłam do M do pracy,zeby mnie odwiozl bo wiedziałąm,ze musze jak najszybciej do lazienki. Ledwo sie przebralam a juz do kibla leciałam. Fuj, fuj!! Ewka jak mozna zapomniec o swoich urodzinach, hehe;) Przed chwila do mnie bracik dzwonil czy M ma 16 urodziny. Skakałam po łożku,zeby sprawdzic czy M ma juz takie ksiazki o ktore bracik pytal Serduszko z włosow dla gina? baby to maja pomysły:P Basilek my tu co chwile o gotowaniu i pieczeniu wiec moze polubisz ta dziedzine:P Mama Olka dziekujemy za informacje:) Sonka takie sny są fajne tylko szkoda,ze to sny a nie prawda:) Nassani odpoczywaj i mysl tylko o dzieciaczkach a napewno wszystko dobrze bedzie. Trzymam kciuki! Widziałyscie psa,ktory lubie byc odkurzany? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacobs witaj:) Mam nadzieje,ze teraz juz bedziesz z Nami pisac a nie tylko czytac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, z tym otowaniem to u mnie nie jest tak źle , jestem żoną od 10 lat i matką od 7 więc musiałam się pogodzić z tą kuchnią :) jakiś obiad ugotuję i przy dziecku nauczyłam sie robić kruche ciasteczka :) ale przyznam że mój mąż gotuje więcej ( jak ja pracuję - terz jestem na L-4 więc ja sie męczę) ale prawda jest taka że gotować nauczyłam sie dopiero po ślubie i po urodzieniu pierwszego dziecka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja już od 7 na nogach ale dzieci musiałam wyszykować do szkoły i teraz mam chwilę :)Weekend miałam okropny dziecko ze szkoły przyniosło jakiegoś wirusa i cały czas w domu miałam żyganko i mnie też wzięło koszmar myślałam że na zawsze w tym kiblu zastanę.Ale dziś już jest lepiej :) A co do sexu to też mam mniejszą ochotę niż zwykle ale ostatnio jak miałam taki przypływ ochoty zaczęłam zaczepiać męża ,jemu było dobrze, ale ja też chciałam żeby on mnie troszkę popieścił nim zaczniemy na dobre ,ale on jakoś taki niekumaty więc odwróciłam się na drugi bok i poszłam spać i nici z nocnych igraszek :) Ja w środę idę do lekarza mam nadzieje że wszystko ok i że wody mam w normie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z gotowaniem nie jest najgorzej, choc mama nigdy nie dopuszczala mnie do kuchni. Do moich obowiazkow zawsze nalezalo sprzetanie. Dziewczyny powiedzcie mi jakie duze lozeczka macie dla maluszkow 120x60 czy wieksze ? Zawsze myslalam ze jest jeden rozmiar a tu nagle zaskoczenie:) Tuethe obiecuje poprawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek wazne,ze sie nauczylas:) Mój M nie gotuje i watpie,zeby kiedys gotowal wiec kuchnia na mojej glowie... Gula dobrze,ze Ty juz lepiej sie czujesz i że wirus w domu opanowany. Zima się zrobiła to i organizmy dzieci łapią różne syfy:/ Hehe no to Twój M jakiś faktycznie nie kumaty, mógl dostac a nie dostał nic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacobs, ja najpierw kupuję kołyskę :) nie miałam tego w pierwszej ciąży i tak jak pisałam wcześniej - trochę szaleję potem kupię łóżeczko mam nadzieję że kołyska się sprwadzi u mnie ( ma kółka i będzie mozna ją przemieszczać żeby mieć dziecko na oku, a wózka nie będe miała w domu bo to kurde 3 piętro bez windy- będzie w wózkarni na parterze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula napewno bys na nikogo innego nie wymieniła swojego Męża;) Powiem Ci,ze myslalam o Tobie a tu bum Gula się odezwała:) Jacobs szczerze to ja nawet nie wiem jaki wymiar ma łóżeczko,ktore zamowilam. zapomnialam. Ewka hehe... jak moja Mama odkurza dywan w pokoju to mój pies sie kładzie i mama go odkurza. Wiem, wiem głupio to brzmi ale jaka on ma radoche. obraca sie w kazda strone i jak stwierdzi,ze juz jest czysty to wychodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe no szkoda ze to tylko sen .psa widzialam a widzialas kota ktorego odkurzacz nie rusza??taki jest moj mozesz mu wciagac nogi ogon do odkurzacza nic nie rusza , jeszcze sie domaga i wywala na kregoslup zeby go ruszac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe to wesoło masz z tym waszym psem moja ucieka jak tylko włączy się odkurzacz :)Teraz przyniosła misia żebym się z nią bawiła... Ja też mam zamiar troszkę posprzątać już na święta ale mój M robi kuchnie i jest bałagan ale mam już górne szafki zrobione i wiszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka z kotami nie mam kontaktu wiec nie widziałam. Wytrwały kociak,ze nawet wciaganie łapek go nie rusza:P Ewka czysty? jak widzi wode to spiernicza! jak ja sie musze namordowac,zeby go umyc... Gula moj przyszedl do mnie do pokoju, polozyl sie i spi:) Jak nigdy co chwile bracik do mnie dzwoni bo my z M mamy telewizje "n' a rodzice 'cyfra +" ale juz od dlugiego czasu cos ta cyfra sie chrzani i chce zalatwic 2 dekoder w cenie albo cos tam- tlumaczyl mi ale ja nic i tak z tego nie kapuje. Jesli mu sie uda to ok, beda wszyscy dawac Nam kase za patrzenie na tv;P Mam taki "porzadek" w papierach ze 10 minut umowy szukałam:P Pierwsza rzecz co jest na mnie, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jednak zamowilismy 120x60 bo M sie uparl ze ladne :) Kolyski tez mi sie podobaja ale niestety nie mozemy sobie pozwolic na to i na to:/ Psa takiego nigdy nie widzialam ani o takim nie slyszalam ale mialam kiedys kotke i ona bala sie przejsc nawet obok wylaczonego odkurzacza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwierzaki są fajne:) My tak samo nie mozemy sobie pozwolic na jedno i drugie... Dupa z tą umowa. No cóż będą się dalej męczyć z cyfrą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstałam;p hihi sie powodzi ;p a dzis sprzatanie , gotowanie i musze sie uczyc jezu jak mi sie nic niechce;((((( ja wyrko mam wieksze tzn zamowilam dla dzidzi 140/70 bylo tylko 100zł drozsze starczy na dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×