Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Manika nie słyszałam nic takiego ale może coś w tym jest:) roziar brzucha zalezy od wielu czynników.. ja mam mały w porownaniu z Wami i pewnie tak zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam już dziś, mąż usnął:P jutro jadę do teścia, dzis wigilia była bardzo udana, ogólnie cały dzien był baaardzo miły. jutro już może tak nie być. Dobranoc kobitki i miłych pozostałych dni swiątecznych, jakbym jutro nie zajrzała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika ja bym w to nie wierzyła, pierwsze 4200 drugie 3400, i nie mów wcale nie masz takiego wielkiego brzucha ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika dobranoc:) My mamy jutro do Tesciow znow jechac bo będzie siostra Męza ale ani mu ani mi się nie chce... Jak skończy się film na tvn-ie to M powiedział,ze zrobimy sobie zdjęcie bo mu marudziłam o to cały czas:) hihi:) Fonia a jak sie czujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam z mężem ale takie miny robił że tylko do albumu rodzinnego się nadają ;-) brzuch mam wydęty ale zjadłam tylko 4 pierogi i łazanek troszkę z kapustą,ale myslę że to po śledziu pod pierzynką i przez taki misz masz ;-)) a ty ? po spacerze lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po spacerze z psem o wiele lepiej. Juz nie czuje się jak klucha tylko kluseczka, hehe:) Ja tyle zjadłam,ze masakra. Jutro dietka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro dokańczamy to co z wigilii zostało ;-)) i też do nas goście przychodzą ale powiedziałam że samoobsługa, tylko znając życie to wiem jak będzie,ale dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe,Suelen dzieki za mile slowa ;),milo WAS WIDZIEC NA FOTKACH!! Brzuszki sliiiiiczne! :) .Ja przynajmniej na pocieche mam to ze poznalam plec dzieciatka ktore nosze :).Napewno nie byloby zaskoczenia :P,ale nie powiem tego glosno.Zwracam sie do dzidzi po imieniu szkoda...ze moje prywatne okolicznosci nie sprzyjaja juz temu oczekiwaniu na bobaska :(,no coz nie mozna miec wszytskiego.Czasami trzeba pojsc swoja droga.. DOBREJ NOCKI!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE baaardzo czesto tak bywa,ze malzonkowie sa do siebie podobni jak rodzenistwo i u WAS TO WLASNIE WIDZE :D super naprawde!!! szkoda ze ja nie bede miec takiej fotki... :/ w zasadzie to zadnej z moim mezem i brzuszkiem :( bez sensuuuuuu!!!! ehhh tak jest jak innym nie zalezy :/.A teraz juz spadam naprawde :).BUZIAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ależ jesteście do siebie podobni ;-))) zdjęłaś buty ;-)) Orlla różnie się toczą losy, to przykre co piszesz ale wiedz że przez ten czas kiedy tu z nami pisałaś każda się do ciebie przyzwyczaiła i co ci się tam w życiu potoczyło, nieważne będziemy trzymać za ciebie kciuki aby wszystko się wyprostowało. I głowa do góry co nas nie złamie to nas wzmocni ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram się bo muszę dobudzić syna bo zasnął u nas na kanapie, rozłożyć kanapę i obudzić M bo zasnął na fotelu ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla smutno mi się zrobiło jak przeczytałam,ze dalej się nie dogadaliscie... Oby to nastąpiło. Mam nadzieje,ze to co napisałaś,że trzeba iść swoją drogą nie znaczy,ze się rozchodzicie... Buziaki dla Ciebie i życze Ci wszystkiego dobrego!!! Dziękuje. Dużo osób nam mówi,ze jestesmy do siebie podobni z buzi:) mówili też,ze 2 chudzielce z Nas ale teraz to już raczej nas nie dotyczy bo jestem o wiele szersza, hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia pierwsze zdjecie było robione po 17:P teraz tez chciałam ubrać jakieś obcasy ale M powiedział,ze On jest w laciach,więc ja mam być na bosaka:P Spijcie dobrze dziewczynki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja kobietki ;-) nie moge spac bo brzuch mam jak balon, masakra, az tak duzo nie zjadlam, pewnie to przez te wszystkie kapusty w pierogach, z grochem itd, itp....... wszystkie pieknie wygladacie i macie sliczne brzuszki ;-) tuethe - Twoj maz wyglada jak brat, pasujecie do siebie;-) Orlla - kurcze, mysle o Tobie dziewczyno, pownien to byc najpiekniejszy okres w Twoim zyciu a Ty masz tyle zmartwien.......przykre to jest........odzywaj sie czesciej Mychy tak mi harcuja w brzuchu ze zaraz mi peknie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia - brzuszek sliczny a syn bardzo przystojny!!! ;-) manika - masz termin 2 tygodnie po mnie a brzuszek niczego sobie ale to dobrze w koncu w ciazy jestes ale pewnie Ci ciezko? coreczka Twoja sliczna jak ksiezniczka ;-) jutro tzn. dzisiaj idziemy na 16 do znajomych ;-) rozmawialam przez skypea z rodzina R, poslalismy im zdjecia z wigilii i kurcze ani slowem nie wspomnieli o mnie, jakos dzwnie mi sie zrobilo bo mogli powiedziec cokolwiek, ze gruba ze chuda ze taka ze siaka a oni tylko o Robert ale masz ladna koszule, albo o ale ladny kominek, albo o macie nowy tv, kurde jakby mnie nie bylo na tych fotkach ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek nie przejmuj się. O mnie tez nigdy nikt nie pyta. Masz racje pewnie to przez te kapusty itp. Ja tez nie umiłam spac a teraz mnie troche głowa boli. Musze isc na 11 do koscioła a nie chce mi sie... boje sie tego tłumu i ze zrobi mi sie słabo. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i juz nie spie od godziny.... do kosciola nie chodzimy wiec mnie to ominie, nadal czuje sie jak balon, wczoraj R calowal moj brzuszek, ucieszylo mnie to bardzo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! nadrobiłam wczorajszy dzień ... dziewczyny jak Wy pięknie wyglądacie, ja oczywiście zapomniałam o zdjęciu , ale już się poprawiam :) zrobiłam dzisiaj , to znaczy moja córka zrobiła i może jest trochę zamamzane, ale widać choinkę i brzusio :) za chwilkę też spadamy do kościoła :) zaraz wkleję link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej basilek, super wygladasz, brzuszek jaki fajny, masz piekne wlosy, pewnie corcia tez ma takie? buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja poszłam i ledwo wytrzymałam. Jutro juz nie ide. Poszłam tez psem na spacer i sie wywaliłam:/ snieg zasypał lód i gleba... na szczescie nie na tyłek ino na bok i ręke... płakać mi się chce... Basilek pięknie wygladasz!! Wspaniałe masz włosy i piękny brzusio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamdndcss
Besilek - jaka seksowna Mamusia :D Pięknie wyglądasz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja caly czas zajeta bylam ale wlasnie was nadrobilam :) wygladacie pieknie ja pozniej tez wam sie pokaze ;) mam nadzieje ze wszystkim z was swieta mijaja w wspanialej swiatecznej atmosferze..buziaki dla was i brzusiow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ślicznotki :) wszystkie wyglądacie pięknie :D ja też zrobie zdjęcie jak się podniosę z łóżka. Narazie leżę bo Mnie brzuch boli i do tego strasznie kłuje. W piżamce robić nie będę. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za komplementy :) co do włosów to po rodzinie mojego taty :) tylko wyszłam jakoś rudo :) w rzeczywistości są ciemno brązowe puszek, moja 7-letnia córka póki co ma raczej takie lekkie fale , ale jest blondyna po mężu :) może druga córka załapie się na moje geny :) tuethe, mam nadzieję że Ci się nic nie stało, ja jak idę w moich obcasach (mam ok 4 cm -kozaki) to jak babcinka - małymi kroczkami, a traperów mi się nie chce zakładac - bo trzeba wiązać :P nie wiem jak Wy - ale ja jestem taka objedzona , a jeszcze sięgam po różne rzeczy :( chyba w ciągu 2 dni świąt przytyję 3 kg :( zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek mam tylko mały siniak ale tak to jest ok. Mała kopie więc się nie martwie. Obcasy ubrałam tylko wczoraj jak jechalismy do Tesciow na wigilie. Tak to chodze w płaskich zimowych kozakach:) Ja tez jestem objedzona. Pewnie 5 stycznia wyjdzie mi na wadze u gina,ze dużo przytyłam i będzie się smiac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokroiłam ciasto, zrobiłam cappucino i teraz siedze przy swojej choince i się delektuje:) a do tego jeszcze sobie swieczke zapaliłam:) i nawet M chciał cappucino:) hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki...ja wstawie fotke ale jutro bo dzis nie ma mi kto zrobic bo najpier pojechalismy gdzies tak o 12 do mojej mamy i tam mamuska postawila i wypil z moim braciakiem i ojcem i pozniej bylo mu jeszcze malo to chcial do chrzesniaka swojego jechac a ja wiedzialam ze 2kieliszki i juz zgon wiec mu mowie ze ja ci naleje w domu i pojdziesz spac pozniej to on nie on chce do chrzesniaka no mowie ok oczywiscie juz mu tak dalam dzezu ze ja w ciazy a on pije itd no i niedawno wrocilismy wlasnie od tego chrzesniaka jego no i rozebral sobie lozko az dziwne i teraz wlasnie spi a ja siedze sama jak ten tluk ale niech sobie wypije raz na jakis czas to moze a tym bardziej ze jeszcze jutro idzie do pracy na nocke..mam nadzieje ze wytrzezwieje...a wlasnie co do Waszych brzuszkow dziewczynki to sliczne sa wszystkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia to mojemu bracik postawił ale piwo... wódki za bardzo pić nie mogą... Twoj M napewno wytrzezwieje, nie martw się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×