Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

papa Fonia...no ja niby tez sie staram nie jesc slodkiego a tym bardziej ze ja np tak jak przed swietami to mialam same batony a mi sie chcialo czekolady i nie zjadlam batona.. no to nadrabialam mandarynkami...ciekawe ile przytylam w styczniu mam wizyte juz sie nie moge doczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaaa i gdzie Ci te wszystkie kilogramy poszly?w ogole nie widac...kurde taki fajny brzuszek masz bo moj to jest gigantyczny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia ślicznaś:) Nie powiedziałabym,ze ważysz 66kg:) Mam papucie prawie takie same:) zamiast napisu mam serduszka ale musze sobie nowe kupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uciekam. M juz spi wiec i ja sie klade:) Dzisiaj ostatni dzień obżarstwa:P Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiih dziekuje;p nio 66 jak nic;p z tendencja wzrostowa;p jutro kolejny dzien obzarstwa;p juz naprawde ledwo chodze;p moj M ma takie papcie w serduszka ale pomaranczowe;p ihihhi dobranoc kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, wrocilismy od znajomych, mielismy umowony znak z R ze jak chcemy juz wyjsc to mrugamy do siebie, no i mielismy wyjsc o 22 ale kumpel nie chcial nas wypuscic az whisky calego R z nim nie wypije, no i wypili, teraz musialam siedziec z R na kompie bo mi demonstruje swoje gry, w domu zrobil sobie drinka......masakra, ja nie wiem jak on bedzie jutro funkcjonowal ;-) ale coz niech sobie pofolguje;-) dziewczynki sliczne brzuszki;-) tuethe dobrze ze nic ci sie nie stalo!!!!uwazaj na siebie. spadam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ilosia Twój M chodzi w pomaranczowych kapciach? Mój by brał te moje niebieskie pewnie:P Puszek a podobały Ci się te gry przynajmniej?:P nie ma to jak nawalony chop,ktory wszystko potem pokazuje i tłumaczy żonie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wstyd!!!!!
CHLAC W SWIETA!! zero szacunku do tej podnioslej chwili!! ale co sie dziwic jak KOSCIOL omijacie szerokim lukiem! wstyd za takie rodziny!! :( Dla waszych mezow tylko procenty wazna,a dla was zon pelne koryto do jedzenia :(. Co te dzieci za przyklad beda mialy!!!!!!!!!! ZGROZA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Wczorajszego dnia prawie w ogóle nie pamiętam :( przeleżałam w łóżku z wysoką gorączką, okropnym kaszlem i katarem, na szczęście dziś jest lepiej i kontaktuje już z rzeczywistym światem. Wiedziałam, że się porządnie przeziębiłam, ale czuję się już znacznie lepiej. Obejrzałam wasze zdjęcia jakie wy śliczne wszystkie jesteście, jakie macie piękne brzuszki :) po Puszku w ogóle nie widać, że ma dwoje dzieci w brzuszku. Teraz powoli uprzątam to i owo, na chwilkę muszę iść do mamy torbę od niej pożyczyć, aby się spakować do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tu same wieśniary, to po co w ogóle piszesz... i w święta tak nie ładnie pisać okropieństwa ojciec Rydzyk nie będzie zadowolony, a Mikołaj wpisze cię na czarną listę. A do tego biedactwo uciekało z lekcji języka polskiego i stąd te braki, ale cóż pewnie osóbka na kolanach do kościoła uciekała :) wesołych świąt moherowy bereciku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczyna mnie juz ta osoba wkurwiac co pisze co chwile o kosciele... wez sie odczep dobra?! Suelen ciesze się,ze juz dzisiaj lepiej. Szkoda,ze Cię takei chorobsko dopadło... Uwazaj jak bedziesz szła do mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki ;-) u nas snieg znika, jest ocieplenie, pelno wody na zewnatrz...... tuethe - obiecalam mojemu ze jak bede miala chwile to popatrze jak on gra no i wybral sobie akurat wczorajasza noc, wstalismy o 11 ja czuje sie w miare ok - kregoslup mnie boli, ale Misiu jest jeszcze w stanie niewazkosci haha zal mi go lezy plackiem na kanapie, przynajmniej mam go tylko dla siebie ;-) suelen - dziekuje ale akurat na tych zdjeciach wygladam jak bomba, postaram sie zrobic fotke w tunice, o wiele lepiej wygladam ;-) dziewczynki mam pytanko - te co maja konta na nk? czy dolozyly zdjecia z brzuszkiem ? bo ja sie troche obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek ja mam konto na nk i wrzuciłam jedno zdjęcie :) A jak zrobię dla Was przy choince to też wrzucę na nk :D Tylko niewiem kiedy bo nie mam siły się podnieść z łóżka... zmęczył mnie spacer z małą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ja jeszcze sie nie ujawnilam ze jestem w ciazy, malo kto wie w Polsce....chcialam teraz przez swieta dorzucic fotke ale sie waham, pierwsza ciaze stracilam i jakosc tak troche sie obawiam ze jak doloze fotke to cos sie moze stac.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha rozumiem. Wolisz nie zapeszać. Ja w sumie dorzuciłam fotkę jak tylko się brzuszek troszkę zaokrąglił i jeszcze Go wypięłam troszkę żeby się ładnie eksponował. Ale kochana jesteś już w 29 tc czyli to 7 miesiąc, więc napewno nic się nie stanie. Ale nie namawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje to 7 miesiac wiec juz wszystko powinno byc ok i strasznie mnie korci zeby dodac fotke ;-) Andzia jaka z Ciebie jest laseczka, szczuplutenka i tylko taki kochany brzusio z przodu ;-) a ktory to miesiac na tym zdjeciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek a u nas znow leci snieg i to tak dosc. M poszedł ze mną na spacer z psem bo się boi,ze znów glebe zalicze.. Puszek no cóż dzis Twoj jest nie do życia...:) Co do zdjecia na nk... wczoraj właśnie dodałam te przy choince z Meżem:) predzej nie dawałam. Wszyscy znajomi zdziwko bo mało kto wiedział:) a jak sie na mnie w kosciele wczoraj patrzeli bo kurtke miałam rozpięta.. Puszek nic się nie stanie, nawet tak nie mysl. Wszystko będzie dobrze nawet jak dodasz zdjecie:) Andzia fajna dupcia z Ciebie:) ma wymyslic cos do jedzenia co zrobie na sylwestra. Kolega brata nas zaprosil. Raz juz u nich bylismy wiec M powiedział,ze mozemy jechac. Oczywiscie bracik juz sie mnie pyta co do jedzenia zrobimy a ja nie mam pomysłu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek Ciebie M męczył grami a mój ogląda na nfilm hd serie filmów star treka i jestem na to skazana do 22 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym coś zjadła, tylko sama nie wiem co...??? Myślę nad serkiem cammembert... i nie krzyczcie bo pytałam lekarza, powiedział, że mogę tylko w granicach zdrowego rozsądku :D Albo kisiel??? kurcze sama nie wiem co bym zjadła, albo barszcz z uszkami... kurcze za duzo tego wszystkiego jest... i nie wiem co wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ja zjadłam niedawno obiad ale tez się zastanawiam co bym zmaszkieciła:P pewnie za jakiś czas pójde po kawałek ciacha albo dobiore się do paczki ze słodyczami:P a jeszcze bardziej mysle co zrobic na tego sylwestra, grrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×