Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

a ja go wole w krótkich:P ale zanim je sciol to miał jeszcze dłuższe... zawstydził sie,ze któraś z Was to zobaczyła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen i Tuethe byłyście ślicznymi Paniami Młodymi :) Trochę wam zazdroszcze... My nie planujemy ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze masz poprostu zamkniety profil i dlatego nie widac...tam jak sa te kludeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się teraz wkurzyłam.. grr! nie rozumie naprawde czemu nie chce się odblokowac. Totalny bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia to masz ten sam problem co ja... ale się ta nasza tuethe blokuje :D Zobacz w pinezkach, albo zaprosć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia dałam otwarty profil własnie... Andzia dziekuje:) może jeszcze pomyślicie o ślubie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę mi się zebrało zdjęć :D ale co jakiś czas dorzucam, a nie kasuję, taki sentyment mały. To już chyba wiem kim jest osoba o inicjałach MB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mi zajarzyło bo wyskoczyło czy chec zapisac zmiany... Puszek jak wejdziesz na mnie jak bedziesz to mysle,ze Ci sie uda wkoncu zobaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat znajomych..... jak mnie wkurzył.... ehh wczoraj nasi znajomi poszli do baru..... mieli dac znac jak widzielismy sie przed swietami pytali czy i ja pojde czemu nie mowilam ze chetnie a tu dupa... nikt sie nieodezwal......temat sylwka... w zeszlym roku znajoma z naszej paczki urodzila w grudniu wiec my i jedna jeszcze para zostalismy znimi zeby bylo razniej w tym roku.... tylko ja jestem wciazy i nieidziemy na sylwka bo M twierdzi ze 400zł to kupa forsy i to samo zdanie mam ja. to niedosc ze pretensje mieli do nas ze zal nam kasy to ze wymyslam ze moge sie zle czuc i ciaza to nie choroba jak mnie to wkurwia to NIKT absolutnie niezapytal czy z nami zostac.... cos mi sie zdaje ze sie skoncza znajomosci..... za to w markecie spotkalismy kolege M (jeszcze z czasow liceum szoookk) i pytal jak sie czuje sam ma 4miesieczne dziecko i wyobrazcie sobie ze zaprosil nas na SYLWKA jak mi kopara opadla to szok fajnie bedzie posiedziec razem i powspominac wsumie obcy chlopak a stwierdzil co bedziecie sami dotrzymamy wam towarzystwa.przykro mi cholernie ze moi znajomi tak niemysla;((( i kolejna zecz cale swieta dostawalam rady jak mam karmic dziecko czym mam je karmic kiedy zupki itp kurwaa myslałam ze oszaleje;(((((((((((juz mam dosyc tego;(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe w tych dlugich wloskach to taka bardzo mlodziutka jestes a teraz w tych krotszych juz nie tak mlodo....bo tam wczesniej to tak na 15 lub 16 lat:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ja tez mialam dużo ale troche pokasowałam. Tysia super zdjecie jak supią w Was ryzem i płątkami kwiatków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosia nie denerwuj sie wiem ze to latwo sie mowi ale wlasnie niekedy tak wychodza znajomi ze jak ty jestes dla nich dobra to jest ok ale jesli juz tobie cos nie pasuje to wtedy wielkie waty i w ogole:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia to chyab jakies debile! za te 400 zł mozna duzo rzeczy dla dziecka kupic! dowiedza sie jak sami beda sie spodziewac dziecka. Nie denerwuj sie. Nie warto na takich bydlaków. Ważne,ze chociaz kolega Twojego M was rozumie i miłe,ze Was zaprosił. Mi tez wszyscy gadaja,ze ciaza to nie choroba ale sami jeszcze w ciazy nie byli wiec skad maja wiedziec jak to jest? mamy prawo zle sie czuc. a niech sie wala:/ Tysia dzieki, hehe. Te długie włosy miałam jeszcze rok temu w lipcu. Moge zrozumiec,ze dobrze ze się sciełam i przefarbowałam bo juz nie wygladam jak dziecko.. choć dla Męża Suelen tak:P Fonia ja znalazlam tabelke i szukałam wg tego co w tabelce pisze i tego co pamietam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholernie to przykre bo myslalam ze tak bardziej razem bedziemy sie trzymac no i nie do dzis sie trzymamy razem tylko juz tak 3lata i ze skoro jak jedni maja dziecko i dla nich my odmawialismy sobie wyjsc bo zeby jak kołki niebyli i pomagalm przy dziecku itp to i ja moge na wsparcie liczyc ale niesety widze ze bardzo sie myliłam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAaaaa zajarzyłam, Tysia... no tak :) Ładne zdjęcia ze ślubu,,, ach... ja też chcęęęęęęęęę :P Ej laski tyle znajomości w jeden wieczór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen zawsze braciak cioteczny tak na mnie mowil "Tyska" wlasciwie swiadek ze zdjec:p i tak jakos zostalo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIA niestety tak ze znajomymi bywa, lepiej teraz niż jeszcze później. Ja mam już dosyć pouczania, mam czasami ochotę co nie których kopnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaa nie martw sie..wiem ze ci na pewno przykro ale pamietaj co nas nie zabije to nas wzmocni:p i ja dlatego juz nie licze na znajomych bo juz wiele razy sie zawiodlam ale w stosunku do ciebie na prawde nie fer postepuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Tuethe tak to ja :) Suelen ciebie też szukałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen taka "16"latka napewno jest rozpoznawalna:P ahh bede to teraz wypominac, hihi:) normalnie siedze normalnie a koszulka mokra... cos mi piersi zaczeły głupiec:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja Tuethe nie moglamm znalesc i wpisalam wszystko tak jak ma nie wiem czemu mi jej nie pokazalo...ale teraz wystarczy aby jedna znalesc i reszta juz jest w znajomych:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy obejrzeć ostatnich znajomych TUETHE z różnych miejscowości i można nas znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula a wiesz po czym poznałam? po piesku a potem po 2 córkach:) Mnie Gula pewnie znalazła dzięki emeilowi bo mam chyba imię i nazwiso podane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio najgorsze jest to ze uwazaja ze... wszystko jest ok i zemna cos nie tak ze jak to jeden okreslil hormony mi wciazy skacza:( huj ja sram na nich szkoda mi meza bo to głownie jego koledzy i widze jak mu smutno jest...ale masz racje lepiej teraz niech sie to urwie.... a tymbardziej jak Mala sie urodzi to sie naprawde okaze kto jest wart czego kolwiek i juz mam nauczke zeby zabardzo nieuszczesliwiac znajomych bo niestety jak juz dostana to co chca maja cie za smiecia a człowiek "taka szczera Kasia" i pomaga a potem dostaje po dupie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×