Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ILOSIA napiszę jak w przypadku Andzi WOW!! aż z ciebie śliczna dziewczyna, a zdjęcia ślubne mmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosia a no jakos tak wyszlo ale jak tylko bedziesz u ciotki to zapraszam i do mnie:p a moge wiedziec jak ciotka sie nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeheh kurde az mam wypieki;p Tuethe ale ty na fotach slubnych jak aniol ;p i to zdjecie z rocznicy cudooo taka delikatna dziewczyna aj;p palce lizac Suelen moj M mowi ze masz piekne oddychanie;p ahaah głupek no ale fakt zawsze takie chcialam i juz troszke mam;p ihiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysiu ciocia po mezu GONTA mieszkaja na ulicy Długiej hmm niedaleko stacji CPN o ile sie nie myle to wojaszek zawsze mowi ze do KÓŁKA jedzie jak ma jechac na stacje;p ja mam mase rodzinki w tych okolicach;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he... a myślałam, ze mam ładne oczka ;) Wiecie co oglądam wasze profile i mówię do K ''popatrz kolejna wieśniara forumowa" jakoś patrzy na mnie jak na wariatkę wtedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zmykam spać. Napiszę do TUETHE to da znać jak żyjemy i co u nas słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosia to wiem o kim mowisz ja na tej samej ulicy teraz mieszkam:P maja corke Pauline prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia dziękuje;) nikt mnie jeszcze nie porownał do anioła:) az miło, hihi:) Suelen mój co chwile zerka z czego sie smieje albo się ciesze jak małe dziecko:) Wiesniary górą:D Ilosia miałas wspaniałą suknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ihihihi ;p oczka tez urocze;p i zdjecia Natusia mojemu sie poodbaja bardzo poniewaz my takich niemamy to sie biedak zachwyca aa i krzyczy wlasnie ze zdjecie z wakacji az poczul smak drinka w ustach;p trzymaj sie kochana i odpoczywaj:) czekamy na wiesci od Ciebie:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Tysiu Paulina to chrzesniaczka mojej mamy;p ihhiih dziekuje suknia byla delikatna niechcialam bezy... a same takie w sklepie nio Aniołek istny naprawde taki delikatny;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam problem z suknią... jednak mój M znalazł idealną dla mnie:) tak tak mój Michaś wybrał mi suknie ślubną, hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu a u mnie Tesciowa;p i jak nigdy nieprotestowalam;p i ztego co widze miałysmy praktycznie identyko buciki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie! wygodne są i to bardzo:) kupiłam na cywilny ale na koscielny tez je ubrałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze to mieć wygodne buty:) juz jest prawie 1 a mi sie spac nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kto by pomyslal ze dzis takie znajomosci nawiazemy ale ja tak przypuszczalam ze jak juz zrobimy zdjecia z buzkami to pozniej na nk bedziemy sie szukac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ihhihi mi tez kompletnie sie niechce spac;/ a wstaje o 6 i wioze M do pracy ;p fajnie ze na nk sie mamy daj Boze zeby forum nie padlo a w razie czego sie znajdziemy i bedziemy w kontakcie i foteczki mozemy ogladac bez skrepowania;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia inaczej nie byłoby szans znalesc:) teraz juz nie jestesmy anonimowe:) wiemy z kim piszemy i wg mnie to lepiej:) Ilosia juz ja Cię widze o 6 rano za kierownica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez sadze ze to lepiej bo tak to wiadomo roznie bywa moze pisac z nami ale np jakis facet przeciez to roznie bywa...a poza tym jak juz sie kogos twarz widzialo to jakos chyba tak inaczej nawet czlowiek podchodzi...bynajmniej mi sie tak wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siebie tez;/ no ale co jednak wypil troszke a jak ma ryzykowac kto wie czy % z niego uleciały wole zawiesc i byc pewna ze nic sie niestało. wlasnie ogladam foty swoje z wesele ihhi na wspominki mi sie wzielo;p ja tez wole widziec z kim gadam;p jakos taka wiez jest wieksza jakbysmy naprawde sie znaly hmmm chyba wiecie oco cmi chodzi;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tylko,ze tyle km nas dzieli. Nie ma nawet jakiego miejsca spotkania wymyślić,zeby po równo wyszło... Ja mam zdjecia na ścianie i tez na nie patrze i się porownuje jak wygladalam na cywilnym a jak na koscielnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom szkoda wlasnie ze nas jeszcze te km dziela...ale wiadomo moze kiedys gdzie przypadkiem...jak to sie mowi gora z gora sie nie zejdzie ale czlowiek z czlowiekiem owszem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia abys miałą racje:) ok zmykam bo nie chce na siedzaco jutro zasypiac w szpitalu jak M będzie czekał w kolejce do kontroli. Kolorowych snów dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno nam sie uda tym upartym szczegulnie;p dobranoc tuethe czas bym i ja poległa spac;p maz kima zawiniety w moja fasolke poduche;p juz mi nieodda;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom ja chyba tez uciekam bo to juz po 1....o dzis pobalowalam ostro az sama sobie sie dziwie ze tyle wytrzymalam:P to dobranoc mamuski:* niech wam dzieciatka wariuja w brzuszkach w nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×