Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Andzia to teraz masz zakaz jakichkolwiek zakupów! Masz lezec i odpoczywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugie Szczescie witaj:) My tymi pomaranczowymi sie nie przejmujemy choc jakis moherowy beret nam tu co chwile pisze i jakies dziwne ludzie ale co na to poradzimy, nic. Jak sie czujesz? Mam nadzieje,ze tym razem dzidzia Ci tak predko nie wyskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...chciałabyś abyśmy razem rodziły:P hehe o gin ze Swarzędza...a jak się nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugie szczescie witaj . mam pytanko napisalas ze pierwsze dzieciatko bylo z 32 tygodnia napisz cos o tym jak sie czulo czy lezalo w inkubatorze i takie tam.ja jestem w 30 tygodniu mam juz rozwarcie czekam na krazek i chciala bym wiedziec mniej wiecej co i jak , gdyby sie cos wydarzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki! Nie dawno przyjechałam od lekarza.Ale numer "Maluch" waży już 2,400kg i bedzie miał ponad 4kg.To mnie doktorek pocieszył :-) .Pozatym wszystko w porządku,dalej mam brać leki przeciwbólowe na kr ęgosłup,ale już dorażnie. Biorę się za nadrabianie zaległości,trochę tego jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcowka w ktorym Ty jestes tygodniu,ze Mały już jest taki hmm duży?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe a jakie lozeczko kupujesz? dziewczyny a czy badanie szyjki boli? Czy wyglada to jak normalne badanie na fotelu? ja tez marcowka gratuluje takiej duzej dzidzi, ja mam nadzieje ze 07.01 zrobi mi usg i dwiemsie w koncu ile moj maluch wazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie ktoras tez napisala z was ze jedna babeczka urodzila w 32 tyg i wszystko bylo ok to mnie dziwi bo myslalam ze takie malenstwo jest bardzo narazone i napewno sporo czasu spedza jeszcze w inkubatorze..mama mojego meza urodzial 3 dziecko jakos tak wczesnie i maly byl miesiac w klinice.. a lekarze mowili ze w ogole super s tego wyszedla nie liczne dzieci pozniej sie prawidlowo rozwijaja ale no to bylo 10 lat temu wiec nie wiem moze juz jest taka aparatura ze wszystko z takimi wczesniakami ok nie znam sie :P napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia juz wiem o co chodzi... ja nie mam podanego w gramach tylko mmol - 7,4 9,9 mmol/l dla kobiet jest tyle a w gramach 12 16 g/dl. I wszzystko jasne. Karolina ja kupuje tzn kupiłam takie http://more4kids.pl/page,produkt,id,73399,kat,457,klups-lozeczko-bartek-ii-z-szuflada-natura-orzech,lozeczka-dzieciece.html jak klikniesz na te lozeczko i po powiekszeniu ejszcze raz to jest pokazane jak wyglada potem tapczan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lozeczko dostalam od siorki ale zastanawiam sie nad kupnem tzw kojca?a wy co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe nie masz się czym przejmować z tą hemoglobiną...u Ciebie jest OK :) Zazdroszczę :) Ja jak sobie pomyślę o szpitalu i tych zastrzykach to mnie ciarki przechodzą...pdobno to są bolesne zastrzyki i zostawiają siniaki :( no ale cóż Marysia jest teraz najważniejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka to maleństwo już duże :) Ciekawe ile moje waży ale to dopiero w styczniu się dowiem :) Ja już po pizzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUELEN miło Cię widzieć na wolności :-) ANDZIA Super niespodzianka,troche za dużo emocji,lepiej poodpoczywaj. U nas 31tydz/3dni. Terin na 1. 03 a z ostatniego usg na 24 lutego. Może mu sie aparat do usg zepsuł ;) Jasna cholera taki KOLOSEK,a nie daja w szpitalu znieczulenia.Ja po CC wiec prawie jak pierwszy poród no nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie było nie bo sie podniecałam wózkiem :P właśnie przyjechał i strasznie sie cieszy kolory ma jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach katalogowych mniej oczojebne :P ( kolor olimpic implast) jeszcze nie obczaiłam jak sie składa budke od spacerówki ale mówie wam taaaki super tak fajnie sie prowadzi ( prawie jak reklama :P) i ogólnie cala szczęśliwa jestem !!!!!!!!!! mój maż śmieje sie ze mnie żę musze sie z koleżaneczkami podzieliś nowinką a sam cały uhahany z wózka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wkońcu pełny brzuchol:) ostatnio byly lepsze bo inne ale dzisiaj juz nie mieli... ale dostalismy pepsi litrowa:) Kasia ja za kazdym razem patrzalam na to i sie zastanawialam o co biega. Dzieki Tobie bede o jednej rzeczy mniej myslec:) Tysia kojec czyli takie lozeczko turystyczne? dobrze myslec? My takie kupimy,zeby u Tesciow postawic... Karolina łądna kuchnia, to co powinna miec ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcowka to naprawde wielkie dziecko jak na 32 tydz. Bedziesz miała wielkolódka:) Murzynek chyba wiem jaki wozek wzielas.. widzialam w sklepie:) one maja oczojebne kolorki:) Super,ze jestescie zadowoleni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu kafe robi psikusa,ze nic sie nie pokazuje?a lbo tylko u mnie tak sie stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×