Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

oo naprawiło sie:) ale mi sie Mała wypieła po prawej stronie;) Faktycznie kuchnia Karoliny wyglada jakby nie używana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/implast-bolder-ecoline-sd-wozek-para-torba-8xgrat-i1378218648.html to nasz wózek :) kupiliśmy bez fotelika ... na innej aukcji kupiliśmy używaną baze maxi cosi no i jeszcze musimy kupić fotelik maxi cosi bo ten fotelik z implasta nie miał testów bezpieczeństwa no kolorki są WYRAZISTE :P ale bardzo mi sie podobają takie żywe kolory jesli chodzi o w,ózki dla dzieci wachałam sie pomiedzy olipmpic a safari ale byłam na poczcie i widzialam Mame z dzieckiem w niebieskim wóżku i bardzo mi sie to podobalo bo inne dzieci miały czarne lubszare /granatowe wóżki a ten jeden sie wyróznial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLINA bardzo fajna kuchnia :) Ja także mam maleńką kuchnię, ale uważam, że miło w niej. MARCÓWECZKA dobrze napisała, wreszcie jestem na wolności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek to dobrze myślałam,ze ten wozek kupilas. U mnie w sklepie jest i naprawde kolor piękny:) Będziesz sie wyrózniać:) Suelen myślałam,ze poszłas juz do łóżka i tulicie się z Mężem bo nie było Cię w domu pare dni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też marcówka to gratulacje, duży dzidziuś. A ty masz coś z kręgosłupem, to powinnaś mieć zzo Suelen witaj ;-) Betty ja zamawiałam też u tego sprzedawcy, niestety ja rabatu żadnego nie dostałam, może za mała kwota. Było ze 150 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co sądzicie na temat wózka Emmaljunga Nitro Citi? Tak się zastanawiamy nad nim... Trochę drogi ale dzidki nam pomogą :) My mieszkamy w bloku i przy wyborze wózka kieruję się wagą, on waży ok 11kg więc jest lekki ale jak na tą wagę to gondolka jest spora i siedzisko spacerówki też jest duże... Bardzo mi się podoba ten wózek i nie wiem co mam zrobić...Słyszałyście coś o nim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MURZYNKU super ten wózek, mnie on także bardzo się podoba :) TUETHE mój mąż romantyk tak się cieszył z powrotu żony, że zasnął na kanapie :) a ja robiłam zaległy manicure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa faktycznie drogi.. jednak ja nic nie słyszałam o tym wóżku ani go nie widziałam wiec nie mam zdania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen bo zapewne Twoj Mąż spać nie umiał jak Ciebie nie było a jak wróciłaś do domu to zasnął grzecznie;) a ja miałam dziś nogi ogolic... zapomniałam, hyh. M powiedział mi,ze tez mogłam mu wziasc taka podusie a ja głupia nawet o tym nie pomyślałam:( jak bedzie mi się chciało to pójde do kauflanda jutro i mu kupie niebieską bo ja mam żółtą;) ale mnie zgaga łapie. Wiedziałam,że tak będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWA nie słyszałam, ani nawet nie widziałam tego wózka, dopiero w google wynalazałam :) ładny, ale nie mój typ, nie lubie takich wielkich budek w spacerówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FONIA skąd masz takie info że powinnam mieć ZZO? Miałam zrobić konsultacje u ortopedy,ale raczej sie nie dobije przed porodem(nawet prywatnie) Czytałąm że przy dyskopatii dają znieczulenie,ale ja nie mam żadnych zdjęć kręgosłupa,tylko wypis ze szpitala,i tam jest napisane dyskopatia lędżwiowa odcinka L-S A swoją drogą to jest chore,że u dentysty płacisz za znieczulenie i dostajesz,a do porodu robia problemy.Ja nie moge kupić sobie znieczulenia,nikt mi nie zrobi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam koleżance, że nie wiem co jutro będzie z naszym Sylwkiem bo ledwie co mówię tak mnie gardło boli... mam nadzieję, że się nie obrażą :( W sumie głupio byłoby jakby przyszli do nas z 2 letnim dzieckiem a ja chora... No nic jutro rano zobaczę jak się będę czuła i zadzwonie do niej... Coś czuję, że ten Sylwek będzie kiepski....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa, wydaje się fajny, pod nóżkami sporo miejsca, dla mnie w spacerówce jest najważniejsze żeby rozkładało się siedzisko na prawie płasko i przekładana rączka, bo jak wiatr wieje to nie trzeba iść np.tyłem drugie szczęście czy ja pytałam gdzie będziesz rodzić, bo tak długo cię nie było że nie pamiętam ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcówka, koleżanka mi mówiła , która rodziła miesiąc temu i jak byłam z tym moim bólem u ortopedy to mi zasugerował żeby mi gin wpisał w kartę, ja też nie mam zdjęć rtg,ale się zcwaniłam i odnalazłam lekarza u którego parę lat temu byłam raz właśnie z wypadniętym dyskiem i zrobiłam ksero karty i idę jutro do internistki czy mi coś takiego wystawi a jak nie to do chirurga pójdę,lepiej mieć coś takiego bo powiedzieli że nie można przy dyskopatii tak obciążać kręgosłupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen wlasnie o ten:) Mało czarnego jest i bardzo M sie ten kolor spodobał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia i wlasnie chcielismy taki kolor co by pasowal i dla dziewczynki i dla chlopca,zebysmy mieli wozek juz dla drugiego dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się kolor bardzo podoba, zdecydowanie jest w stylu unisex :) czyli dla następnego dzidziunia-chłopca będzie pasować. SZCZĘŚLIWA słodkich snów, wyśpij się. Sama byłam ostatnio strasznie przeziębiona więc wiem co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa dobranoc;) Suelen moj chcial zeby wozio byl zielony i wybral taki co mu sie najbardziej podobał:) auto tez mamy zielone:P za niedlugo będzie do odbioru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleńka będzie ślicznie wyglądać w tym wózeczku :) Zmykam spać w moim łóżeczku :) jeszcze muszę męża z kanapy zrzucić i zaciągnąć ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FONIA dziękuję,mam to wpisane w karcie szpitalnej,ale chce rodzić w innym szpitalu,mam w domu wypis,moze wystarczy?zobaczymy.Gin wypisywał mi skierowanie do szpitala ale nie przyszło mu do głowy żeby coś takiego wpisać w kartę ciąży.Dużo wrażeń jak dla mnie.Tym bardziej że Jaśko miał 3,300kg.I był taki....normalny.Wyprysznicowałam sie juz i zaraz sie położę,pewnie cięko bedzie zasnąć ale kosci rozprostuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) tuethe... z ta hemoglobiną to może to jest rozwiązanie ? kobiety 6,89,3 mmol/l lub 11,515,5 g/d na necie różnie podają te normy, na moich wynikach norma to od 12 g % do 15 g % dla kobiet ja mam 12,7 g %, ale mam podwyższone leukocyty, byłam u dentysty i zobacze jak wyniki krwi wyjdą jak mnie lekarz skieruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×